PODPOWIEDZI:

Promocja na tłumacze Vasco! Zgarnijcie rabat dla naszych czytelników

Promocja na tłumacze Vasco! Zgarnijcie rabat dla naszych czytelników

Marzysz o translatorze Vasco taniej? Nic dziwnego, to bardzo przydatne urządzenia, ale w niższej cenie jeszcze łatwiej podjąć decyzję o ich zakupie. Przy okazji świętowania Black Friday i Cyber Monday polska firma przygotowała promocję, która zbije cenę Vasco Translator V4 i Vasco Translator M3 aż o 25%. To jednak nie wszystko, bo udało nam się załatwić dodatkowy kod zniżkowy.

Translator Vasco V4 w promocji może kosztować nawet 1318 złotych, jeżeli tylko skorzystasz ze wspomnianego kodu. A warto, bo kieszonkowe tłumacze polskiego producenta są ciekawym rozwiązaniem dla osób często podróżujących lub kontaktujących się z osobami zza granicy. Obsługują naprawdę dużo języków i są wygodniejsze w korzystaniu niż jakakolwiek aplikacja na telefon.

UWAGA KOD NA DODATKOWĄ ZNIŻKĘ, WAŻNY DO KOŃCA ROKU TO VideoTesty5

Vasco Translator V4Vasco Translator M3
Vasco Translator V4 oferta w VascoVasco Translator M3 oferta w Vasco

Tłumacz Vasco taniej? Ale właściwie po co mi translator?

No dobra, ale po co ci właściwie translator? Wyobraź sobie taką sytuację: wyjeżdżasz na wakacje do Hanoi i przy jednym ze stoisk z owocami podbiega do ciebie mężczyzna i zaczyna na ciebie krzyczeć po wietnamsku.

Co robisz mając telefon? Wyciągasz go, odblokowujesz, szukasz aplikacji pośród dziesiątek zaśmiecających ekran, upewniasz się, że ustawiłeś odpowiedni język… A w międzyczasie niechciany rozmówca ma już za sobą połowę monologu.

Rozmowa przy użyciu Vasco Translator V4

Kieszonkowy tłumacz Vasco to urządzenie, które w takiej sytuacji dosłownie po paru kliknięciach fizycznych przycisków już zacznie tłumaczyć wypowiedź w obcym języku. Kieszonkowy tłumacz jest szybszy. Nic nie stracisz podczas rozmowy, a także będziesz w stanie szybko odpowiadać za sprawą wbudowanych głośników, odtwarzających twoje słowa w odpowiednim języku.

Promocja na Vasco Translator M3

Jeżeli to brzmi dla ciebie przydatnie (zdziwiłbym się, jeśli nie), to na pewno ucieszy cię też promocja związana z urządzeniami marki Vasco Electronics. Mniejszy model, to znaczy Vasco Translator M3, zwykle kosztuje 1736 złotych. Dzięki promocji trwającej do 28 listopada jego cena spada do zaledwie 1302 złotych. Po użyciu kodu VideoTesty5, kwota, jaką przyjdzie ci zapłacić, to już tylko 1237 zł.

Droższa propozycja polskiego producenta, z ogromnym ekranem i większa liczbą języków, czyli Vasco Translator V4 zazwyczaj znajdziesz w cenie 1849 złotych, ale teraz jest dostępny za 1387 złotych. Tę kwotę zbijesz jeszcze bardziej, wpisując w koszyku kod VideoTesty5, do sumy 1318 złotych!

Vasco Translator M3 taniej, czyli wszystko, czego potrzebujesz, aby się dogadać

Jeżeli potrzebujesz czegoś niewielkiego, co zmieści się nawet upchnięte w kieszeni obok portfela, Vasco Translator M3, zwłaszcza po przecenie, może być w sam raz dla ciebie. Mierzy zaledwie 12,5 centymetra wysokości, 1,3 centymetra grubości i niecałe 5 cm szerokości. Jest po prostu malutki. Mimo tego ma spory akumulator, pozwalający nawet na 180 godzin czuwania, wciąż czytelny 2-calowy ekran dotykowy oraz spore przyciski fizyczne, upraszczające tłumaczenie rozmów.

Zestaw Vasco Translator M3

W zestawie z tym translatorem dostaniesz - oprócz instrukcji - ładowarkę, pasek na rękę i etui zabezpieczające jego tył przed zarysowaniami. Szkoda by było, żeby się porysował, bo można go kupić w wielu estetycznych kolorach, na przykład w wersji Arctic White. No, ale nie to jest najważniejsze w tych urządzeniach.

Korzystanie z Vasco Translator M3

Vasco Translator M3 przetłumaczy nawet ponad 70 różnych języków za jednym kliknięciem. Robi to natychmiastowo i sprawnie dzięki 10 silnikom tłumaczeniowym. Dla porównania aplikacje na telefon mają tylko jeden silnik. Co ważne, dwa wbudowane mikrofony rozpoznają twój głos i rozmówcy, nawet w tłocznym pomieszczeniu, a głośniki są na tyle głośne, aby przebić się przez odgłosy tłumu.

Głośnik w Vasco Translator M3

Na tym nie kończą się zalety tego urządzenia. Vasco Translator M3 z promocji ma nielimitowany internet prawie na całym świecie, dzięki czemu tłumaczy nawet tam, gdzie nie ma Wi-Fi. Do tego jest tu też funkcja tłumaczenia z fotografii, przydatna podczas czytania na przykład ogłoszeń na przystankach, funkcja nauki, ucząca cię słówek, a także dwie dość ważne opcje dla rozmów zdalnych, TranslaCall oraz MultiTalk.

Funkcje w Vasco Translator M3

O tej drugiej za chwile, bo wygodniej z niej korzystać jednak na większym wyświetlaczu, ale TranslaCall pozwoli ci łatwo rozmawiać w obcym języku przez telefon. Vasco Translator M3 przedstawia wstępny instruktaż dla rozmówcy dotyczący tego, jak należy prowadzić dialog, a potem tłumaczy was przy wciskaniu przycisków dedykowanych językowi.

Polski translator dla wymagających - Vasco Translator V4 w promocji

Vasco Translator V4 to model dla wymagających, chociaż dostarczany w takim samym zestawie jak poprzednik. Przede wszystkim jest po prostu większy od tańszej wersji. To współgra z faktem, że wyposażono go też w bardziej czytelny ekran dotykowy o przekątnej 5 cali.

Vasco Translator V4 obok M3

Dzięki temu sprawdzi się jeszcze lepiej na przykład w aplikacji MultiTalk, czyli takim czacie grupowym, do rozmów przez Internet nawet z setką ludzi w różnych językach naraz. Warto podkreślić, że w tym modelu również jest darmowy i nielimitowany Internet w sieci GSM. Aplikacja jest dostępna też na telefonach z Androidem.

Rozmowa z użyciem Vasco Translator V4

Ten model translatora Vasco wyposażono również w jeszcze mocniejsze głośniki. Zdaniem producenta możesz dzięki nim porozmawiać z kimś nawet przy ruchliwej ulicy.

Na tym jednak różnice się nie kończą. Przeceniony Vasco Translator V4 rozumie aż 108 języków. Tłumaczy je nawet w mniej niż 0,5 sekundy. Przy tym tyle obejmuje tylko tłumacz zdjęć, ten tekstowy obsługuje w wyższej wersji 90 języków. Tłumacz mowy z kolei nadal sporo, bo aż 76.

Dostępne języki w Vasco Translator V4

Swoją drogą, funkcja tłumacza zdjęć jest w Vasco Translator V4 o tyle fajna, że można całkowicie usunąć zdjęcie, zostawiając tylko przetłumaczony tekst. W taki sposób jest czytelniejszy. Moim zdaniem świetne jest też to, że ten model ma zwiększoną odporność na wstrząsy oraz zachlapania. Wypadki to coś, czego trudno uniknąć przy podróżowaniu. Vasco Translator V4 ma większą szansę im sprostać.

Zachlapanie Vasco Translator V4

Pomimo większego ekranu znalazło się miejsce na przyciski fizyczne do tłumaczenia. Są z boku, tuż pod kciukiem. Żeby ułatwić ci ocenienie, co teraz tłumaczysz, Vasco Translator V4 ma też podświetlenie na górze.

Tłumaczenie z włoskiego przy użyciu Vasco Translator V4

Dioda świeci się na dwa kolory, zależne od tego, jaki język kieszonkowy tłumacz teraz obsługuje. Nic dziwnego, że Vasco Translator V4 wygrał nagrodę Red Dot Design Award 2022 za przyjazny dla użytkowników design.

Zobacz też: Sprawdziliśmy tłumacza Vasco Translator V4 na targach IFA 2022 w Berlinie

Materiał powstał w płatnej współpracy z firmą Vasco.

blog comments powered by Disqus
Promocja na tłumacze Vasco! Zgarnijcie rabat dla naszych czytelników