PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2024 - Princess Peach: Showtime, Rise of the Ronin

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2024 - Princess Peach: Showtime, Rise of the Ronin

Najnowsze produkcje gier czekają tuż za rogiem. Marzec kontynuuje passę świetnych produkcji do ogrania. Fani horrorów, przygodówek czy gier z otwartym światem znajdą coś dla siebie. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery marca 2024!

1. The Outlast Trials – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 5 marca

Już na początku miesiąca pojawi się długo wyczekiwana kontynuacja. Mowa o trzeciej części popularnej serii horrorów. The Outlast Trials zabierze nas w klimat zimnej wojny. Podczas której zła korporacja pracuje nad eksperymentami umysłu. Jako gracz wcielimy się w postać więźnia, którego zadaniem będzie ucieczka z placówki. Nowością ma być możliwość stworzenia własnego bohatera. Zagramy samodzielnie lub w trybie kooperacji do czterech graczy.

The Outlast Trials - Będzie trochę strasznie

2. Alone in the Dark – PC/PS5/XSX 20 marca

Branża gier lubi odkurzanie starych serii. Skoro remake innych gier się tak sprzedają, to czemu nie wypuścić kolejnych gier? Alone in the Dark to pradziadek gier skupiających się na przetrwaniu z możliwością straszenia graczy. W restarcie serii będziemy zwiedzać okazały dwór, pełny korytarzy, sal oraz zobaczymy wiele przerażających stworów. Horror pochwalić się może bardzo dobrą oprawą graficzną. Wymodelowane postacie wyglądają niemal jak prawdziwe.

Alone in the Dark - Kultowa rezydencja

3. Princess Peach: Showtime! SWITCH 22 marca

Mogłoby się wydawać, że uniwersum Super Mario jest bardzo nudne. Cały czas powstają gry z tym popularnym hydraulikiem oraz okazjonalnie z innymi bohaterami. Swoją pełnoprawną grę otrzyma pewna znana księżniczka. Princess Peach: Showtime! To poboczna odsłona gier serii Mario. Tytuł przypomina bardziej grę przygodową niż platformową. Poziomy są pełne przeciwników oraz niekiedy trzeba ruszyć szarymi komórkami.

Princess Peach: Showtime! - Księżniczka z nową grą

4. Rise of the Ronin – PS5 22 marca

Już od wielu lat standardem stało się wydawanie kontynuacji. Kolejne części, nowe odsłony popularnego cyklu są stale wydawane. Brakuje debiutujących marek, które przyciągną graczy do czegoś nowego. Rise of the Ronin to gra z otwartym światem z elementami RPG. Akcja tytułu rozgrywa się w czasach, w których Japonia zmienia się w nowoczesne państwo. Głównym bohaterem będzie tytułowy Ronin. Jako gracz będziemy mogli pokierować losami wojownika i wybrać jedną z kilku ścieżek. Nie zabraknie efektownych starć z przeciwnikami.

Rise of the Ronin - Wycieczka do Japonii?

5. South Park: Snow Day! –PS5/PC/SWITCH/XSX 17 marca

W dalszym ciągu seria South Park, to popularna animacja dla dorosłych. Po kilku ciepło przyjętych grach z tego uniwersum, czas na następną. South Park: Snow Day! to kooperacyjna gra akcji, w której bohaterowie serialu muszą przebić się przez zasypane miasto. Po drodze czeka ich wiele starć z wrogami a wszystko ma na celu uratowanie świata. Gra rozwija skrzydła w trybie współpracy, ale jest możliwość zagrania samemu.

South Park: Snow Day! - Oby za oknem było tak biało

Najlepsze premiery gier marzec 2024podsumowanie

Marzec 2024 zapowiada się bardzo obiecująco. Ilość ciekawych gier wciąż jest bardzo wysoka. Fani przeróżnych gatunków powinni być zadowoleni. Faworytem tego miesiąca wydaje się być Rise of the Ronin, ale nie można lekceważyć Princess Peach: Showtime! Jedno jest pewne, świetnej zabawy na nie zabraknie.

  • The Outlast Trials - Nowa odsłona popularnej serii horrorów, w której pogramy ze znajomymi.
  • Alone in the Dark - Po wielu latach nieobecności na rynku, powróci pradziadek gier survivalowych.
  • Princess Peach: Showtime! - Księżniczka otrzyma pełnoprawną grę!
  • Rise of the Ronin - Dobrze zapowiadający się tytuł na konsolę PS5.
  • South Park: Snow Day! - Czy kolejna gra South Park okaże się kolejnych hitem?

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2024 - Princess Peach: Showtime, Rise of the Ronin