PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2024 - Final Fantasy VII Rebirth

Najlepsze Premiery Gier Luty 2024 - Final Fantasy VII Rebirth

Najkrótszy miesiąc w roku wcale nie musi być nudny! Luty mocno nas zaskoczył ilością ciekawych tytułów. Musiałem dokonać selekcji, aby wytypować najciekawsze gry. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery lutego 2024!

1. Hellcard - PC 1 lutego

Twórcy świetnego Book of Demons powracają z nową produkcją. Hellcard to połączenie gry karcianej i rouglika. Rozgrywka skupia się na starciach z przeciwnikami w turach. Olbrzymią ilość wrogów likwidujemy przy pomocy specjalnych umiejętności. To dzięki kartom zdobywamy przewagę nad oponentami. Tytuł wydaje się być bardzo grywalny i piekielnie wciągający.

Hellcard - Kolejna gra z serii Books of Demon

2. The Inquisitor – PC/PS5/XSX 8 lutego

Ja, Inkwizytor to gra przygodowa oparta na cyklu Inkwizytorskim. Za serię odpowiada pisarz Jacek Piekara. Tytuł wyróżnia się ciężkim i ponurym klimatem średniowiecznym. Jako tytułowy inkwizytor będziemy prowadzić śledztwa i rozwiązywać złożone zagadki. Nie zabraknie możliwości posługiwania się mieczem. Widać pewne inspiracje z popularnym Wiedźminem i być może Inkwizytor kiedyś osiągnie podobny sukces.

The Inquisitor - Przebije Gothica?

3. Skull and Bones– PC/PS5/XSX 16 lutego

Tytuł rodzący się w prawdziwych męczarniach. Wielokrotnie przesuwany i opóźniany w końcu będzie mieć swoją premierę. Skull and Bones po wielu latach od zapowiedzi trafi do graczy. Będzie to tytuł opowiadający o piratach. Gracz dowodzić będzie statkiem, stopniowo zdobywając reputacje na morzach. Rozległy świat pozwoli wczuć się w klimat żeglugi. Przygotowano szereg różnorodnych zadań. Największe wrażenie robią bitwy morskie na otwartym morzu. W Skull and Bones zagramy w pojedynkę oraz w trybie dla wielu graczy.

Skull and Bones - Nowe dziecko Ubisoftu

4. Sons of the Forest – PC 22 lutego

Polska gra The Forest zyskała sporą popularność w 2018 roku. Na kontynuację trzeba było czekać sześć lat. Co zaoferuje Sons of the Forest? Gracze ponownie trafią na przerażającą wyspę. Teren zamieszkiwany jest przez wrogo nastawione mutanty. Gra zaoferuje otwarty świat, który będzie można swobodnie przemierzać. Rozgrywka skupi się na konstruowaniu przedmiotów niezbędnych do przeżycia.

Sons of the Forest - Kontynuacja popularnej gry

5. Final Fantasy VII Rebirth – PS5 29 lutego

Największym hitem tego miesiąca jest Final Fantasy VII Rebirth. Druga część trylogii remakeów Final Fantasy 7. Gra odtwarza fabułę z kultowej siódmej części, zmieniając rozgrywkę nie do poznania. Gracze otrzymają większą dowolność eksplorując mapy oraz walkę w czasie rzeczywistym. Rzuca się w oczy przepiękna oprawa graficzna. Pełna trójwymiarowa grafika napędzana jest przez silnik Unreal Engine. Wielka szkoda, że ta część wychodzi tylko na PS5. Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawią się konwersje na inne platformy.

Final Fantasy VII Rebirth - Ależ to fajne!

Najlepsze premiery gier luty 2024podsumowanie

Krótki miesiąc wcale nie musi oznaczać mniejszą ilość gier. Luty 2024 zaprezentuje wiele ciekawych gier. Fan elektronicznej rozrywki na pewno znajdzie coś dla siebie. Bez wątpienia hitem tego miesiąca jest Final Fantasy 7, który wygląda obłędnie! Na pewno wciągnie na długie godziny przed konsolą.

  • Hellcard - Kolejna część gry z serii Book of Demons.
  • The Inquisitor - Ciekawie zapowiadająca się gra oparta na twórczości Jacka Piekary.
  • Skull and Bones - Stań się piratem i zarządzaj swoją drużyną na morzu.
  • Sons of the Forest - Sequel popularnej polskiej gry.
  • Final Fantasy VII Rebirth - Kontynuacja świetnego hitu w nowym wydaniu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2024 - Final Fantasy VII Rebirth