PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2023 - The Talos Principle 2, Call of Duty: Modern Warfare III

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2023 - The Talos Principle 2, Call of Duty: Modern Warfare III

Kolejny miesiąc, w którym nie będziemy zwalniać tempa. Świetne gry będą starały się o nasze zainteresowanie. Wśród kultowych marek pojawią się spektakularne powroty, które na pewno będą kojarzyć starsi gracze. Jesteś ciekawy w co będzie można pograć zapraszam na najlepsze premiery września 2023!

1. The Talos Principle 2 – PC/PS5/XSX 2 listopada

Król logicznych gier z widoku pierwszej osoby jest tylko jeden! Dodam tylko, że wcale nie mam na myśli serii Portal. The Talos Principle 2 to dobrze zapowiadająca się kontynuacja hitu z przed kilku lat. Oprócz zaawansowanych zagadek środowiskowych, otrzymujemy barwny i rozbudowany świat. Fabuła jest bardzo wciągająca, nawiązuje do Biblii, filozofii i innych kultur. Dla osób nieprzekonanych jest możliwość ogrania wersji demo.

The Talos Principle 2 - Powrót zagadek

2. Call of Duty: Modern Warfare III – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 10 listopada

Takie niespodzianki lubimy najbardziej! Nowej odsłony Call of Duty w tym roku miało nie być, a jednak będzie! Call of Duty: Modern Warfare III to kontynuacja wydanej przed rokiem odświeżonej wersji Modern Warfare. Gracze otrzymają kampanię fabularną, tryb multiplayer oraz możliwość walczenia z zombie. Zawartości do ogrania na pewno nie zabraknie, a w przyszłości pojawią się nowe sezony. 

Call of Duty: Modern Warfare III - Kampania już czeka

3. Twierdza: Edycja ostateczna – PC 7 listopada

Wiele gier strategicznych w Polsce ma status kultowej. Bez wątpienia Twierdza zalicza się do tej grupy. Twierdza: Edycja Ostateczna to ulepszona wersja pierwszej części. Odświeżone wydanie zagwarantuje wysokiej jakości oprawę graficzną oraz nową zawartość. Do dwóch klasycznych kampanii dojdzie jedna zupełnie nowa. Rozgrywka w dużej mierze pozostanie taka sama. Gracz będzie musiał rozwijać swoją twierdzę ekonomicznie oraz militarnie. Potyczki z komputerem czy prawdziwym graczem na pewno dostarczą nam wiele emocji.

Twierdza: Edycja ostateczna - Powrót odświeżonego wydania

4. Flashback 2 – PC/PS4/OS5/XSX/XONE/SWITCH 16 listopada

Z Amigii zapamiętałem wiele nieśmiertelnych pozycji. Pierwszy Flashback robił wrażenie oprawą graficzną, animacją oraz klimatem. Po wielu latach, pojawi się kontynuacja. Flashback 2 to gra kierowana głównie do starszego gracza. Takiego co zagrywał się w jedynkę lata temu. Kontynuacja została opracowana przy ścisłej współpracy oryginalnego autora. Historia skupi się na dalszych losach Conrada i Iana. Rozgrywka opierać się będzie na wykonywaniu zręcznościowych elementów, walce oraz rozwiązywaniu zagadek.

Flashback 2 - Hit z Amigii

5. Super Mario RPG – SWITCH 17 listopada

Firma Nintendo eksperymentowała z serią Mario. Ten bohater kojarzy się głównie z grami platformowymi. Jednak wielkie N już 1996 roku stworzyła turowego RPGa z hydraulikiem w roli głównej. Super Mario RPG to pełnoprawny remake wydany lata temu. Historia będzie taka sama jak w oryginale, zmieni się jedynie oprawa graficzna, która bardziej jest przystosowana do naszych czasów. Tytuł nastawiony jest na eksplorację oraz walkę. Pomimo elementów RPG w grze nie zabraknie momentów, w których trzeba wykazać się zręcznością. Do drużyny Mario z czasem dołączą też inni bohaterowie Muchomorowego Królestwa.

Super Mario RPG - Dobra zabawa dla całej rodziny!

Najlepsze premiery gier listopad2023podsumowanie

Listopad kontynuuje pasę wielkich hitów. Zainteresowani jesteśmy każdą grą z tego zestawienia, jednak najbardziej problematyczne będzie znalezienie wolnego czasu. Warto rzucić okiem na nasze zestawienie i wybrać odpowiedni tytuł dla siebie.

  • The Talos Principle 2 - W końcu pojawia się druga część tej świetnej gry logicznej
  • Call of Duty: Modern Warfare III - Tej popularnej serii FPS nie trzeba nikomu przedstawiać
  • Twierdza: Edycja Ostateczna - Odświeżone wydanie kultowej pierwszej części Twierdzy
  • Flashback 2 - Wielki powrót z Amigii
  • Super Mario RPG - Odświeżone wydanie kultowej gry

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2023 - The Talos Principle 2, Call of Duty: Modern Warfare III