PODPOWIEDZI:

Premiery Gier Sierpień 2023 - Baldur's Gate 3, Armored Core VI: Fires of Rubicon

Premiery Gier Sierpień 2023 - Baldur's Gate 3, Armored Core VI: Fires of Rubicon

Wakacje trwają w najlepsze i nie sposób się nudzić. Wolne chwile można spędzić w nowych obiecujących grach, które zadebiutują w tym miesiącu. Szykuje się olbrzymi powrót oraz kilka niespodzianek, które mogą zainteresować graczy. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier sierpień 2023!

1. Baldur's Gate 3 – PC 3 sierpnia

Każdy z graczy na pewno pamięta kultowy tekst, że przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę. Tak też jest w tym przypadku, ponieważ po wielu latach nieobecności na rynku pojawi się trzecia odsłona.

Baldur's Gate 3 to powrót do klasycznych RPGów z turowym systemem walki. Historia rozgrywa się około stu lat po wydarzeniach przedstawionych z dodatku Tron Bhaala. Wrota Baldura zostają najechane przez Łupieżców Umysłu. Jako gracz pokierujemy postacią, która wymknęła się porywaczom, ale posiada pewien defekt. Fabuła ma być bardziej rozbudowana i mniej liniowa. Zadania rozwiązać można na wiele sposobów a ich rezultaty odbiją się na przyszłych wydarzeniach.

Baldur's Gate 3 - Powrót klasycznego RPGa!

2. Atlas Fallen – PC/PS5/XSX 10 sierpnia

Tym razem prezentujemy RPG akcji, który może zainteresować fanów studia Deck13. Ten niemiecki zespół współpracował przy tworzeniu Lords of the Fallen.

Atlas Fallen to bardzo pustynny świat fatasy. Gracz wcieli się w herosów, którzy podróżują po krainie, odkrywają tajemnice i walczą z wielkimi bestiami. Otwarty świat ma zapewnić swobodę w podejmowaniu decyzji, przemieszczania się oraz doboru zadań. W Atlas Fallen zagramy w pojedynkę lub w trybie współpracy.

Atlas Fallen - Pustynne krajobrazy robią wrażenie

3. Space Mechanic Simulator – PC 11 sierpnia

Pomysłowych i ciekawych symulatorów nigdy nie brakowało i raczej nie będzie brakować. Tym razem będziemy mieli przyjemność zastania astronautą przebywającym na stacji kosmicznej.

Space Mechanic Simulator to bardzo dobrze zapowiadająca się gra rozgrywana w kosmosie. Jako gracz będziemy przemieszczać się w stanie nieważkości i szukać popsutych elementów na stacji kosmicznej. Oprócz podstawowych zadań związanych z bezpieczeństwem działania układów, możliwe będzie kierowanie łazikiem po planecie i księżycu.

Space Mechanic Simulator - Życie kosmonauty

4. En Garde! - PC 16 sierpnia

Pomniejsze tytuły też mają swój niesamowity klimat i styl. Jasne, nie cieszą się tak ogromną popularnością jak wielkie molochy. Oferują mocno skondensowaną rozgrywkę, na kilka wieczorów przed komputerem.

En Garde! To debiutanckie dzieło Fireplace Games. Przygodowa gra akcji osadzona w fantastycznej wersji XVII wieku. Gra jest pełna specyficznego humoru, dynamicznych starć oraz wielu akrobacji. Tytuł kładzie silny nacisk na walkę oraz eksplorację. Podczas pojedynku musimy głównie liczyć na siebie, rozwijając umiejętności i balansując pomiędzy atakiem a defensywą. Jednak możliwe jest wykorzystywanie elementów otoczenia dla naszej własnej korzyści.

En Garde! - Walka na szpady

5. Armored Core VI: Fires of Rubicon – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 25 sierpnia

Czas na prawdziwą petardę tego miesiąca! Jeżeli ktoś myślał, że sierpień będzie dość spokojny i zaoferuje mniejsze tytuły, może się mocno zaskoczyć.

Armored Core VI: Fires of Rubicon to kolejna wielka gra od lubianego przez fanów studia FromSoftware. Tym razem Japończycy zmieniają klimat ze średniowiecznych na nowoczesny. Gracze pokierują mechami w tej strzelance z widoku trzeciej osoby. Podczas kampanii dla gracza przygotowano szereg zróżnicowanych misji, podczas których pozyska nowe części. Te posłużą do zmodyfikowania maszyny.

Armored Core VI: Fires of Rubicon - Nowa gra od FromSoftware

Najlepsze premiery gier sierpień 2023 - podsumowanie

Sierpień zaoferuje graczom wiele świetnych tytułów. Nie zabraknie wielkich marek oraz nowych, które postarają się powalczyć o atencję wśród graczy. Nie pozostaje nic innego jak przyjrzeć się najciekawszym premierom sierpnia!

  • Baldur's Gate 3 - Po wielu latach powraca kultowa seria.
  • Atlas Fallen- Ciekawy RPG rozgrywający się na gorących pustyniach.
  • Space Mechanic Simulator- Symulator kosmonauty na stacji kosmicznej.
  • En Garde!- Świetnie zapowiadająca się gra przygodowa, skupiająca się na walce.
  • Armored Core VI: Fires of Rubicon- Fani studia FromSoftware na pewno nie mogę się już doczekać.

Zobacz video z najlepszymi grami z sierpnia 2023

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Premiery Gier Sierpień 2023 - Baldur's Gate 3, Armored Core VI: Fires of Rubicon