PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2023 - Resident Evil 4, The Last of Us: Part I

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2023 - Resident Evil 4, The Last of Us: Part I

Nie zatrzymujemy się i ruszamy dalej w głąb cyfrowych premier. Marzec ponownie rozpieści graczy swoimi tytułami. Nowych gier nie zabraknie, podobnie wielkich marek. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier marca 2023!

1. Anno 1800 - PC/PS5/XSX 16 marca

Gry strategiczne zadomowiły się na komputerach. Cieszy więc fakt, że i konsole otrzymują RTSy.

Anno 1800 to gra popularnej serii gier strategiczno-ekonomicznych. Akcja umiejscowiona jest w czasach rewolucji przemysłowej. Gracz wcieli się w rolę władcy i będzie odpowiedzialny za rozwijanie miasta. Początki są trudne i pełne wyzwań, zaczynając z małą ilością poddanych i skromnymi zasobami. Oprócz silnego rozwijania miasta, nie można zapominać o ludziach. Należy też spełniać ich zachcianki oraz odpowiednio regulować podatki. Anno 1800 zaoferuje kampanię fabularną skierowaną do pojedynczego gracza.

Anno 1800 - Rewolucja przeymysłowa na konsole

2. Mighty Doom – iOS/Android 21 marca

Gry mobilne potrzebują silnych marek, aby przyciągnąć nowych graczy. Bez wątpienia Doom posiada taką siłę, ale czy przyciągnie do smartfonów swoich hardcorowych fanów?

Mighty Doom to strzelanka z widoku z góry, w której gracz przemierza kolejne pomieszczenia. Te wypełnione są olbrzymią ilością wrogów do pokonania. Bohater automatycznie będzie strzelał w kierunku potworów, a gracz będzie odpowiedzialny za sterowanie. Nie zabraknie zdobywania punktów doświadczenia oraz awansów na kolejne poziomy. Tytuł sprawdzimy za darmo na smartfonach.

Mighty Doom - Doom na smarftony

3. Resident Evil 4 – PC/PS4/PS5/XSX 24 marca

Capcom kontynuuje wypuszczanie swoich podrasowanych hitów.

Resident Evil 4 to odświeżona edycja horroru pierwotnie wydanego w 2005 roku. Po ciepło przyjętych poprzednich remakach twórcy idą za ciosem. Tym razem trafimy do tajemniczego miasteczka w Hiszpanii. Głównym bohaterem jest Leon – były policjant z Racoon City. To czego mogą spodziewać się gracze, to przed wszystkim usprawniona oprawa graficzna. Odświeżona odsłona doczeka się kilku usprawnień względem oryginału. Fabuła ma pozostać natomiast nie naruszona.

Resident Evil 4 - Powrócimy do Hiszpańskiej wioski

4. Crime Boss: Rockay City – PC 28 luty

Niezniszczali to głośna seria filmowa, która w obsadzie posiadała masę twardzieli. Aktorów można kojarzyć z największych filmów akcji. Dlaczego więc nie stworzyć podobnej gry?

Crime Boss: Rockay City to FPS z motywem walki o tytułowe miasto. Produkcja zbiera popularnych aktorów filmów akcji. Gracz odpowiedzialny będzie za odbijania miasta z wrogich gangów oraz organizowania napadów. Liczy się jedynie władza i posiadania jak największego bogactwa. Twórcy dają kilka sposobów na przejście misji. Możemy skradać się i po cichu eliminować rywali lub w standardowy sposób.

Crime Boss: Rockay City - FPS z wielką obsadą

5. The Last of Us: Part I – PC 28 marca

Serial The Last of Us robi furorę w serwisie strimingowym. To najlepszy moment, aby sprawdzić jak produkcja jest wierna oryginałowi.

The Last of Us: Part I po raz pierwszy opuści konsole i trafi na pecety. Koniec miesiąca będzie świetną okazją, aby sprawdzić ten hit, o ile nie mieliśmy okazji poznać go z PlayStation. Komputerowy port będzie bazował na najnowszej wersji z konsoli Sony. Spodziewać należy się wysokiej jakości oprawy graficznej oraz pełnoprawnej kampanii fabularnej wraz z dodatkiem. Usunięty zostanie moduł sieciowy, którego zabrakło też w odświeżonym wydaniu gry.

The Last of Us: Part I - Teraz także na PC

Najlepsze premiery gier marzec 2023 - podsumowanie

W marcu jak w garncu! Tym czasem ciekawych gier nie zabraknie. Będą głośne premiery, mniejsze mobilne odsłony czy strategie na konsolach.

  • Anno 1800- Strategia ekonomiczna postara się zdobyć serca konsolowych graczy.
  • Mighty Doom- Mobilny spin-off Dooma wyjdzie na smartfony za darmo.
  • Resident Evil 4- Silny kandydat na premierę miesiąca.
  • Crime Boss: Rockay City- Ciekawie zapowiadająca się gra z aktorską obsadą.
  • The Last of Us: Part I- Serial cieszy się olbrzymią popularnością, a pectowi gracze będą mogli zagrać w pierwszą część.

Zobacz Premiery Gier Marzec 2023

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2023 - Resident Evil 4, The Last of Us: Part I