PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dziedzictwo Hogwartu, Company of Heroes 3

Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dziedzictwo Hogwartu, Company of Heroes 3

Kolejny miesiąc otwieramy świetną listą gier. Luty przywita graczy wielkimi markami oraz wieloma świetnymi strategiami. Nie może też zabraknąć głośnej gry dla fanów magii. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery lutego 2023!

1. Dziedzictwo Hogwartu – PC/PS5/XSX 10 luty

Gra w świecie Harrego Pottera bez Harrego Pottera? Czy to może się udać?

W Dziedzictwo Hogwartu trafimy do magicznego świata Harrego Pottera. Stworzymy własną postać i wstąpimy do kultowej szkoły dla czarodziejów. Akcja gry umiejscowiona jest około sto lat wcześniej od tej, którą znamy z książek. Nie oznacza to jednak, że świat jest bezpieczny. Gobliny i Czarnoksiężnicy zawiązują przymierze, aby zniszczyć Czarownice i Czarodziejów. W ręce graczy ma zostać oddany cały Hogwart ze skrywającymi sekretami. Pozostaje poczekać, aż tajemnicza sowa przyśle nam klucz do gry, abyśmy mogli się stać uczniami Hogwartu.

Dziedzictwo Hogwartu - Nielada gradka dla fanów Harrego Pottera

2. Barkhan – PC 9 luty

Filmowa Diuna sporo namieszała i to nie tylko w kinematografii. Ogłoszono kilka gier komputerowych w tym uniwersum i jedna z nich zadebiutuje w lutym.

Barkhan to strategia czasu rzeczywistego wzorowana na kultowej Dune II. Akcja rozgrywa się na pustynnej plancie, na której walczą trzy klany o unikalnych armiach i specjalizacjach. Pozyskać chcą cenny zasób jakim jest melanż. Tytuł kierowany jest dla pojedynczego gracza z kampanią fabularną oraz do wielbicieli sieciowych potyczek.

Barkhan - Duchowy następca Duna II

3. Returnal – PC 15 luty

Jedna z głośniejszych premier z PlayStation 5 zawita na komputery.

Returnal to intrygująca gra akcji rozgrywająca się w kosmosie. Główna bohaterka rozbija swój statek na nieznanej planecie. Wielokrotnie przeżywa to samo wydarzenie zamykając się w nieskończonej pętli. Każda porażka uczy nas a świat zmienia się. Każda kolejna próba jest inna od poprzedniej pomimo, że cały czas próbujemy przetrwać. Po drodze odkrywamy tajemnice i walczymy z przeciwnikami. Wersja na komputery zaoferuje rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę wraz z ray tracingiem, o ile posiadamy potężny komputer do grania.

Returnal - Hit z PS5 atakuje PC

4. The Settlers: New Allies - PC 17 lutego

Zazwyczaj projekty rodzone w bólach nie trafiają do graczy i są szybko zapominane. Miejmy nadzieję, że taki los nie spotka kolejnej części od kultowej serii.

The Settlers: New Allies to ekonomiczna gra strategiczna z możliwością prowadzenia armii. Kultowi Osadnicy trafią ponownie na komputery i zaoferują sprawdzone rozwiązania, bazujące na trzeciej i czwartej odsłonie The Settlers. Gracz wcieli się jednego z przywódców trzech frakcji i poprowadzi swój lud do zwycięstwa. Głównymi zadaniami będzie rozbudowa osady, pozyskiwanie surowców oraz walka z wrogimi plemionami. Tytuł zaoferuje kampanię fabularną a w sieci potyczki PvP.

The Settlers: New Allies - Dawno nie było nowych Osadników

5. Company of Heroes 3 – PC 23 luty

Podobno RTSy to wymarły gatunek, który został całkowicie zniszczony przez konsole. Luty to najlepszy przykład, że to po prostu nieprawda!

Po wielu latach nieobecności w końcu pojawi się Company of Heroes 3. To kolejna odsłona strategii wiernie ukazująca realia II Wojny Światowej. Tym razem seria zabierze nas do Włoch oraz Afryki Północnej. Do dyspozycji gracza pozostanie marynarka wojenna, siły lotnicze oraz naziemne. Twórcy ponownie skupili się na wiernym oddaniu jednostek z czasów wojny.

Company of Heroes 3 - Szykuje się prawdziwy HIT

Najlepsze premiery gier luty 2023 - podsumowanie

Nowy miesiąc oznacza nowe gry do ogrania. Luty jest bardzo hojny w dobrze zapowiadające się RTSy oraz Hogwarts Legacy. Każdy uczeń, który chciałby uczyć się w szkole dla czarodziei na pewno rozważy tę pozycję.

  • Dziedzictwo Hogwartu- Gra ze świata Harrego Pottera bez Harrego Pottera.
  • Barkhan- Postara się nawiązać do kultowej gry Duna 2.
  • Returnal- Gorący tytuł z PS5 prosto na komputery.
  • The Settlers: New Allies- Settlersów raczej nie trzeba nikomu przedstawiać.
  • Company of Heroes 3- Kolejna odsłona świetnego RTSa w klimatach II wojny światowej.

Oglądaj najnowsze gry z lutego 2023

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dziedzictwo Hogwartu, Company of Heroes 3