PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2022 - God of War: Ragnarok, Warzone 2

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2022 - God of War: Ragnarok, Warzone 2

Na taki szeroki wybór gier gracze czekali od dawna. Listopad przyniósł nam nie lada problem w doborze gier do tego przeglądu. Rzadko się zdarza, że muszę wybierać z tylu świetnych gier. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery listopada 2022!

1. God of War: Ragnarok - PS4/PS5 9 listopada

Na tę grę czekają miliony graczy na całym świecie. Po świetnej poprzedniej części Sony idzie za ciosem, przygotujcie się na spotkanie z Kratosem!

God of War: Ragnarok to kontynuacja przygód, w których biorą udział Kratos oraz jego syn Atreus. Koniec świata zbliża się wielkimi krokami, wszystko za sprawą bitwy pomiędzy nordyckimi bogami. Nieuchronna tragedia jest coraz bliżej, a troskliwy ojciec stara się zapewnić synowi bezpieczeństwo. Bohaterów czeka ponownie ciężka przygoda, podczas której rozprawią się z potężnymi przeciwnikami, ale także poznają przyszłość wszystkich dziewięciu Światów.

Gra będzie rozwijać wszystkie najlepsze pomysły z poprzedniej odsłony. Poprawie uleganie oprawa graficzna oraz sterowanie. Dopracowana zostanie walka oraz możliwość posługiwania się tarczą.

God of War: Ragnarok - To będzie prawdziwy hit!

2. Call of Duty: Warzone 2 - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 16 listopada

Fani sieciowych strzelanek na pewno nie mogą doczekać się kolejnej głośnej premiery. Tym bardziej że kilka tygodni temu zadebiutowało Call of Duty Modern Warfare 2.

Call of Duty: Warzone 2 to kontynuacja hitu, jakim okazała się pierwsza część. Ten sieciowy battle royale był na ustach wszystkich graczy. Za sprawą wciągającej rozgrywki oraz wielu problemów związanych z działaniem gry.

Dwójka otrzyma zupełnie nową pustynną mapę Al. Mazrah. Nowością mają być NPC, którzy mogą być nieprzyjaźnie nastawieni do naszej ekipy. Główny człon rozgrywki pozostanie taki sam, zmienią się elementy wizualne, rodzaje broni oraz dojdą nowe pojazdy.

Call of Duty: Warzone 2 - Kontynuacja świetnego Battle Royal

3. The Dark Pictures: The Devil in Me - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 18 listopada

Na rynku jest coraz więcej horrorów, które nie zawsze zapewniają odpowiedni strach. Twórcy robią, co mogą, aby wystraszyć graczy z lepszym lub gorszym skutkiem. Czy uda się to twórcom The Dark Pictures: The Devil in Me?

Jest to czwarta odsłona cyklu przygodówek w klimacie horroru. Gracz pokieruje grupą filmowców, którzy trafiają do tajemniczej posiadłości. W miejscu tym dokonano szeregu morderstw.

Tytuł posiada fenomenalną oprawę graficzną oraz bardzo realistyczną fizykę twarzy. Warto dać szansę, jeżeli lubujesz się w produkcjach tego typu.

The Dark Pictures: The Devil in Me - Klimatyczny Horror

4. Evil West - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 22 listopada

Czas zajrzeć, co ciekawego dzieje się na rodzimym podwórku. Flying Wild Hog przygotowało kolejną grę, która zapowiada się bardzo obiecująco.

To, że Polacy potrafią robić świetne gry w klimacie westernu, wiedzą wszyscy. Evil West będzie ciekawą mieszanką dzikiego zachodu z technologią oraz wampirami.

Gracz skupi się na polowaniu na potwory oraz ulepszanie swojego ekwipunku zagłady. W Evil West zagramy w pojedynkę lub w trybie kooperacji.

Evil West - Kolejny polski western

5. World of Warcraft: Dragonflight - PC 28 listopada

World of Warcraft: Dragonflight to dziewiąte rozszerzenie do WOW-a, które powstało w 2004 roku. Gracze otrzymają wiele nowości w postaci nowej krainy, rasy czy klasy postaci. Wprowadzone zostaną humanoidalne smoki oraz ulepszona zostanie mechanika latania na smoku.

Opowieść dodatku sięga dziesięciu tysięcy lat wstecz i przybliży losy pięciu Smoczych Aspektów. Wraz z pojawieniem się dodatku zmieni się system talentów, który zostanie w znaczny sposób usprawniony. Interfejs doczeka się nowych, wcześniej niedostępnych dodatków. Maksymalny poziom postaci zostanie zwiększony do 70.

World of Warcraft: Dragonflight - SMOCZKI!

Najlepsze premiery gier listopada 2022 - podsumowanie

Listopad oferuje to, co najlepsze dla graczy. Prawdziwy wysyp świetnych gier, które wciągną na długie godziny. Trochę szkoda, że głośne hity mogą przyćmić wiele mniejszych produkcji z tego miesiąca. Jednak śmiało będzie można do nich wrócić przy najbliższej okazji.

  • God of War: Ragnarok- dla takich gier kupuje się PS5.
  • Call of Duty: Warzone 2- Warzone powróci w odświeżonej formie, plotki mówią także o mobilnej odsłonie.
  • The Dark Pictures: The Devil in Me- świetnie wizualny horror, który może zainteresować fanów gatunku.
  • Evil West- ciekawa i nietypowa gra z klimatem dzikiego zachodu.
  • World of Warcraft: Dragonflight- Dla grających w WOW-a pozycja obowiązkowa.

Zobacz video z Najlepszymi Premierami Gier w Listopadzie 2022

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2022 - God of War: Ragnarok, Warzone 2