PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2022 - Hard West 2, Saints Row

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2022 - Hard West 2, Saints Row

Wakacje wciąż trwają w najlepsze. Dobrych gier nie zabraknie i w tym miesiącu. Sierpień zaskoczy fanów elektronicznej rozrywki wielkimi powrotami oraz głośnymi tytułami. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery sierpnia 2022!

1. HARD WEST 2 – PC 4 sierpnia

Dziki Zachód zainspirował wielu twórców filmowych. W grach komputerowych dobrych westernów jest zdecydowanie mniej. Jednak raz na jakiś czas przytrafiają się świetne tytuły.

Hard West 2 to niezwykle klimatyczna strategia turowa. Pierwsza część była fenomenalna i bardzo dobrze ją wspominam. Kontynuacja jest jednak tworzona przez innego producenta. Ale spokojnie, bo developer odrobił pracę domową. Zapoznał się z materiałem źródłowym i zapowiada się świetna gra. W Hard West 2, oprócz otoczki Dzikiego Zachodu w tytule, występują motywy okultystyczne. Po ograniu bety jestem bardzo spokojny.

HARD WEST 2 - Ależ to będzie tytuł!

2. CITY EYE – PC 12 sierpnia

Symulatory znowu mnie zaskoczyły. Kiedy myślę, że widziałem już wszystko, natrafiam na taką perełkę.

City Eye pozwoli graczowi wcielić się w rolę operatora kamer miejskich. Główne zadanie to monitorowanie sytuacji drogowych w mieście oraz zgłaszanie zagrożeń. Grający wykazać musi się opanowaniem, refleksem i bardzo szybko reagować na niebezpieczeństwo. Tytuł zagwarantuje grafikę trójwymiarową.

CITY EYE - Zaraz będzie akcja

3. Marvel's Spider-Man – PS4/PC 12 sierpnia

Dobrze, że Sony nie skupia się tylko na swojej platformie. Ich podejście mocno się zmieniło. Coraz więcej ekskluzywnych tytułów pojawi się na komputerach.

Marvel’s Spider-Man doczeka się wersji na blaszaki. To świetna wiadomość dla wszystkich fanów oraz osób, które chcą się przekonać, co jest takiego magicznego w tej grze. Recenzje były niezwykle ciepłe, a sam tytuł robi wrażenie oprawą graficzną, wykonaniem świata oraz tym, w jaki sposób poznajemy miasto. Świetna opcja dla graczy, którzy nie posiadają konsoli w domu.

Marvel’s Spider-Man - Szybkie selfie i lecimy dalej!

4. Saints Row - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 23 sierpnia

W oczekiwaniu na kolejną część GTA warto rzucić okiem co szykuje ich największy konkurent. Prześmiewcza seria Saints Row powraca!

Saints Row to 5 z kolei część cyklu. Historia skupi się na losach bohaterów sprzed pierwszej części. Dodatkowo ma być to miękki reboot serii. Autorzy ponownie zabiorą nas do Santo Ileso na południe Stanów Zjednoczonych. Gracz pokieruje bohaterem, który sukcesywnie będzie piął się po szczeblach przestępczej kariery. Zadanie to nie będzie łatwe, gdyż silna konkurencja nie śpi. W Saints Row zagrać możemy w pojedynkę lub dołączyć do innych graczy w dowolnym momencie rozgrywki.

Saints Row - Niczym święci z Bostonu

5. Teenage Mutant Ninja Turles: The Cowabunga Collection - PS4/SWITCH/PC/PS5/XONE/XSX 30 sierpnia

O ostatniej grze Wojowniczych Żółwi Ninja było bardzo głośno. Po ciepło przyjętej grze, być może warto rzucić okiem na poprzednie odsłony.

Dobrze się składa, bo Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection to kompilacja aż 13 gier. Zestaw wzbogacono o wygodny system zapisywania gry w dowolnym momencie. Tytuły wchodzące w skład składanki pochodzą z różnych platform sprzętowych. To nie lada gratka dla fanów Wojowniczych Żółwi Ninja, jak i retro graczy.

Teenage Mutant Ninja Turles: The Cowabunga Collection - Ktoś chce więcej grier?

Najlepsze premiery gier SIERPIEŃ 2022 - podsumowanie

Wakacje w 2022 rozpieszczają nas dobrymi propozycjami. W sierpniu nie zabraknie głośnych i wielkich tytułów. Duże gry w sezonie ogórkowym na pewno ucieszą graczy. Warto rzucić okiem na nasze zestawienie i wybrać najbardziej interesujące gry.

  • Hard West 2- powrót świetnej strategii turowej. Od razu ją pokochałem, pomimo że nie przepadam za Westernami.
  • City Eye- symulator operatora kamer miejskich. Szukasz zagrożenia i zgłaszasz odpowiednim służbom różne uchybienia. Symulatory są coraz ciekawsze i jeszcze bardziej zaskakujące.
  • Marvel’s Spider-Man- to gra, w którą trzeba po prostu zagrać. Tym bardziej że w sierpniu ukaże się komputerowy port.
  • Saints Row- seria, która zaczynała jako parodia GTA. Z czasem stała się podążać własnymi ścieżkami, trafiając w niszę gangsterskich gier.
  • Teenage Mutant Ninja Turles: The Cowabunga- zestaw 13 gier powiązanych z Wojowniczymi Zółwiami Ninja.

Oglądaj polecane gry z sierpnia 2022

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2022 - Hard West 2, Saints Row