PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2022 - Elex 2, Shadow Warrior 3, Gran Turismo 7

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2022 - Elex 2, Shadow Warrior 3, Gran Turismo 7

Producenci gier nie przestają wypuszczać nowych gier. W tym miesiącu w ręce graczy zostanie zaserwowane wiele ciekawych tytułów. Nie zabraknie strategii, gier przygodowych, wyścigów, RPG-ów oraz strzelanek. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier marca 2022!

1. Elex 2 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 1 marca

Wraz z początkiem marca zadebiutuje wyczekiwana gra fanów studia Piranha Bytes.

Elex 2 będzie kontynuować drogę, jaką obrała pierwsza część. Historia skupi się na dalszych losach Jaxa oraz planety Magalan. Gracz będzie mógł ponownie zanurzyć się w bogatym świecie pełnym frakcji, zadań pobocznych i aktywności. Rozgrywka pozostanie taka sama, lecz doczeka się wielu usprawnień względem oryginalnego Elexa. Gra skupiona jest wyłącznie na kampanii fabularnej, której ukończenie potrwa kilkadziesiąt godzin.

Elex 2 - Powrót na planetę Magalan

2. Shadow Warrior 3 – PC/PS4/XONE/XSX 1 marca

Polskie studio powraca z kolejnym wielkim hitem!

Shadow Warrior 3 to niezwykle dynamiczny FPS, który mocno sięga do korzeni gatunku. Gracze ponownie wcielą się w postać Lo Wanga, który naraził na niebezpieczeństwo cały świat. Uwolnił on potężnego starożytnego smoka, który sieje ogromne zniszczenie. Bohater postanawia naprawić swój błąd i wyruszy w podróż zgładzenia bestii.

Ten szalony FPS jest pełny akcji, pokaźnego arsenału i hord przeciwników do pokonania. Bohater do likwidacji wrogów może wykorzystywać różnego rodzaju elementy środowiska oraz specjalne umiejętności.

Shadow Warrior 3 - Polacy też potrafią robić gry w stylu azjatyckim!

3. Gran Turismo 7 – PS4/PS5 4 marca

Po wielkim sukcesie Forza Horizon Sony wymierza swój ruch.

Gran Turismo 7 skupi się na realizmie oraz doświadczeniu prowadzenia wirtualnych aut. Zaawansowana fizyka ma oddać szereg czynników oddziaływujących na ruch, warunki atmosferyczne będą wpływać na jazdę podobnie jak masa i aerodynamika samochodów.

Kampania fabularna skupi się na prawdziwych torach oraz bogatej ilości licencjonowanych samochodów. Gra wykorzysta natywną rozdzielczość 4K i 60 klatek na sekundę, oferując przy tym śledzenie promieni i HDR.

Gran Turismo 7 - Silny konkurent Forzy

4. The Settlers – PC 17 marca

Fani na kolejną odsłonę serii The Settles musieli czekać bardzo długo. Czy gra spełni ich oczekiwania?

The Settlers to ósma część ekonomicznych gier strategicznych. Gracz kieruje tytułowymi osadnikami, którzy rozbudowują swoje osady, tworzą prężnie rozwijającą się gospodarkę oraz nie zapominają o przemyśle zbrojeniowym.

Ta część ma nawiązywać do sprawdzonych rozwiązań z trójki oraz czwórki. Gracz pokieruje jedną z trzech dostępnych frakcji i zmierzy się z wieloma wrogami. Tworząc państwo, należy skupić się na ekonomii oraz pozyskiwać ważne dla rozwoju surowce. Wszystko będzie okraszone miłą dla oka oprawą graficzną.

The Settlers - Warto dać szansę Osadnikom?

5. Syberia: The World Before – PC 18 marca

Syberia to sztandarowa seria gier przygodowych, ciesząca się popularnością wśród graczy i recenzentów. Czwarta część skupi się na dalszych przygodach Kate Walker.

Syberia: The World Before bazuje na eksploracji oraz rozwiązywaniu zagadek. Historia skupi się na dalszych losach bohaterki, ale historia została opracowana tak, że nie jest wymagana znajomość poprzednich gier.

W kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza, jak przystało na gry przygodowe, główny nacisk nałożony jest na rozmowy z bohaterami i zbieraniu przedmiotów. Zagadki mają być różnorodne i o zróżnicowanym poziomie trudności.

Syberia: The World Before - Ciekawa seria przygodowa

6. Ghostwire: Tokyo – PC/PS5/XSX 25 marca

Ghostwire: Tokyo zabierze graczy do współczesnego Tokio. Będzie to przygodowa gra akcji, w której gracz będzie walczył z japońskimi duchami. Tytuł przedstawi losy ocalałego, któremu udało przeżyć się tokijską katastrofę. Bohater obdarzony jest nadludzkimi zdolnościami, które pomogą przeciwstawić się złym duchom i rozwiązać tajemniczą sprawę.

Gracz skupi się na walce z przeciwnikami. Każdy wróg posiada unikalny zestaw ruchów, ataków oraz słaby punkt. Kluczem do zwycięstwa jest wykorzystanie słabych stron potwora. Tytuł wyróżnia się wysokiej jakości oprawą graficzną oraz dźwiękową.

Ghostwire: Tokyo - Podróż edukacyjna do Japonii

Najlepsze premiery gier Marzec 2022 - podsumowanie

Marzec 2022 rozpieści graczy do granic możliwości. Kolejne świetne tytuły trafią do ich rąk. Czy będzie to najlepszy miesiąc w roku? Tego jeszcze nie wiemy, ale na pewno ma na to szanse. Wiele zróżnicowanych oraz wciągających produkcji, tylko co ograć w pierwszej kolejności?

  • Elex 2 - intrygujący RPG z masą godzin dobrej zabawy.
  • Shadow Warrior 3 - FPS od polskiego studia, zapowiada się ostra jazda bez trzymanki.
  • Gran Turismo 7 - realistyczne wyścigi na konsole.
  • The Settlers - reboot znanej serii gier strategicznych.
  • Syberia: The World Before - przygodówka zainteresuje fanów gatunku.
  • Ghostwire: Tokyo - oryginalny tytuł z przepiękną oprawą graficzną.

Zobacz video: Najlepsze Premiery Gier Marzec 2022

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2022 - Elex 2, Shadow Warrior 3, Gran Turismo 7