PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dying Light 2, Lost Ark, Elden Ring

Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dying Light 2, Lost Ark, Elden Ring

Luty to najkrótszy miesiąc w roku, ale zapowiada się niezwykle intensywnie, jeżeli chodzi o rynek gier. Pojawi się wiele interesujących tytułów, na które czekają gracze. Musiałem trochę nagłowić się, jakie gry umieścić w przeglądzie. Starałem się urozmaicić listę o wiele gatunków, aby każdy znalazł coś dla siebie. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier lutego 2022!

1. Dying Light 2 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 4 luty

Zestawienie otwieramy jedną z najgłośniejszych premier tego roku. Techland nad tą grą ostatnio pracował bardzo ciężko.

Dying Light 2 to kontynuacja polskiego hitu, który został bardzo dobrze przyjęty przez graczy. Dwójka bazuje na sprawdzonych mechanikach. Graczowi przyjdzie eksplorować rozległe miasto, pełne zadań i aktywności pobocznych. Wrogowie czaić się będą na każdym kroku - w postaci nieumarłych czy nieprzyjaźnie nastawionych ludzi. Wrażenie robi oprawa graficzna, dynamiczna walka oraz widowiskowy parkour.

Dying Light 2 - Szykuje się hit

2. Crusader Kings III: Royal Court – PC 8 luty

Gry od Paradoxu można kochać lub nienawidzić. Jeżeli jesteś fanem tego studia, to na pewno ucieszysz się na wieść o nowym rozszerzeniu.

Crusader Kings III: Royal Court to duży dodatek do trzeciej części. Nowością będą widowiskowe prezentacje sal tronowych, system wielkości oraz możliwość tworzenia unikalnych kultur. Tytuł naprawia także sporo mniejszych błędów oraz wprowadza kilka usprawnień. Do uruchomienia dodatku konieczne jest posiadanie podstawki.

Crusader Kings III: Royal Court - Dodatek do świetnej gry

3. OlliOlli World – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 8 luty

Jeżdżenia na desce to naprawdę świetna sprawa. Seria Tony Hawk’s mocno wypromowała ten sport wśród młodych osób.

OlliOlli World to trzecia część popularnej serii o deskorolkach. W grze wcielimy się w rolę skatera przemierzającego krainę zwaną Radland. To prawdziwy raj dla wszystkich skaterów, pełny najróżniejszych tras oraz obfitujący w wiele wyzwań. Grający poznają rozbudowany świat, wielu charyzmatycznych bohaterów oraz powalczą z innymi o tytuł najlepszego zawodnika.

OlliOlli World - Ciekawa zręcznościówka

4. Lost Ark – PC 11 luty

Kolejne MMORPG postara się o zdobycie uznania wśród graczy. Konkurencja jest naprawdę silna, ale nowe tytuły mogą zaskoczyć nietypowymi rozwiązaniami.

Lost Ark to sieciowy RPG stworzony z myślą o azjatyckich graczach. Historia opiera się na fantastycznej krainie, która przed wiekami uniknęła inwazji sił zła dzięki tytułowej Arce. Tytuł będzie darmowy z mikropłatnościami oraz przystosowany dla zachodnich graczy, oferując język angielski. Lost Ark wyróżnia się piękną oprawą graficzną, przewyższając wiele starszych gier z tego gatunku.

Lost Ark - Kolejne MMORPG

5. Elden Ring – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 25 luty

Teraz coś dla fanów Soulsów oraz Gry o Tron. Długo wyczekiwana gra w końcu będzie miała swoją premierę.

Elden Ring to RPG autorstwa FromSoftware oraz pisarza Georga R. R. Martina. Historia ma być niezwykle tajemnicza. Gracz będzie starał się poznać fabułę na własną rękę, stopniowo zdobywając informacje z różnych źródeł. Całość będzie musiał złączyć z wielu strzępów informacji. Rozgrywka kładzie nacisk na zręcznościowy system walki. Poziom trudności będzie bardzo wysoki, do czego fani studia na pewno są przyzwyczajeni. Miły dla oka ma być styl graficzny oraz surowość świata przedstawionego.

Elden Ring - Fani Soulsów się cieszą!

Najlepsze premiery gier luty 2022 - podsumowanie

Luty 2022 jest niezwykle bogaty. Ilość świetnych gier w tym miesiącu jest olbrzymia. Miałem nie lada wyzwanie z podjęciem decyzji, jakie tytuły mają trafić do zestawienia. Konkurencja była naprawdę spora, a dla graczy to jeszcze lepsza informacja. Lepiej wybierać z olbrzymiej palety możliwości niż z garstki. Chcę takich miesięcy coraz więcej w 2022 roku!

  • Dying Light 2 - kolejna polska produkcja, która ma szansę podbić świat.
  • Crusader Kings III: Royal Court - dodatek z nową zawartością dla fanów Crusader Kings.
  • OlliOlli World - mała produkcja, która może pełnić rolę przerywnika pomiędzy większymi tytułami.
  • Lost Ark - dobrze zapowiadające się MMORPG.
  • Elden Ring - interesująca pozycja dla fanów soulslike’ów.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2022 - Dying Light 2, Lost Ark, Elden Ring