PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2021 - Call of Duty: Vanguard, Grand Theft Auto: The Trilogy

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2021 - Call of Duty: Vanguard, Grand Theft Auto: The Trilogy

Końcówka roku zbliża się wielkimi krokami, podobnie jak kolejne premiery do ogrania. Listopad to ostatni dzwonek dla developerów, aby przygotowali swoje produkcje dla graczy. Dziać się będzie bardzo dużo - za sprawą gorących tytułów. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier listopada 2021!

1. Call of Duty: Vanguard – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 5 listopada

Seria Call of Duty powraca do klimatów drugiej wojny światowej. Za produkcję odpowiedzialne będzie studio Sledgehammer Games.

Kampania fabularna w Call of Duty: Vanguard podzielona jest na cztery fronty. Każdy opowie inną historię za sprawą unikatowych bohaterów. Oprócz doświadczenia dla pojedynczego gracza pojawi się multiplayer oraz tryb zombie. Nie mogę się już doczekać, aby zagrać w najnowszą odsłonę Call of Duty!

Call of Duty: Vanguard - Nowe Call of Duty zaprasza graczy!

2. Forza Horizon 5 – PC/XONE/XSX 9 listopada

Microsoft przygotował dla fanów ścigałek kolejną odsłonę Forzy. Tym razem gracze będą mieli okazje zwiedzić malowniczy Meksyk.

Forza Horizon 5 zagwarantuje spory otwarty świat. Gracze zdecydują w trakcie zabawy o kolejnych wyścigach. Meksyk to niezwykle zróżnicowane państwo, twórcy starali się wiernie przenieść pustynie, kaniony, plaże oraz miasta. Nie może zabraknąć olbrzymiej gamy samochodów do wyboru.

Forza Horizon 5 - Ale Meksyk!

3. Disney Classic Games Collection – PC/PS4/XONE/SWITCH 9 listopada

W każdym z nas kryje się małe dziecko. Zestaw remasterów pozwoli poczuć się jak za młodzieńczych czasów.

Disney Classic Games Collection to zestawienie trzech remasterów, opartych na kultowych filmach animowanych. W kompilacji zagramy w Aladyna, Króla Lwa i Księgę Dżungli. Tytuły wzbogacone będą o wiele wersji z różnych platform. Zza kulis zobaczymy proces powstawania gier oraz wiele grafik koncepcyjnych. Nie lada gratka dla fanów klasycznych platformówek i miłośników filmów Disneya.

Disney Classic Games Collection - Nie tylko gra dla dzieci

4. Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 11 listopada

Czy na ten moment czekali gracze? Rockstar nie zapowiedział GTA 6, tylko remaster trylogii GTA w trójmiarze.

GTA: The Trilogy - The Definitive Edition to remaster pierwszych trzech części w pełnym 3D. Gracze ponownie trafią do Liberty City, Vice City oraz San Andreas. Kompilacja zagwarantuje te same oryginalne doświadczenie co wiele lat temu. Wszystko okraszone będzie nową oprawą graficzną, która nie każdemu przypadnie do gustu. Prawdziwych fanów GTA nie trzeba zachęcać, inni pewnie się skuszą, aby odświeżyć sobie wspomnienia.

Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition - Hit czy kit?

5. Battlefield 2042 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 19 listopada

Seria Battlefield kolejny raz przypomni się graczom. Tym razem wojna trafi do niedalekiej przyszłości.

Kolejna odsłona skupiona jest wyłącznie na grze multiplayer. Battlefield 2042 zagwarantuje jedynie doświadczenie wieloosobowe. Seria zabierze nas w niedaleką przyszłość, w której USA i Rosja biorą udział w niekończącym się konflikcie. Rozgrywka bazuje na unikatowych klasach żołnierzy, którzy mogą przechylić szalę zwycięstwa. Battlefield 2042 zagwarantuje cross platformową rozgrywkę.

Battlefield 2042 - Kto wygra w tym roku? Call of Duty czy Battlefield?

Najlepsze premiery gier listopad 2021 - podsumowanie

Listopad oznacza kolejne wielkie emocje związane z premierami. Końcówka roku charakteryzuje się głośnymi premierami od wielkich wydawców. Nie inaczej będzie w tym roku, gdzie zadebiutują oczekiwane hiciory. Kolejny raz musiałem ograniczyć listę interesujących gier, aby móc je wyróżnić w tym artykule. Oby takich problemów było coraz więcej.

  • Call of Duty: Vanguard - seria przyzwyczaiła nas, że nowa odsłona pojawia się na początku listopada. W tej części gracze trafią na fronty drugiej wojny światowej. Dobra zabawa gwarantowana zarówno w trybie dla wielu graczy, jak i dla fanów kampanii fabularnych.
  • Forza Horizon 5 - wyścigi, które wyglądają przepięknie. W piątej odsłonie gracze poznają klimatyczny Meksyk. Nie zabraknie olbrzymiej ilości samochodów do zwiedzania tego zróżnicowanego państwa.
  • Disney Classic Games Collection - ciekawy zestaw nie tylko dla najmłodszych. W kompilacji znajdą się największe hiciory od Disneya. Interesującym dodatkiem mogą być materiały ukazujące powstawanie produkcji.
  • Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition - odświeżone wydanie trylogii GTA wydanej w trójwymiarze. Oprócz poprawionej grafiki, wsparcia na nowe systemy operacyjne, konsole oraz wprowadzenia cezury nie znajdzie się nic nowego. Gracze dobrze wiedzą, czego mogą się spodziewać, i na pewno się nie rozczarują.
  • Battlefield 2042 - przypominają się stare czasy, kiedy to w szranki stawały dwa potężne FPS-y. Po dłuższej nieobecności Battlefield studio DICE prezentuje kolejną odsłonę. Gracze trafią do nieodległej przyszłości, gdzie poprowadzą swoich wojaków do zwycięstwa. Gra skupiona jest wyłącznie na rozgrywce dla wielu graczy.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2021 - Call of Duty: Vanguard, Grand Theft Auto: The Trilogy