PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2021 - Psychonauts 2, New World

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2021 - Psychonauts 2, New World

Końcówka wakacji wcale nie musi być nudna! Nieoczekiwanie w sierpniu pojawi się wiele wyczekiwanych produkcji. To nie będzie miesiąc spod znaku mniejszych produkcji. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier sierpnia 2021!

1. Glitchpunk – PC 11 sierpnia

Cały świat czeka na kolejną odsłonę GTA. Znajdzie się wielu fanów, którzy tęsknią za starszymi odsłonami. Takimi, gdzie świat był widoczny z góry. Naprzeciw oczekiwaniom takim graczom powstaje gra Glitchpunk.

Fani pierwszych dwóch odsłon GTA poczują się jak ryba w wodzie. Glitchpunk ma bardzo mroczną stylistykę i zwariowany gameplay. Nie zabraknie strzelanin, pościgów oraz demolki czołgiem. Kampania fabularna składać się będzie z wielu interesujących misji. W tym miesiącu pojawi się na komputerach za sprawą wczesnego dostępu.

Glitchpunk - GTA 2 naszych czasów

2. 12 Minutes – PC/XONE/XSX 19 sierpnia

Wcielasz się w mężczyznę uwięzionego w pętli czasowej. Twoim zadaniem jest wypróbowanie różnych sekwencji zdarzeń i czynności, aby uratować życie swojej rodziny. Masz na to dokładnie 12 minut.

Tytuł został zaprezentowany na targach E3 w 2019 roku. 12 Minutes zyskało sympatię graczy, jednak o grze szybko słuch zaginął. Dopiero teraz twórcy powracają ze swoją niezwykle interesującą grą.

12 Minutes - Czy uratujesz rodzinę?

3. Aliens: Fireteam Elite –PC/PS4/PS5/XONE/XSX 24 sierpnia

Kolejny tytuł na licencji Obcego. Nie jest to wyczekiwana przez graczy kontynuacja Obcy Izolacja, jednak bardzo interesujący tytuł nastawiony na kooperację.

Aliens: Fireteam Elite to strzelanka z widokiem TPP. Akcja rozgrywa się 23 lata po wydarzeniach z oryginalnej trylogii Obcego. Załoga statku odbiera komunikat z planety Katanga z prośbą o pomoc. Graczom przyjdzie zmierzyć się z niezwykle niebezpiecznym przeciwnikiem. Rozgrywka składa się z czterech kampanii fabularnych. Poszczególne misje przejdziemy w towarzystwie znajomych.

Aliens: Fireteam Elite - Można pograć ze znajomymi

4. Psychonauts 2 – PC/PS4/XONE/XSX 25 sierpnia

Trójwymiarowa platformówka doczekała się kontynuacji. Po wielu latach nieobecności przypomni się ponownie graczom.

Psychonauts 2 to utrzymana w kinowym stylu platformówka pełna przedziwnych zadań, tajemniczych spisków i psychicznych mocy, które można dostosowywać. Gracz kieruje poczynaniami Raza podczas niebezpiecznej, emocjonującej i przezabawnej wędrówki przez umysły przyjaciół i wrogów, której celem jest pokonanie złowrogiego psionika.

Psychonauts 2 - Wielki powrót serii!

5. New World – PC 31 sierpnia

Gatunek MMORPG ostatnimi czasy jest w stagnacji. Brakuje nowych tytułów, które powalczyłyby z gigantami pokroju WoW.

New World zapowiada się na grę, która może zdetronizować króla. Za tytuł odpowiedzialny jest Amazon, któremu na pewno nie zabraknie pomysłów i funduszy. Gracze trafią do otwartego świata inspirowanego klimatem XVII-wiecznej kolonii w Ameryce. Obrać można wiele dróg do rozwoju wirtualnego bohatera. Grający mogą skupić się na rzemiośle, pracy na farmie czy budowaniu nowych osad. Aktualnie trwa zamknięta beta, w której zainteresowani mogą wcześniej zagrać.

New World - MMORPG od Amazon

Najlepsze premiery gier SIERPIEŃ 2021 - podsumowanie

Końcówka wakacji wcale nie musi być nudna. Możesz się o tym przekonać, przeglądając nasze zestawienie. Wiele gier to wysokobudżetowe produkcje, które były długo wyczekiwane. Tym razem sierpień nie stoi pod znakiem mniejszych i mniej znanych gier.

  • Glitchpunk- czy można lepiej wyobrazić sobie GTA 2? Na pewno nie! Dlatego lepiej szybko wsiadaj do czołgu i rób zamieszanie w mieście.
  • 12 Minutes- 12 Minut to dużo, aby uratować rodzinę? Dowiesz się, grając w ten tytuł.
  • Aliens: Fireteam Elite- kooperacyjna strzelanka, w którą pograsz ze znajomymi. Tylko uważaj na obcą formę życia.
  • Psychonauts 2- sympatyczna gra platformowa powraca. Dla przypomnienia historii warto sięgnąć po jedynkę.
  • New World- nowe MMORPG od Amazon. Firma wkracza na rynek gier. Czy uda im się utrzymać? Dowiemy się po premierze!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2021 - Psychonauts 2, New World