PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2021 - Nemezis: Mysterious Journey III, Succubus

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2021 - Nemezis: Mysterious Journey III, Succubus

Rozpoczynamy okres wakacyjny. Po gorących zapowiedziach E3 niestety przychodzi okres stagnacji. Deweloperzy pracują w pocie czoła, aby dostarczyć nam na jesień największe marki. W lipcu zabraknie zdecydowanego faworyta. Trafi się kilka mniejszych gier, które postarają się powalczyć o naszą uwagę. Zapraszam na najlepsze premiery gier lipca 2021!

1. Nemezis: Mysterious Journey III – PC 8 lipca

Nemezis: Mysterious Journey III to gra przygodowo-logiczna, w której dwójka turystów, Bogard i Amia, zostają wplątani w tajemniczą intrygę. Rozwiąż łamigłówki i poznaj trzymającą w napięciu do samego końca intrygę.

Oto tajemnicza planeta Regilus – olśniewająca pięknym, egzotycznym, wielopoziomowym i tajemniczym ekosystemem. Nic dziwnego, że toczyły o nią walkę syndykaty kolonizatorów oraz prywatni eksploratorzy. Ostatecznie oaza złóż naturalnych i minerałów obecnych na Regilusie okazała się zbyt mała, walki ustały, a różnorodne Teleportacyjne Biura Podróży zamieniły to miejsce w swoistą atrakcję turystyczną.

Nemezis: Mysterious Journey III - Piękna planeta

2. F1 2021 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 16 lipca

Kolejna odsłona popularnego symulatora Formuły 1. Co przyniesie najnowszy sezon?

W końcu do F1 2021 trafi pełnoprawna kampania fabularna. Gracz wcieli się w początkującego kierowcę, którym marzeniem jest ścigać się i wygrywać z najlepszymi. Tytuł skupi się także na grze multiplayer oraz kooperacji. Jeżeli znudzi nam się ściganie, możemy wcielić się w rolę menadżera oraz wprowadzić zespół na salony. Fani tego sportu na pewno nie mogą się doczekać!

F1 2021 - Lepsza kampania fabularna

3. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD –SWITCH 16 lipca

Klasyk, pierwotnie wydany na Nintendo Wii w 2011 roku, został zoptymalizowany pod kątem konsoli Nintendo Switch z płynniejszym sterowaniem ruchowym, a także nowo dodanym schematem sterowania opartego na przyciskach.

W historii osadzonej na początku osi czasu The Legend of Zelda: Skyward Sword HD Link podróżuje między światem ponad chmurami a wielką nieznaną poniżej w poszukiwaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Zeldy. Uzbrojony w swój niezawodny miecz i tarczę, w tej epickiej przygodzie Link zmierzy się z potężnymi wrogami i rozwiąże skomplikowane łamigłówki.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD - Zelda w opałach!

4. Succubus – PC 21 lipca

Twórcy Agony powracają z nową grą, która ponownie może zaszokować.

Gracze wcielą się w tytułową Sukkubę, która przemierzę piekielne krainy. Nie zabraknie brutalnych starć bronią białą, jak i czarami. Succubus jest bezpośrednią kontynuacją Agony.  W tej części będzie mniej skradania się na rzecz większej ilości akcji. Tytuł przygotowany jest wyłącznie z myślą dla pojedynczego gracza.

Succubus - Witamy w piekle!

5. Orcs Must Die! 3 – PC/PS4/XONE/XSX 23 lipca

Po około rocznym opóźnieniu gra Orcs Must Die! 3 trafi na większą ilość platform.

To już trzecia część humorystycznej gry z gatunku tower defense. Zadaniem gracza jest odparcie ataku zielonych wrogów przy pomocny różnego rodzaju pułapek. Tytuł ponownie wyróżni się kolorową oprawą graficzną oraz olbrzymią ilością humoru. Czas uruchomić konsolę i powstrzymać złych orków!

Orcs Must Die! 3 - Powstrzymać orków

Najlepsze premiery gier lipiec 2021 - podsumowanie

Lipiec jest typowym wakacyjnym miesiącem. Niewiele się w nim dzieje i brakuje dużych premier. Jeżeli jednak lubisz grać nie tylko w kasowe tytuły AAA, to dobrze trafiłeś. Natrafisz na sporo mniejszych, ale również interesujących gier.

  • Nemezis: Mysterious Journey III- Polska przygodówka powraca po wielu latach nieobecności. Fani serii Schizm na ten moment czekali od bardzo dawna.
  • F1 2021- kolejna odsłona popularnych wyścigów formuły 1. Tegoroczna edycja zagwarantuje jeszcze lepsze doznania w kampanii dla pojedynczego gracza.
  • The Legend of Zelda: Skyward Sword HD- odświeżone wydanie przygód Linka. Dla każdego posiadacza Switcha tytuł obowiązkowy.
  • Succubus- kontynuacja przygód Agony. W grze ma być zdecydowanie więcej akcji oraz mięska (dosłownie i w przenośni).
  • Orcs Must Die! 3- tower defense w nietypowej scenerii. Uratuj świat przed zalewem zielonych orków.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2021 - Nemezis: Mysterious Journey III, Succubus