PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2021 - Evil Genius 2: World Domination, The Binding of Isaac

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2021 - Evil Genius 2: World Domination, The Binding of Isaac

W każdym roku zdarzają się słabsze miesiące. Niestety marzec nie będzie obfitował w większe premiery gier. Czy to oznacza, że zapanuje niezwykła posucha? Oczywiście, że nie! Wiele naprawdę interesujących i wartych uwagi gier do ogrania pojawi się po raz pierwszy na komputery. Zapraszam na najlepsze premiery gier marzec 2021!

1. Yakuza: Like a Dragon – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 2 marca

Siódma część Yakuzy wyszła na większość platform w ubiegłym roku. Teraz czas na konwersję na PS 5.

Yakuza: Like a Dragon to ukłon dla fanów serii. Gra doczekała się szeregu modyfikacji i ulepszeń. Zręcznościowe pojedynki zostały zastąpione przez turowe walki. Zmieniło się także miejsce akcji. Głównym bohaterem zostaje Ichiban, który po 19 latach opuszcza więzienie. Skazany był za zabójstwo swojego szefa. Po odsiadce powraca do swojej rodzinnej miejscowości, gdzie zostaje oszukany przez dawnych przyjaciół.

Yakuza: Like a Dragon - Fragment rozgrywki

2. Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas – PS4/PS5/XONE/XSX/Switch 12 marca

Popularne gry platformowe z przed lat powracają do łask. Czynią to w bardzo dobry stylu i warto zainteresować się tymi produkcjami.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas to nowa część popularnego Jamraja. Niestety, premiery zostały rozbite na raty. W ubiegłym roku pojawiły się wersje na wiodące platformy do grania. W marcu ma zadebiutować wydanie na popularnego Switcha. Nadal nie wiadomo, kiedy odbędzie się premiera na komputery. Posiadacze blaszaków będą musieli jeszcze trochę poczekać na swoją kolej.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas - Ramraj wraca!

3. Kingdom Hearts III – PC/PS4/XONE 30 marca

Seria Kingdom Hearts kojarzy się głównie z konsolami. Wszystko się zmieni pod koniec marca.

Kingdom Hearts III oraz inne części w końcu trafią na komputery. To bardzo wciągające jRPG ze znanymi bohaterami w roli głównej. Kto by nie chciał posiadać w swoim party Kaczora Donalda, Goofiego czy Myszki Miki? Edycje komputerowe pochwalić się mogą przepiękną oprawą graficzną.

Kingdom Hearts III - Czas na komputery

4. Evil Genius 2: World Domination – PC 30 marca

Evil Genius po wielu latach powraca za sprawą kontynuacji. Studio Rebelion przygotowało kolejną odsłonę.

W Evil Genius 2: World Domination to gracz wciela się w tego złego. Jako Geniusz Zła będziemy dążyć do całkowitego opanowania świata. Wielkie wyczyny zaczynają się od małych kroków. Dlatego należy przygotować swoją bazę, aby pozostała w przyszłości głównym centrum operacji. Po piętach depczą Siły Sprawiedliwości z celem powstrzymania nas. Ta strategia wyróżnia się świetnym humorem i warto dać szansę tej grze.

Evil Genius 2: World Domination - Wroga baza

5. The Binding of Isaac: Repentance – PC 31 marca

The Binding of Isaac to jedna z najpopularniejszych gier indie. Ten stan rzeczy za bardzo się nie zmieni, ponieważ pojawi się dodatek.

The Binding of Isaac: Repentance to DLC z nową zawartością. Twórcy przygotowali nowe lokacje, przeciwników, przedmioty oraz zakończenie. Tytuł wyróżnia się większym skomplikowaniem. Dodatek odświeży interfejs użytkownika, aby był jeszcze bardziej przejrzysty. Fani tej serii mają powody do radości i na pewno przekonają się o wszystkich nowych aspektach.

The Binding of Isaac: Repentance - Nowy dodatek DLC jest już w drodze

Najlepsze premiery gier MARZEC 2021 - podsumowanie

Marzec nie jest wybitnym miesiącem dla graczy. Brakuje premier wielkich gier, które to zachęciłyby graczy do kupna. Tymczasem mniejsze produkcje postarają się przykuć uwagę graczy.

  • Yakuza: Like a Dragon - japońskie GTA zawita na konsolę PlayStation 5. Fani na pewno nie mogą się już doczekać rezultatów.
  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas - nowe przygody Jamraja zawitają na Switcha. Szkoda, że posiadacze komputerów będą musieli jeszcze poczekać.
  • Kingdom Hearts III - seria Kingdom Hearts pojawi się na komputerach. To świetna wiadomość dla posiadaczy PC, którzy nigdy nie mieli konsol.
  • Evil Genius 2: World Domination - humorystyczna strategia, w której to gracz jest tym złym. Do opanowania całego świata wystarczy pokonać Siły Sprawiedliwości.
  • The Binding of Isaac: Repentance - dodatek do popularnego Indyka. Zestaw zawiera nową zawartość przygotowaną dla fanów tej serii.

Zobacz video z Najlepszymi Premierami Gier w Marcu 2021

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2021 - Evil Genius 2: World Domination, The Binding of Isaac