PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2021 - Hitman 3, The Medium

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2021 - Hitman 3, The Medium

Rozpoczynamy nowy rok! Oby kolejne 12 miesięcy okazało się lepsze dla nas wszystkich. Styczeń zaczynamy dość mocno, bo kilkoma głośnymi tytułami. Nie zabraknie też mniejszych produkcji, które umilą czas podczas zimowych wieczorów. Zapraszam na najlepsze premiery gier stycznia 2021!

1. Hitman 3 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 20 stycznia

Agent 47 to najpopularniejszy zabójca na świecie. Wykonuje zlecenia na wiele sposobów. Decyzje podejmuje gracz, który ma sporo możliwości.

Hitman 3 to kontynuacja resetu marki wydanej w 2016 roku. Trzecia część ma złączyć klamrą wydarzenia z pozostałych odsłon. Mechanika w gruncie rzeczy pozostanie taka sama. Każde zlecenie to pojedyncza misja, która składa się z otwartego świata. Gracz otrzymuje informacje o swoim celu, jednak jak zlikwiduje danego delikwenta, zależy całkowicie od niego.

Hitman 3 - Kojarzysz Agenta 47?

2. RIDE 4– PC/PS4/PS5/XSX/XONE 21 stycznia

Developer Milestone przygotował specjalną edycję RIDE 4. Chodzi oczywiście o wsparcie konsol nowej generacji.

RIDE 4 to wyścigowy tytuł skupiający się na motocyklach. Gra oferuje więcej realizmu i zawartości niż poprzednia odsłona. Podczas wyścigów gracz zadecydować może o kamerze. Produkcja oferuje perspektywę pierwszej i trzeciej osoby. Dzięki bogatym licencjom pojeździmy popularnymi motorami na dobrze znanych torach.

RIDE 4 - Wyścigi motocyklów na nową generację konsol

3. Cyber Shadow – PC/PS4/XONE/SWITCH 26 stycznia

Retro platformówki zawsze są blisko mojego serca. Tym bardziej, że Cyber Shadow zostanie wydane przez twórców Shovel Knighta!

Cyber Shadow to gra platformowa wykonana w stylu 8 bitów. Retro wylewa się z monitora za sprawą oprawy graficznej. W grze wcielimy się wojownika ninja próbującego powstrzymać inwazję robotów na miasto Mekacity. Na naszej drodze spotkamy wiele przeciwników oraz potężnych bossów.

Cyber Shadow  - Retro platformówki nigdy się nie nudzą!

4. Twierdza: Władcy Wojny – PC 26 stycznia

W czasach kiedy zagrywałem się w strategię, najwięcej godzin spędziłem w serii Twierdza. Krzyżowiec to była moja ulubiona odsłona, w której bardzo szybko można było stracić poczucie czasu. Teraz swoją premierę będzie miała zupełnie nowa część, a mianowicieTwierdza: Władcy Wojny.

Będzie to spin-off cyklu Twierdza. Fabularnie gra zabierze nas na Daleki Wschód. Seria wzbogaci się o nowe funkcjonalności. W Twierdza: Władcy Wojny gracze pokierują dowódcami podczas walki. Bohaterowie będą w stanie awansować na kolejne poziomy doświadczenia, a gracz zdecyduje o ich drzewku umiejętności. Nieco kreskówkowa grafika ma przypomnieć złoty okres gier strategicznych.

Twierdza: Władcy Wojny - Twierdza powraca

5. The Medium – PC/XSX 28 stycznia

The Medium to raczej największy hit stycznia. Bloober Team zamierza oddać w ręce graczy kolejną grę i będzie to horror.

Rodzimy developer specjalizuje się w nietypowych horrorach. O ich tytułach mogliśmy przekonać się w przeszłości. Niestety, niektóre ich gry były mało straszne i nudne. Jak będzie w przypadku The Medium? W grze wcielimy się w postać kobiety, która widzi duchy. Jej zadaniem będzie rozwikłanie zagadki morderstwa dziecka. Gra zapowiada się bardzo obiecująco!

The Medium - Horror od Bloober Team

Najlepsze premiery gier Styczeń 2021 - podsumowanie

Początek roku zawsze oznacza powolny start. Developerzy powracają z przerw świątecznych i przygotowują się do wydania swoich gier. Nie inaczej jest w styczniu 2021, jednak tym razem liczyć możemy na kilka głośnych tytułów. Dobrych gier na pewno nie zabraknie.

  • Hitman 3 - kolejna część przygód Agenta 47. Powrócą duże otwarte mapy pełne celów do zlikwidowania.
  • RIDE 4 - wyścigi motorów na nową generacje konsol. Lepsze możliwości sprzętu niosą ze sobą lepszą oprawę graficzną oraz płynniejszą rozgrywkę.
  • Cyber Shadow - niezależny tytuł wydany od twórców Shovel Knight. Ta platformówka zapowiada się niesamowicie dla fanów tego gatunku.
  • Twierdza: Władcy Wojny - spin-off serii Twierdza. W nowej części gracze pokierują w bitwie dowódcami.
  • The Medium - horror od polskiego Bloober Team. Tym razem produkcja zaoferuje zupełnie nowe doznania.

Oglądaj najnowsze gry

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2021 - Hitman 3, The Medium