PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Październik 2020 - Crash Bandicoot 4, Watch Dogs: Legion

Najlepsze Premiery Gier Październik 2020 - Crash Bandicoot 4, Watch Dogs: Legion

Zbliżają się konsole 9. generacji. To wielkie święto dla fanów elektronicznej rozgrywki. Za nim jednak wybiegniemy w przyszłość, sprawdźmy, co przyniesie nowy miesiąc. Spodziewać się można wielu interesujących gier na aktualne platformy. Zapraszam na najlepsze premiery gier października 2020!

1. Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas– PS4/XONE 2 października

Odświeżone wydanie Crasha Bandicoota zostało bardzo dobrze przyjęte. Nic dziwnego, że twórcy postanowili iść za ciosem i wydać kolejną część.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas to pełnoprawna kontynuacja przygód Jamraja. Gracze poznają kolorowe światy, które pełne będą przeciwników. Nie zabranie elementów platformowych oraz świetnej zabawy. Szkoda, że wyłącznie posiadacze konsol będą mogli zagrać w tę grę.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas - Ramraj wraca!

2. Star Wars: Squadrons – PC/PS4/XONE 2 października

Uniwersum Star Wars jest bardzo szerokie. Gry potrafią przyciągnąć fanów z całego świata przed ekrany.

Star Wars: Squadrons to kosmiczna strzelanka, w której gracz wybierze jedną z dwóch frakcji: Imperium lub Nową Republikę. Jako pilot zasiądzie za sterami maszyn, znanych ze srebrnego ekranu. Rozgrywka jest symulacją i opiera się na dwóch systemach, walki oraz zarządzaniu zasilaniem. Wszystko ma chodzić w przepięknej oprawie graficznej.

Star Wars: Squadrons - X fightery!

3.Ghostrunner – PC/PS4/XONE/SWITCH 27 października

W Cyberpunka zagramy dopiero w następnym miesiącu. Gracze, którzy nie mogą doczekać się premiery, powinni rzucić okiem na Ghostrunnera. Produkcja ta na pewno umili upływający czas do wielkiej premiery.

Ghostrunner to polska produkcja, która przeniesie nas do cyberpunkowej rzeczywistości. Rozgrywka skupi się na eliminowaniu przeciwników oraz na parkourze przez neonowe miasto. Świat poznamy z perspektywy pierwszej osoby.

Ghostrunner - Miasto Cyberpunk

4. World of Warcraft: Shadowlands – PC 27 października

Pod koniec miesiąca ma pojawić się ósme rozszerzenie do popularnego MMORPG od Blizzarda.

World of Warcraft: Shadowlands pozwoli na zwiedzenie tytułowej Krainy Cieni. To właśnie tam czekają nowe wyzwania, zadania, lochy i rajdy. Rozszerzenie bazować będzie na dobrze znanej mechanice. Oferuje jednak znacznie więcej nowej zawartości. Jak dodatek zostanie przyjęty przez graczy? Dowiemy się pod koniec miesiąca.

World of Warcraft: Shadowlands - Nowe lokacje

5. Watch Dogs: Legion – PC/PS4/XONE 29 października

Watch Dogs: Legion to trzecia część popularnej serii od Ubisoft. Z części na część marka zmienia swój design, jednak nadal wspólnym elementem jest hakowanie.

Akcja gry przedstawiona jest w Londynie, w którym obecni są hakerzy z grupy DedSec. Fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości po Brexicie. Wielka Brytania w tym czasie bardzo się zmieniła. Nastąpił wielki przełom w opracowywaniu sztucznej inteligencji, a kryptowaluty stały się główną jednostką płatniczą. Gracze obserwować będą poczynania swoich bohaterów z perspektywy trzeciej osoby. Watch Dogs: Legion otrzyma także wsparcie na zbliżającą się nową generację konsol.

Watch Dogs: Legion - Totalitarny Londyn

Najlepsze premiery gier październik 2020 - podsumowanie

Październik kontynuuje dobrą passę graczy. Zbliżają się wielkie premiery oraz kolejna generacja konsol. Emocji na pewno nie zabraknie i warto rzucić okiem na nasze propozycje najlepszych gier października 2020.

  • Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas kolejna część przygód Jamraja. Świetna zabawa dla całej rodziny.
  • Star Wars: Squadrons kosmiczny symulator w świecie Gwiezdnych Wojen. Dwie kampanie fabularne pozwolą wybrać stronę konfliktu.
  • Ghostrunner polska produkcja, rozgrywająca się w klimacie Cyberpunka. Dynamiczna rozgrywka i światła neonów to dobra rozgrzewka przed Cyberpunkiem 2077.
  • World of Warcraft: Shadowlands kolejne rozszerzenie do popularnego WoW-a. Dodatek zagwarantuje nową zawartość w postaci misji czy rajdów.
  • Watch Dogs: Legion jedna z większych premier od UbiSoft. Trzecia część skupi się na hakowaniu Londynu, który zmienił się nie do poznania.

Zobacz jak się prezentują najnowsze gry [video]

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Październik 2020 - Crash Bandicoot 4, Watch Dogs: Legion