PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2020 – Total War Saga: Troy, Microsoft Flight Simulator

Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2020 – Total War Saga: Troy, Microsoft Flight Simulator

Wakacje to dobry okres dla graczy. Większa ilość wolnego czasu pozwoli zatopić się w ulubionych grach lub sprawdzić hiciory, które się pominęło. Tegoroczne wakacje są inne niż zwykle. Tymczasem miłą odskocznią powinny być propozycje, o których powiem więcej w dalszej części tego artykułu. Zapraszam na najlepsze premiery gier sierpnia!

1. Horizon: Zero Dawn – PC/PS4 7 sierpnia

Horizon: Zero Dawn to wielki tytuł, który możesz kojarzyć z PS4. W tym miesiącu trafi także na pecety.

Komputerowi gracze są w tym roku bardzo rozpieszczani. Na ich ulubioną platformę ląduje coraz więcej konsolowych produkcji. Akcja Horizon: Zero Dawn toczy się w dalekiej przyszłości. W tym świecie rządzą zmechanizowane zwierzęta. Blaszakowy port będzie zawierał także dodatek DLC.

Horizon: Zero Dawn - Dziewczyna z łukiem

2. Dying Light: Hellraid – PC/PS4/XONE 13 sierpnia

Hellraid to był dość intrygujący tytuł, który został anulowany przez Techland. Projekt ten nie pojawi się w takiej formie, w jakiej zaprezentowali go developerzy.

Dying Light: Hellraid to rozszerzenie do popularnej gry o zombie. Dostarczy nowy tryb rozgrywki, lokacje, ekwipunek i potwory. Do zagrania wymagana jest pełna wersja Dying Light.

Dying Light: Hellraid - Duże rozszerzenie do Dying Light

3. Total War Saga: Troy – PC 13 sierpnia

Total War powraca za sprawą nowej gry. Tym razem gracze z całego świata prześledzą losy konfliktu wojny trojańskiej.

Tytuł zaoferuje dobrze znane mechaniki. Rozgrywka toczyć się będzie na dwóch płaszczyznach: strategicznym – poruszanie się po mapie, zbieranie surowców oraz rzeczywistym – zarządzaniem wojskami na polach bitew.

Total War Saga: Troy skupi się na konflikcie greckim. Będzie możliwe wybranie jednej z dwóch stron konfliktu i poprowadzenie swoich wojsk do zwycięstwa!

Total War Saga: Troy - Grafika z gry

4. Microsoft Flight Simulator – PC/XONE 18 sierpnia

Symulatory lotów to trochę wymarły gatunek. Nie jest tak popularny jak w latach 90., gdzie fani mieli olbrzymią ilość produkcji do wyboru.

Microsoft Flight Simulator stara się to zmienić za sprawą swojej nowej gry. Ten realistyczny symulator pozwoli polatać cywilnymi maszynami. Do tego dość wiernie odtwarza licencjonowane maszyny oraz olbrzymi świat. Jest to jedna z najładniej wyglądających gier komputerowych i do tego jedna najbardziej zaawansowanych technologicznie.

Microsoft Flight Simulator - Samloty robią wrażenie

5. Project CARS 3 – PC/PS4/XONE 28 sierpnia

Project CARS 3 to popularna odsłona kierowana dla wielbicieli czterech kółek. Gra w głównej mierze skupi się na kampanii dla pojedynczego gracza.

Kariera przejdzie olbrzymie zmiany. Ma być bardziej rozbudowana, interesująca oraz przyjaźniejsza początkującym. Gracz zdecydować może o poziomie trudności, włączając lub wyłączając asysty podczas rozgrywki.

Project CARS 3 - Realistyczne wyścigi

Najlepsze premiery gier sierpień 2020 - podsumowanie

Drugi miesiąc wakacji jest zaskakująco interesujący. Zamiast sezonu ogórkowego gracze otrzymają wiele interesujących gier.

  • Horizon: Zero Dawn to wielki hit z konsoli PS4. Teraz trafi także na komputery wraz ze wszystkimi dodatkami
  • Dying Light: Hellraid  to dodatek, który wprowadzi wiele zmian. Hellraid miało być kiedyś osobną grą, ale zostało anulowane przez Techland.
  • Total War Saga: Troy  to silna propozycja dla fanów strategii. Akcja przeniesie grających do czasów wojny trojańskiej.
  • Microsoft Flight Simulator to najbardziej zaawansowana technologicznie gra. Ten symulator lotów naprawdę wygląda imponująco!
  • Project CARS 3 to propozycja dla wielbicieli motoryzacji. Trzecia część bardziej skupi się na trybie kariery.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Sierpień 2020 – Total War Saga: Troy, Microsoft Flight Simulator