PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maj 2020 - Minecraft: Dungeons, Saints Row: The Third Remastered

Najlepsze Premiery Gier Maj 2020 - Minecraft: Dungeons, Saints Row: The Third Remastered

Po dość udanym miesiącu czas przyjrzeć się co do zaoferowania ma kolejny. Utarło się, że w maju ukazują się świetne gry, które umilą nam czas przed okresem wakacyjnym. Czy tym razem będzie podobnie? Ze względu na bezpieczeństwo przypominamy, że warto rozważyć zakup gry cyfrowo, aby nie wychodzić z domu. Zapraszam na najciekawsze premiery gier maja!

1. Forza Street – PC/Android/iOS 5 maja

Seria Forza otwiera się na nowych fanów. Najnowszy tytuł zadebiutuje za darmo na platformach mobilnych.

Forza Street to gra z modelu free-to-play, oznacza to, że tytuł jest darmowy, okraszony mikropłatnościami. W grze pościgamy się w nielegalnych zawodach ulicznych. Model jazdy jest typowo zręcznościowy, przygotowany pod smartfony i tablety.

Wraz z postępem w grze będziemy zdobywać nowe samochody oraz ulepszenia, co pozwoli nam uczestniczyć w bardziej wymagających wyścigach. Tryb fabularny wciągnie nas na długie godziny. Należy tylko uważać, aby nie rozładować baterii naszego urządzenia.

Forza Street

2. Star Wars Episode I: Racer – PC/PS4/Switch 12 maja

Pierwszy epizod Gwiezdnych Wojen uchodzi za czarną owcę całego uniwersum. Na szczęście jedynka zostawiła coś, co pokochali gracze z całego świata. Mowa o wyścigach podracerów!

Star Wars Episode I: Racer to dynamiczna gra zręcznościowa w świecie Gwiezdnych Wojen. Gracze pokierują jednym z 20 pilotów znanych z filmu. Gra charakteryzuje się olbrzymią szybkością i dynamizmem.

Tytuł wyszedł na komputery bardzo dawno temu. Autorzy postanowili przygotować konwersję na PS4 oraz Switcha. Muszę przyznać, że zapowiada się znakomicie! Oby tylko twórcy nie rozczarowali nas niskiej jakości konwersją.

Star Wars Episode I: Racer

3. Saints Row: The Third Remastered – PC/PS4/XONE 22 maja

Od pewnego czasu o serii Saints Row zrobiło się bardzo cicho. Na szczęście developerzy przypomną się graczom zremasterowaną trójką.

Saints Row: The Third Remastered, jak sama nazwa wskazuje, to odświeżona trzecia część. Autorzy dodają pakiet dodatków, które ukazały się do tej pory. Kampania fabularna to świetna rozrywka na długie godziny.

Seria Saints Row starała się upodobnić do GTA. Twórcy jednak bardzo szybko obrali inne kierunki, tworząc grę bardziej humorystyczną. Muszę przyznać, że udało im się to w pełni.

Saints Row: The Third Remastered

4. Minecraft: Dungeons – PC/XONE/PS4/SWITCH 26 maja

Minecraft powraca za sprawą nowej gry! I nie mam tutaj na myśli kontynuacji, a całkiem interesującego spin-offa!

Minecraft: Dungeons to izometryczna gra z elementami RPG. U podstaw bardzo przypomina serię Diablo, w której gracze przemierzają lochy, walczą z przeciwnikami i zbierają loot. Łupy pełnią ważną rolę w rozwoju naszego bohatera.

Po prezentacji wersji beta Minecraft: Dungeons zapowiada się smakowicie. Rozgrywka wciąga na długie godziny i pozwala się oderwać od budowania w Minecrafcie. Bawić się można samemu bądź w kooperacji do czterech graczy.

Minecraft: Dungeons

5. BioShock: The Collection – PC/PS4/XONE/SWITCH 29 maja

Posiadacze Switcha będą mogli zagrać w BioShock The Collection. Będzie to kompilacja wszystkich odsłon BioShock wraz ze wszystkimi dodatkami.

Muszę przyznać, że zaimponowała mi ta składanka. Nie spodziewałem się, że na Switcha zmieszczą się wszystkie części. Na dodatek jest to ulepszone wydanie, podbijające grafikę BioShocka 1 oraz 2. Autorom udało się uzyskać rozdzielczość 1080p w pełnych 60 klatkach.

Warto sprawdzić wszystkie części BioShock za jednym podejściem. Ewentualnie przypomnieć sobie fabułę, jeżeli graliśmy lata temu.

BioShock: The Collection

Najlepsze premiery gier maja 2020 - podsumowanie

Nie wiele zmieniło się na świecie od poprzedniego miesiąca. Epidemia cały czas narasta na sile i najbezpieczniej jest pozostać w domu. Wolny czas przeznaczyć możemy na granie w gry.

W maju pojawi się kilka interesujących tytułów. Minecraft: Dungeons to nasz faworyt tego miesiąca. Oprócz tego pojawi się pełne wydanie serii BioShock na Switcha. Saints Row: The Third Remastered rozbawi nas humorem za sprawą odświeżonego wydania. Star Wars Episode I: Racer pozwoli ponownie pościgać się podracerami na konsolach, a Forza Street nie nadużyje naszego budżetu, pobierając ją na platformy mobilne.

Tak się prezentują najlepsze premiery gier w maju 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maj 2020 - Minecraft: Dungeons, Saints Row: The Third Remastered