PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2020 - Doom Eternal, Half-Life: Alyx

Najlepsze Premiery Gier Marzec 2020 - Doom Eternal, Half-Life: Alyx

W końcu coś ruszyło, jeżeli chodzi o gry. Po sezonie ogórkowym nadchodzi miesiąc pełen premier. Marzec zaoferuje długo oczekiwane hiciory, które przyciągną graczy. W co ciekawego będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier marca 2020!

1. Broomstick League – PC 5 marca

Nie wszystkie gry o Harrym Potterze były dobre. Niektóre doczekały się statusu kultowego, jak np. Harry Potter: Mistrzostwa Świata w Quidditchu.

Mamy dobre wieści dla fanów quidditcha. Broomstick League to gra nawiązująca do tego fikcyjnego sportu dla czarodziejów. Gra jest niezwykle widowiskowa i wciągająca. Gracze będą mogli bawić się w kampanii fabularnej oraz przez sieć. Tytuł zadebiutuje w ramach wczesnego dostępu na Steamie. Warto dać szansę tej grze, szczególnie kiedy zagrywałeś się w Mistrzostwa Świata w Quidditchu.

Broomstick League

2. Ori and the Will of the Wisps – PC/XONE 11 marca

Długo wyczekiwany tytuł platformowy w końcu trafia do sprzedaży. Co do zaoferowania ma Ori and the Will of the Wisps?

Druga część to kontynuacja przygód Oriego. Gracze ponownie pokierują młodym duchem, który wybiera się poza teren lasu Nibel. Celem bohatera jest poznanie jego prawdziwego przeznaczenia. Podczas przygody na Oriego będą czekały niebezpieczeństwa, pułapki, ale także sojusznicy. Gra wygląda przepięknie i na pewno wciągnie graczy na długie godziny.

Ori and the Will of the Wisps

3. Animal Crossing: New Horizons – SWITCH 20 marca

Animal Crossing to dość popularna seria na konsole Nintendo. W Polsce tytuł nie jest zbyt znany i być może warto rozważyć zakup tej gry?

Animal Crossing: New Horizons to kolejna odsłona popularnych symulatorów od wielkiego N. Gracze wcielą się w mieszkańca małego miasteczka zamieszkanego przez zwierzęta. Zadaniem jest rozbudowanie miasta od podstaw na niezamieszkanej wyspie. Nie zabraknie możliwości tworzenia nowych przedmiotów oraz ich sprzedawania. Zarobione pieniądze będzie można przeznaczyć na rozwój osady. Zmieniająca się pogoda ma mieć wpływ na rozgrywkę.

Animal Crossing: New Horizons

4. Doom Eternal – PC/PS4/XONE/Switch 20 marca

Doom powraca po kilku latach nieobecności. Reboot serii jasno dawał do zrozumienia, że pojawi się kontynuacja. Czas powrócić na Ziemię, która została najechana przez demony.

Doom Eternal to kontynuacja, która ma zaoferować więcej i lepiej. Tytuł zagwarantuje bogatą kampanię fabularną dla pojedynczego gracza. Jako Doom Marine będziemy likwidować hordy demonów przy pomocy rozmaitych pukawek. Nowością ma być tryb inwazji. Podczas gry dołączyć mogą do nas inni gracze, którzy pod wizerunkiem demonów mogą nam przeszkadzać. Nie mogę doczekać się tej produkcji i sprawdzić ten interesujący tryb.

Doom Eternal

5. Half-Life: Alyx – PC 23 marca

Powstaje nowa gra z Half-Life w tytule. Niestety nie jest to długo wyczekiwana trzecia część, a tytuł przygotowany zmyślą o wirtualnej rzeczywistości.

Half-Life: Alyx to poboczna seria, która przeniesie nas do City 17 między wydarzeniami z pierwszej i drugiej części. Główną bohaterką będzie tytułowa Alyx, która można kojarzyć z Half-Life 2. Gra skupi się na eksplorowaniu lokacji oraz walce z przeciwnikami. Urozmaiceniem rozgrywki będą liczne zagadki logiczne, które opierać się będą na interakcji z otoczeniem. Największym problemem może być konieczność posiadania gogli VR, które nadal są dość drogim wydatkiem.

Half-Life: Alyx

Najlepsze premiery gier Marzec 2020 - podsumowanie

Rok 2020 zaczyna się rozkręcać. Na ten moment gracze dość długo czekali. Po leniwym styczniu i lutym, mamy prawdziwy wysyp premier. Trudno jest jednoznacznie wskazać najgorętszą premierę marca. Głównym kandydatami bez wątpienia są Doom Eternal oraz Hal-Life: Alyx. Pozostałe tytuły mogą przyciągnąć fanów Harrego Pottera i świetnej platformówki Ori and the Will of the Wisps. Dla najmłodszych, ale nie tylko, dobrą pozycją może być gra Animal Crossing.

Tak prezentują się najlepsze premiery gier w marzec 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Marzec 2020 - Doom Eternal, Half-Life: Alyx