PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2020 - Zombie Army 4, LUNA, Persona 5

Najlepsze Premiery Gier Luty 2020 - Zombie Army 4, LUNA, Persona 5

Początek roku nie zapowiada się zbyt ciekawie. Duże tytuły pokroju Cyberpunk 2077 zaliczają poślizg i spragnieni gracze nie mają w co grać. Niestety, w lutym nie zapowiada się na zmianę scenariusza. Wielcy wydawcy zaserwują graczom nowe tytuły, jednak nie są to te hity, które mają rozsławić rok 2020. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier lutego!

1. Zombie Army 4: Dead War – PC/PS4/XONE 4 lutego

Firma Rebelion w głównej mierze rozpoznawalna jest dzięki serii Sniper Elite. Deweloperzy odpowiedzialni są także za inną, trochę mniej popularną serię.

Zombie Army 4: Dead War to strzelanka nastawiona na kooperację do 4 graczy. Rozgrywka koncentruje się na walce z hordami Zombie. Powrócimy do czasów II Wojny Światowej. Bohaterowie wyróżniają się specjalnymi umiejętnościami, które przyjdzie rozwijać podczas zabawy. Pokaźny arsenał pozwoli efektowniej eliminować żywe trupy.

Zombie Army 4: Dead War

2. Yakuza 5 Remastered – PS4 11 lutego

Yakuza 5 powraca w nowej odświeżonej wersji. Remaster zawita na PlayStation 4, tylko jest jeden problem. Gra będzie wydana całkowicie po japońsku. Czekacie na angielską wersję?

Yakuza 5 Remastered opowie historię piątki bohaterów, którzy trafiają do walki pomiędzy dwoma wrogimi frakcjami. Kazuma wiódł spokojne życie jako taksówkarz. Niestety, wojna pomiędzy dzielnicami zmusza bohatera do powrotu na gangsterską drogę. Tytuł otrzymał zupełnie nową oprawę graficzną. Yakuza 5 będzie chodzić w FULL HD oraz w 60 klatkach na sekundę.

Yakuza 5 Remastered

3. LUNA: The Shadow Dust – PC 13 lutego

Niezależni twórcy bardzo lubią gry przygodowe. LUNA The Shadow Dust to klasyczny tytuł z tego gatunku.

W grze wcielimy się w chłopca oraz jego tajemniczego towarzysza. Bohaterowie starają się przywrócić ład i porządek. Tytuł opowiada magiczną przygodę bez używania słów. Nie zabraknie rozwiązywania zagadek, szukania przedmiotów oraz podziwiania pięknej oprawy graficznej.

LUNA: The Shadow Dust

4. Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers – PS4/Switch 20 lutego

Persona to seria obfitująca w pełnoprawne części i spin-offy. Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers to kolejna część poboczna oferująca dalsze wydarzenia z piątki.

W Japonii dochodzi do serii dziwnych zdarzeń, które wymagają interwencji fantomowych złodziei. W całej tej sprawie umoczona jest dziewczyna Sophia. Podczas rozgrywki poznamy miasta z kraju Kwitnącej Wiśni takie jak Tokio czy Sapporo. Rozgrywka skupi się na eksploracji świata, wykonywaniu zadań oraz walce z przeciwnikami. Starcia są bardziej zręcznościowe i zabraknie w nich taktycznego elementu. Do tego powrócą dobrze znane elementy z Persony 5.

Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers

5. Kingdom Hearts III Re:Mind – PS4/XONE 25 lutego

Kingdom Hearts 3 otrzyma duży dodatek fabularny. Oferujący kolejne godziny świetnej zabawy.

Kingdom Hearts III Re:Mind poszerzy historię z oryginalnej części. Dojdzie trzech grywalnych bohaterów, którzy otrzymają swoje misje. Będą rozwijać nowe umiejętności oraz ataki. Historia ma rzucić światło na wcześniejsze wydarzenia, tłumacząc niektóre wątki. Rozgrywka skupi się wyłącznie na kampanii dla pojedynczego gracza.

Kingdom Hearts III Re:Mind

Najlepsze premiery gier luty 2020 - podsumowanie

Luty nie jest najlepszym miesiącem do grania. Brakuje prawdziwych dużych premier, które przyciągnęłyby graczy na długie godziny. Oferowane nowości w dużej mierze to dodatki bądź remastery. Ciekawymi propozycjami są Zombie Army 4: Dead War i LUNA: The Shadow Dust. To gry, które zapowiadają się obiecującego i polecamy je sprawdzić.

Tak prezentują się najlepsze premiery gier w lutym 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2020 - Zombie Army 4, LUNA, Persona 5