PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo

Największe premiery mamy już za sobą. Nie oznacza to jednak, że w grudniu nie pojawią się żadne interesujące gry. Developerzy przygotowali kilka niespodzianek graczom, którzy spragnieni są komputerowej rozgrywki. W co ciekawego będzie można zagrać? Zapraszam Cię na najlepsze premiery gier grudnia 2019!

1. Halo: The Master Chief Collection – PC/XONE 3 grudnia

Seria Halo nie jest zbyt popularną marką w Polsce. Być może ta sytuacja zmieni się po premierze Halo The Master Chief Collection.

Zestawienie zawiera pakiet gier, niektóre z nich po raz pierwszy pojawią się na komputerach. Jest to nie lada gratka dla fanów oraz osób, które nie znają historii Master Chiefa. Kompilacja gwarantuję masę godzin zabawy przed blaszakiem.

Naszym zdaniem warto dać szansę tej grze. Wydanie zawiera wiele części Halo i możemy prześledzić losy całej serii.

Halo: The Master Chief Collection

2. Darksiders Genesis – PC/PS4/XONE/Switch 5 grudnia

Po dłuższej nieobecności powraca kolejna gra z Darksiders w tytule. Nie będzie to kontynuacja, a spinoff, który może zainteresować nie tylko fanów tej marki.

Darksiders Genesis przedstawi historię z przed pierwszej odsłony. Po wielkiej wojnie demonów i aniołów dwójka bohaterów Waśń i Wojna otrzymują kolejne zadanie. Śmiałkowie za cel obierają mistrzów Lucyfera i powstrzymanie władcy demonów.

Zmieni się sposób przedstawienia gry. Darksiders Genesis posiada kamerę umiejscowioną z góry, a nie z trzeciej osoby, jak to miało miejsce w poprzednich odsłonach. Nie zabraknie klimatycznych miejscówek, hord przeciwników do pokonania oraz prostych zagadek logicznych. Rozgrywkę urozmaicą bohaterowie, którzy preferują odmienny sposób walki.

Darksiders Genesis

3. Big Pharma – PC/PS4/XONE/Switch 5 grudnia

Jest niewiele strategii ekonomiczny, które przypadły mi do gustu. Bez wątpienia Big Pharma jest tytułem wartym uwagi.

W grze wcielamy się w prezesa firmy farmaceutycznej, którą poprowadzimy na sam szczyt. Karierę rozpoczynamy niezwykle skromnie, jednak wraz z upływem czasu, nasza firma staje się coraz większa. Zadaniem gracza będzie opracowywanie leków oraz prowadzenie badań. Zarobione pieniądze przeznaczymy na rozwój, zakup lepszego sprzętu czy pozyskanie personelu.

Big Pharma w pierwszej kolejności pojawiła się na pecetach. Teraz developer stara się podbić rynek konsolowy.

Big Pharma

4. MechWarrior 5: Mercenaries – PC 10 grudnia

Od dłuższego czasu nie widziałem, aby miała pojawić się gra o mechach. Niszę wypełnić ma najnowsza część MechWarrior, która w tym miesiącu trafi na pecety.

MechWarrior 5: Mercenaries to kolejna odsłona symulatora mechów. Gracz wcieli się w rolę najemnika, który będzie samodzielnie przeglądał oferty pracy i likwidował cele. Zarobione pieniądze przeznaczymy na ulepszenie maszyny, zakup nowych broni oraz na wyprawy.

Z każdą misją zwiększa się nasz poziom reputacji, co pozwoli otrzymywać lepiej płatne oferty. Kampanię fabularną rozegramy samemu lub ze znajomym w co-opie.

MechWarrior 5: Mercenaries

5. Detroit: Become Human – PC/PS4 12 grudnia

Firma Quantic Dream po raz kolejny zaskakuje! Ich najnowszy tytuł trafi w tym roku na pecety. Gra Detroit: Become Human uzyskała dość wysokie oceny. Tytuł zadebiutował na konsoli PlayStation 4. Teraz pograć będą mogli posiadacze pecetów.

Akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości w mieście Detroit. W tym świecie roboty wyglądają i zachowują się jak ludzie. Maszyny najczęściej zajmują się pracami domowymi. Jednak kilka egzemplarzy ucieka od swojego dotychczasowego życia i zaczyna odczuwać ludzkie emocje.

Detroit: Become Human posiada rozbudowaną i wciągającą fabułę. System dialogowy pozwoli graczowi podejmować różne decyzje, a elementy quick time event ożywią trochę rozgrywkę.

Detroit: Become Human

Najlepsze premiery gier Listopad 2019 - podsumowanie

To już końcówka roku kalendarzowego. Twórcy powoli patrzą w przyszłość, pracując nad swoimi tytułami. Grudzień to czas zakupów na gwiazdkę oraz możliwość nadrobienia zaległych gier. Jeżeli jesteś na bieżąco, to na pewno znajdziesz coś nowego. Rekomendujemy Halo: The Master Chief Collection, które zagości na pecety, Darksiders Genesis spinoff serii oraz MechWarrior 5: Mercenaries. Warto też przyjrzeć się pozostałym grom z tego zestawienia.

Tak prezentują się najlepsze premiery gier w grudzień 2019. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2019 - Darksiders Genesis, MechWarrior, Halo