PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Październik 2019 - Trine 4, Call of Duty: Modern Warfare, MediEvil

Najlepsze Premiery Gier Październik 2019 - Trine 4, Call of Duty: Modern Warfare, MediEvil

Do końca roku pozostało jeszcze trochę czasu. To oznacza, że developerzy będą starali się zdążyć przed Gwiazdką ze swoimi grami. Dla nas graczy to świetna wiadomość, bo będzie więcej okazji sprawdzenia nowych gier. W co ciekawego będzie można zagrać? Zapraszam Cię na najlepsze premiery gier października!

1. Trine 4: The Nightmare Prince – PC/PS4/XONE/Switch 8 października

Seria Trine została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy. Ta świetna platformówka łączy ze sobą proste mechaniki, które wciągały na długo przed komputery czy konsole. Dzięki co-opowi grało się jeszcze lepiej, kiedy w pobliżu mieliśmy bratnią duszę.

Niestety Trine 3 niezbyt dobrze zostało przyjęte przez graczy. Recenzenci nie pozostawili suchej nitki na tym produkcie. Wydaje się, że developer wyciągnął wnioski ze swojego potknięcia.

Trine 4 stara się powrócić do sprawdzonych mechanik. Gra ponownie będzie widziana z boku, bez możliwości podróżowania w głąb ekranu. Baśniowa i kolorowa grafika pozwoli graczom przypomnieć sobie starsze odsłony tej serii. Powrócą też starzy bohaterowie, którzy będą musieli uratować krainę i znaleźć księcia Seliusa.

Trine 4 - Bohaterowie gry

2. Deliver Us the Moon – PC/PS4/XONE 10 października

Deliver Us the Moon to kompilacja gry przygodowej z elementami przetrwania. Tytuł przeniesie nas do 2069 roku, w którym ludzkość pozbawiona jest surowców mineralnych.

Rozgrywka skupi się na eksploracji ogromnego otwartego świata. Na powierzchni Księżyca przyjdzie nam rozwiązywać zagadki logiczne. Akcja rozgrywać się będzie z perspektywy pierwszej i trzeciej osoby.

Za Deliver Us the Moon odpowiedzialne jest holenderskie studio, któremu udało się uzbierać pieniądze ze zbiórki na kickstarterze. Warto dać szansę tej produkcji i sprawdzić ją samodzielnie.

Deliver Us The Moon - Kosmos

3. Call of Duty: Modern Warfare – PC/PS4/XONE 25 października

Kolejny rok i kolejne Call of Duty! Tym razem szykuje się prawdziwy hit. Twórcy postanawiają wrócić do korzeni serii, która zapewniła marce olbrzymią popularność!

Call of Duty: Modern Warfare to reboot serii, a nie remake. Gracze ponownie będą musieli uratować świat przed zagrożeniem. Misje poznamy z różnych retrospekcji, w których walczyć będziemy niemal na całym globie.

Tym razem twórcy nie popełnili błędu z zeszłego roku. Oprócz multiplayera powróci kampania fabularna przygotowana dla pojedynczego gracza. Osobiście nie mogę doczekać się premiery i wielkiego powrotu Kapitana Price’a.

Call of Duty: Modern Warfare - Powraca z kampanią fabularną!

4. MediEvil – PS4 25 października

MediEvil to kolejny klasyk „Szaraka”, który doczeka się odświeżonej wersji. Pierwsza część wyszła w 1999 roku i zyskała wielu fanów.

Gra tak samo jak oryginał będzie ukazana z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie zabawy gracze przemierzą zróżnicowane lokacje i powalczą z wieloma przeciwnikami. Wypełniając zadania, stopniowo będziemy poznawać dalsze losy fabularne.

MediEvil to kolejna gra, która powstała kompletnie od zera. Twórcy od nowa opracowali sterowanie i grafikę. Oprawa wizualna umożliwi rozgrywkę w 4K na PlayStation Pro.

MediEvil - Walka z przeciwnikiem

5. The Outer Worlds – PC/PS4/XONE/Switch 25 października

Pod koniec października pojawi się kolejna gra studia Obsidian Entertainment. Będzie to The Outer Worlds, czyli RPG z otwartym światem, osadzony w kosmosie.

W tym retro futurystycznym świecie wcielimy się w wybudzonego z hibernacji osadnika. Bohater podróżował do nowej ziemskiej kolonii. Niestety podróż nie miała zakończyć się sukcesem. Statek dryfował po rubieżach galaktyki, a główny bohater odkrywa spisek wielkich korporacji. Gracze poznają dalsze losy kolonistów, które mają być uzależnione od wyborów głównego bohatera.

The Outer Worlds - Gra twórców Fallouta

Najlepsze premiery gier Październik 2019 - podsumowanie

Październik zapowiada się niezwykle smakowicie. Każdy z graczy powinien znaleźć coś dla siebie. Dla fanów strzelanek przygotowano Call of Duty Modern Warfare. The Outer Worlds to dobrze zapowiadający się RPG od twórców Fallouta. Młodsi gracze na pewno ucieszą się z Trine 4 oraz MediEvil. Gracze lubujący się w survivalach powinni sięgnąć po Deliver Us the Moon.

Tak prezentują się najlepsze premiery gier w październiku 2019. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Październik 2019 - Trine 4, Call of Duty: Modern Warfare, MediEvil