PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2020 - Warcraft III: Reforged, Dragon Ball Z: Kakarot

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2020 - Warcraft III: Reforged, Dragon Ball Z: Kakarot

Rozpoczynamy nowy rok! 2020 ma być bardzo obiecujący, jeżeli chodzi o gry. Wyjść mają Doom Eternal, Cyberpunk 2077 czy The Last of Us Part 2. Całkiem możliwe, że zostaną oficjalnie zaprezentowane konsole nowej generacji. Dziać się będzie na pewno dużo! Dlatego nie odbiegam za bardzo w przyszłość i zapraszam na najlepsze premiery gier stycznia!

1. The Blind Prophet – PC 10 stycznia

Gry przygodowe najlepsze czasy mają już za sobą. Nie oznacza to jednak, że gatunek ten całkowicie umarł. Fanów point and clicków na pewno ucieszy The Blind Prophet.

W grze wcielimy się w jednego z dwunastu apostołów. Naszym zadaniem będzie utrzymać równowagę pomiędzy dobrem i złem. Historia zagwarantuje nieliniowe rozwiązania. W zależności od naszych wyborów losy potoczą się zupełnie inaczej.

The Blind Prophet to klimatyczna gra przygodowa, która może przyciągnąć nie tylko fanów gatunku. Za tytuł odpowiedzialne jest niezależne studio, które pozyskało pieniądze na produkcję ze zbiórki na kickstarterze.

The Blind Prophet

2. Goat of Duty – PC 16 stycznia

Kozy, strzelaniny i pościgi? To dopiero początek roku, a już mamy silnego kandydata do najbardziej zwariowanej gry roku!

Goat of Duty to wieloosobowa strzelanina wykonana w starym stylu. Tytuł może kojarzyć się z popularną serią FPS. Jednak gra obiera zupełnie inne kierunki. Goat of Duty nawiązuje do prawdziwego klasyka Quake 3 Arena.

Nie zabraknie szybkiej zwariowanej akcji, wyrzutni rakiet czy strejfowania. Zapomnij o modyfikowaniu broni, doborze perków, tutaj liczą się tylko umiejętności gracza. Tytuł zagwarantuje 4 tryby rozgrywki, w których zobaczymy do 10 graczy.

Goat of Duty

3. Dragon Ball Z: Kakarot – PC/PS4/XONE 17 stycznia

Nowy rok ponownie przywitamy z grą z serii Dragon Ball. Tytuł inspirowany japońską animacją, zabierze fanów do niezwykle rozbudowanego uniwersum.

Dragon Ball Z Kakarot to RPG z otwartym światem. Gracz wcieli się w postać kultowego Goku. Będzie wypełniał zadania, poznawał świat i walczył z różnymi przeciwnikami. Fani ponownie prześledzą losy dobrze znane z anime. Ciekawym dodatkiem mają być nowe wątki, które nie były ukazane w serialu. Gracze mają poznać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Dragon Ball Z: Kakarot

4. Commandos 2: HD Remaster – PC 24 stycznia

Seria Commandos była kiedyś na ustach wszystkich. Teraz w tytuł grają jedynie prawdziwi zapaleńcy. Sytuacja może się zmienić po premierze odświeżonej wersji.

Commandos 2: HD Remaster to kultowa wersja strategii taktycznej. Gracz pokieruje grupką tytułowych komandosów, którzy znajdują się za linią wroga. Kluczowe będzie planowanie następnych ruchów oraz obserwowanie przeciwników.

Tytuł został znacznie odświeżony. Posiada ładniejszą i bardziej dopracowaną oprawę graficzną. Zmianom uległo sterowanie oraz interfejs, który ma bardziej pasować do aktualnych czasów.

Commandos 2: HD Remaster

5. Warcraft III: Reforged – PC 29 stycznia

Warcraft powraca po wielu latach! Co prawda nie jest to pełnoprawna kontynuacja a zremasterowana trzecia część.

Odświeżone wydania cieszą się ogromną popularnością. Blizzard postanowił przypomnieć sobie o swojej kultowej serii. Warcraft III: Reforged zawiera podstawową wersję gry oraz dodatek. Tytuł zaoferuje szereg usprawnień w rozgrywce oraz całkowicie nową oprawę graficzną. Modele jednostek i budynków zostały przygotowane na nowo. Warstwa wizualna robi wrażenie i warto powrócić do świata Azeroth.

Nie mogę się doczekać tej gry. Z ogromną przyjemnością przypomniałbym sobie losy fabularne Warcrafta 3.

Warcraft III: Reforged

Najlepsze premiery gier styczeń 2020 - podsumowanie

Początek roku to powolne wybudzanie się developerów. Twórcy dopieszczają swoje tytuły i czekają na kolejne miesiące z premierą. Pomimo tego styczeń 2020 jest dość obiecujący. Fani anime na pewno ucieszą się z nowego Dragon Balla. Warcraft 3 powróci w odświeżonej wersji podobnie jak Commandos 3. Dla wielbicieli nowych gier przygotowano Goats of Duty i obiecującą przygodówkę The Blind Prophet.

Tak prezentują się najlepsze premiery gier w styczeń 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2020 - Warcraft III: Reforged, Dragon Ball Z: Kakarot