PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2020 - Resident Evil 3, Final Fantasy VII Remake

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2020 - Resident Evil 3, Final Fantasy VII Remake

Kto by się spodziewał, że świat tak bardzo się zmieni na naszych oczach. W takich czasach cyfrowa dystrybucja gier nabiera bardziej na sile. Dlatego pozostań w domu i graj! Zapraszam na najciekawsze premiery gier kwietnia!

1. Resident Evil 3 – PC/PS4/XONE 3 kwietnia

Jeżeli nadal nie masz dość tajemniczych wirusów, to mam dobrą wiadomość. Na początku kwietnia ukarzę się Resident Evil 3.

Trzecia część to pełnoprawny remake, który da nowe życie temu tytułowi. W Resident Evil 3 przyjdzie nam się wcielić w postać Jill Valentine, oficera elitarnego oddziału S.T.A.R.S. W mieście Raccoon City wybucha epidemia wirusa T, który zaraził wszystkich mieszkańców. Zadaniem dziewczyny jest przeżycie w tym bardzo niebezpiecznym miejscu.

Gra powstała od podstaw na nowym silniku. Świat będziemy poznawać z perspektywy trzeciej osoby. Podobnie jak to miało miejsce w Resident Evil 2, które rezenzowałem. Pozwoli to na jeszcze ładniejszą oprawę graficzną z olbrzymią ilością detali.

Resident Evil 3

2. Final Fantasy VII Remake – PS4 10 kwietnia

Czy są tutaj fani Final Fantasy? Kultowa siódma część ponownie trafi do sprzedaży za sprawą remake’a.

Final Fantasy VII Remake to jedna z najpopularniejszych jRPG-ów w historii. Gracze ponownie otrzymają grę skupiającej się na eksplorowaniu lokacji, rozmawianiem z postaciami niezależnymi, rozwijaniem statystyk bohaterów i walką. Twórcy postawili na lepszy balans realizmu i sytuacji.

Jedną z największych różnic jest to, że tytuł powstawał na silniku Unreal Engine 4 wraz z innowacyjnym silnikiem oświetlenia. Powoduje to, że Final Fantasy VII Remake wygląda przepięknie na telewizorach.

Final Fantasy VII Remake

3. MotoGP 20 – PC/PS4/XONE/SWITCH 23 kwietnia

Skoro za bardzo nie możemy się poruszać, to może warto pościgać się na motorach? MotoGP 20 zagwarantuje świetną zabawę przed komputerem czy konsolą!

Seria skupia się na wyścigach na motocyklach. Tytuł może się pochwalić licznymi licencjami z całego świata. MotoGP 20 stara się wiernie odzwierciedlić ten sport, dlatego symulacja jest dość wymagająca. Rywalizować możemy z wirtualnymi przeciwnikami bądź z innymi graczami. Gra daje pełną swobodę działania, a liczne imprezy wciągną nas na długie godziny!

MotoGP 20

4. Predator: Hunting Grounds – PC/PS4 24 kwietnia

Czy seria Predator doczeka się dobrej gry? Na razie trudno stwierdzić, jednak przeglądając zapowiedzi Predator: Hunting Grounds, wygląda bardzo obiecująco!

Tytuł jest grą sieciową z asymetrycznym modelem rozgrywki. Oznacza to, że na swojej drodze stają dwie odmienne grupy, różniące się zdolnościami i liczebnością. Komandosi postarają się upolować kultowego Predatora. Jednak myśliwy także może stać się zdobyczą.

Tytuł nastawiony jest jedynie na rywalizację sieciową. Autorzy nie planują tworzyć kampanii dla pojedynczego gracza. Warto się przekonać na własnej skórze, jak się gra w Predator: Hunting Grounds. Tytuł otrzyma darmowy weekend próbny.

Predator: Hunting Grounds

5. Gears Tactics – PC 28 kwietnia

Gearsy otrzymają taktycznego spin-offa, który rozgrywką bardzo przypomina serię UFO czy XCOM.

Akcja gry rozgrywa się 12 lat przed wydarzeniami z pierwszej części Gears of War. Gracze ponownie zwiedzą planetę Sera, na której rozpoczęła się wojna z Szarańczą. Bohaterem gry jest Gabe Diaz, który wraz trójką żołnierzy postara się pokonać przywódcę Szarańczy.

Rozgrywka w Gears Tactics ukazana jest z góry i odbywa się przy pomocy tur. Gracze będą musieli wykazać się taktycznym myśleniem, co zaprowadzi ich do zwycięstwa. Olbrzymią rolę odegrają zdolności żołnierzy, którzy wyratują nas z niejednej opresji.

Gears Tactics

Najlepsze premiery gier Kwietnia 2020 - podsumowanie

Epidemia narasta na sile i najlepiej jest nie wychodzić z domu. Wolny czas przeznaczyć możemy na granie w gry. W kwietniu nie zabraknie interesujących tytułów do ogrania.

Główne skrzypce grają tutaj Resident Evil 3 oraz Final Fantasy VII. Pozostałe gry na pewno umilą nam czas jak taktyczny spin-off Gears Tactics. Ściganie się po torach także może dostarczyć nam wiele radości i warto sprawdzić MotoGP 20. Dla osób lubujących się w grach sieciowych dobrą pozycją okaże się Predator: Hunting Grounds.

Tak się prezentują najlepsze premiery gier w kwiecień 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2020 - Resident Evil 3, Final Fantasy VII Remake