PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2020 - The Last of Us: Part II, Desperados III

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2020 - The Last of Us: Part II, Desperados III

Gracze z całego świata oczekiwali targów E3. W tym roku czerwiec będzie zupełnie inny niż w pozostałych latach. Developerzy zaprezentują swoje nowe gry na innych pokazach. Tym czasem w czerwcu będzie można zagrać w prawdziwe hiciory. Jesteś ciekawy naszych propozycji? Zapraszam na najciekawsze premiery gier czerwca!

1. Command & Conquer Remastered – PC 5 czerwca

Command & Conquer to klasyczny RTS z lat 90. Większość graczy zagrywało się w tę świetną strategię czasu rzeczywistego. Co powiecie na remaster hitu z przed wielu lat?

Command & Conquer Remastered to wersja przygotowana pod nowe systemy operacyjne. Tytuł działa na zupełnie nowym silniku, który jest w stanie renderować lepszą oprawę graficzną. Dźwięk został także ulepszony. Twórcy chwalą się zremasterowaniem 7 godzin muzyki. Przy odświeżonym wydaniu gry brali udział twórcy ze studia Westwood.

Gra zapowiada się naprawdę interesująco. Kampanie mają zostać niezmienione, oferując oryginalne doświadczenie. Dla fanów serii jest to prawdziwy rarytas.

Command & Conquer Remastered

2. The Sims 4: Życie eko – PC/PS4/ONE 5 czerwca

Czym byłyby Simsy, gdyby nie pojawiały się do nich nowe rozszerzenia? Zapewne bardzo monotonne, tym czasem autorzy prezentują nam zupełnie nowy dodatek!

The Sims 4: Życie Eko daje możliwość wprowadzenia ekologicznego życia. Nasze decyzje mają mieć prawdziwy wpływ na wygląd miasteczka Evergreen. Będziemy realizować przeróżne projekty ekonomiczne pozwalające na budowanie turbin wiatrowych, paneli słonecznych czy dbające o czystość wody.

Dodatek zaoferuje dużo nowych aktywności. To dobrze, że gracze nie otrzymają tylko nowych skórek i przedmiotów. Warto dbać o nasze środowisko i nie tylko to wirtualne!

The Sims 4: Życie eko

3. Desperados III – PC/PS4/XONE 16 czerwca

Desperados powraca po wielu latach nieobecności! Co do zaoferowania ma trzecia część?

Desperados III to taktyczna gra strategiczna wzorowana na kultowej serii Commandos. Gracze pokierują gangiem pięciu osób na Dzikim Zachodzie. John Cooper, znany z poprzednich części, powraca i obejmuje dowództwo nad grupą bandziorów, z pomocą których podejmie się realizacji niebezpiecznych misji.

Gra daje sporą dowolność w przechodzeniu misji. To od gracza zależy, jaki wariant wybierze: czy woli poruszać się po cichu i nie zabijać nikogo, czy urządzić prawdziwą strzelaninę.

Desperados III

4. The Last of Us: Part II – PS4 19 czerwca

The Last of Us: Part II nie miało łatwego procesu developerskiego. Premiera gry była często przekładana i do tego wyciekła cała fabuła drugiej części do sieci.

The Last of Us: Part II to kontynuacja najwyżej ocenianej gry z konsoli PlayStation. Historia gry rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Główną bohaterką jest Ellie, która wspierała graczy w The Last of Us.

Mechanika rozwinęła pomysły z pierwszej odsłony. Gracze przemierzają lokacje częściowo otwarte, w których likwidują wrogów. Konfrontacje są często bardzo brutalne. Niekiedy lepiej jest przemknąć cichaczem przed grupką większej ilości przeciwników.

The Last of Us: Part II

5. Hunting Simulator 2 – PC/PS4/XONE/SWITCH 25 czerwca

Podczas mojego cyklu premier prezentowałem już wiele przeróżnych symulatorów. Niektóre były bardziej humorystyczne, drugie zaś stawiały na większy realizm.

Hunting Simulator 2 to symulator polowania, który nie idzie na kompromisy. Gracze wcielą się w myśliwego ze stanu Kolorado, teksańskiej pustyni i gęstych lasów Europy. Wszystkie lokacje prezentują się zupełnie inaczej i oferują otwartą strukturę.

Gracze zapolują na ponad trzydzieści gatunków zwierząt. Wykorzystamy psa tropiącego i pokaźny arsenał broni. Hunting Simulator 2 powstało na silniku Unreal Engine 4. Technologia ma zagwarantować wysokiej jakości grafikę oraz realistyczną warstwę dźwiękową.

Hunting Simulator 2

Najlepsze premiery gier CZERWIEC 2020 - podsumowanie

Po słabszym miesiącu znowu pojawiło się słońce. Czerwiec zaprezentuje sporo długo wyczekiwanych gier, które umilą graczom czas.

W czerwcu wyjdą: The Last of Us: Part II , Desperados III, The Sims 4: Życie eko, Command & Conquer Remastered i Hunting Simulator 2. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Fani RTS-ów, skradankowych tytułów, strzelanin pierwszoosobowych, wielbiciele symulacji czy gier akcji.

Tak się prezentują najlepsze premiery gier w czerwcu 2020. Jakiej gry najbardziej nie możesz się doczekać? Podziel się swoją opinią w komentarzu!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2020 - The Last of Us: Part II, Desperados III