PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2020 - F1 2020, Ghost of Tsushima, Paper Mario: The Origami King

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2020 - F1 2020, Ghost of Tsushima, Paper Mario: The Origami King

Kolejny miesiąc z nowymi wyzwaniami. Zbliża się okres wakacyjny i to oznacza, że wielkich premier raczej nie będzie. Tym czasem lipiec nie zapowiada się tak źle. Pojawi się kilka interesujących tytułów, o których powiem więcej w dalszej części materiału. Jesteś zainteresowany? Zapraszam na najlepsze premiery gier lipca!

1. F1 2020 – PC/PS4/XONE 10 lipca

Sezon F1 został przerwany. Zainteresowani gracze mogą wziąć udział w wyścigach. Będzie ku temu wielka okazja wraz z premierą F1 2020.

Nowa odsłona wprowadzi nowe bolidy i tory. Wielką nowością jest tryb My Team, który umożliwia prowadzenia drużyny. Oprócz standardowych wyścigów sprawdzimy swoje umiejętności jako lider zespołu.

F1 2020 - Realistyczny boild

2. Death Stranding – PC/PS4 14 lipca

Death Stranding to jedna z ciekawszych premier ubiegłego roku. Niestety nie wszyscy mogli zapoznać się z tą oryginalną grą.

Na całe szczęście tytuł trafi także na komputery. Gracze będą mieli okazje poznać Sama Portera. Kuriera specjalizującego się w transportowaniu towarów pomiędzy miastami. Death Stranding otrzyma poprawioną oprawę graficzną względem konsolowej wersji. Sterowanie ma zostać przystosowane pod klawiaturę i myszkę.

Death Stranding - To dość nietypowa gra

3. Ghost of Tsushima – PS4 17 lipca

Ghost of Tsushima to jeden z najciekawszych tytułów lipca! No chyba że nie przepadasz za samurajami, Japonią i otwartym światem…

Tytuł przeznaczony jest wyłącznie na konsolę PS4. Podczas ataku wojsk mongolskich ginie rodzina i przyjaciele głównego bohatera. On sam ledwo uchodzi z życiem i jego głównym zadaniem jest zemsta oraz pomszczenie poległych. Ghost of Tsushima to trzecioosobowa gra z otwartym światem. Główny nacisk rozgrywki skierowany jest na skradanie się i ciche eliminowanie wrogów. Do tego celu wykorzystamy pokaźny arsenał.

Ghost of Tsushima - Skradanie się to częsta mechanika gry

4. Paper Mario: The Origami King – SWITCH 17 lipca

Fani gier od Nintendo mają powody do radości. W lipcu do sprzedaży trafi Paper Mario The Origami King.

Jest to kolejna część podserii Paper Mario. Całość jest połączeniem platformówki z elementami RPG. W tej przepięknie wyglądającej grze Mario po raz kolejny wyruszy w drogę uratowania księżniczki Peach z rąk króla Ollyego.

Gra nastawiona jest na eksplorację świata, rozwiązywaniu zagadek środowiskowych oraz pokonywaniu platformowych etapów. Nie zabraknie dobrze znanych graczom bohaterów Grzybowego Królestwa.

Paper Mario: The Origami King - Cukierkowe Mario

5. Roki – PC 23 lipca

Roki to interesująca gra przygodowa. Zabierze gracza w klimatyczną podróż inspirowaną skandynawską mitologią.

Zadaniem bohaterki jest uratowanie rodziny. Cel może okazać się prawdziwym wyzwaniem, bo dziewczynę ściga Roki, demon w ludzkiej skórze. Rozgrywka opiera się na rozwiązywaniu zagadek i rozmawianiu z postaciami niezależnymi.

Roki - Chatka w górach

Najlepsze premiery gier lipiec 2020 - podsumowanie

W okresie wakacyjnym czas wydaje się płynąć wolniej. Brakuje większych growych premier i warto nadrobić zaległości w grach, na które po prostu nie mieliśmy czasu.

Ale nie ma co panikować! Lipiec przyniesie świetne Death Stranding na komputery. Fani F1 pościgają się w F1 2020 lub stworzą własną drużynę. Ghost of Tsushima to z kolei dobrze zapowiadająca się gra z otwartym światem. Wrażenie robi oprawa graficzna i trochę szkoda, że wychodzi jedynie na PS4.

Na Switcha trafi kolejna część Mario. Ten sympatyczny hydraulik po raz kolejny wyruszy w bój uratowania księżniczki. Roki to natomiast interesująca gra indie z skandynawską mitologią w tle.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2020 - F1 2020, Ghost of Tsushima, Paper Mario: The Origami King