PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2020 - Cyberpunk 2077, Immortals: Fenyx Rising

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2020 - Cyberpunk 2077, Immortals: Fenyx Rising

Ostatni miesiąc w roku oznacza wielkie zakupy. Za nim jednak ruszymy do sklepów po świąteczne prezenty, warto rzucić okiem na to, w co zagramy w grudniu. Miejmy nadzieję, że w końcu wyjdzie Cyberpunk 2077. W co ciekawego zagramy? Zapraszam na najlepsze premiery gier grudnia 2020!

1. Immortals: Fenyx Rising – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 3 grudnia

Ubisoft po wielu latach prezentuje graczom nową markę. To dobra wiadomość dla tych, którzy mają już dość popularnych serii od francuskiego developera.

Immortals: Fenyx Rising to gra akcji z otwartym światem. Rozgrywka zbliżona jest do popularnej Zeldy ze Switcha. Przed graczami do wykonania wiele zadań oraz poznanie ciekawego świata. Kolorowa grafika dodaje specyficznego klimatu. Walka jest dynamiczna i szybka, co może przyciągnąć fanów slasherów. Warto dać szansę tej produkcji!

Immortals: Fenyx Rising - Czy to Zelda?

2. Cyberpunk 2077 – PC/PS4/PS5/XSX/XONE 10 grudnia

Cyberpunk 2077 to najbardziej oczekiwana gra tego roku. Do tego najbardziej przekładana, co w zeszłym miesiącu zrobiło nam niezłego psikusa.

Miejmy nadzieję, że finalnie w grudniu zagramy w Cyberpunka 2077. Wiele sygnałów to potwierdza, jak np. nieautoryzowane streamy z fragmentami rozgrywki. Ten rozbudowany RPG wciągnie graczy z całego globu. Kampania fabularna ma starczyć na około 80 godzin zabawy. To bardzo dużo, a na pewno czas ten zwiększy się o dodatkowe zadania opcjonalne. Pozostaje trzymać kciuki i czekać na premierę.

Cyberpunk 2077 - To musi być hit!

3.Alba: A Wildlife Adventure – PC/iOS 11 grudnia

Jeżeli masz dość wysokobudżetowych produkcji to bardzo dobrze. Twórcy hitu Monument Valley powracają z nową grą!

Alba: A Wildlife Adventure to najnowsze dzieło od ustwo. Gra to interaktywna przygodówka z minimalistyczną grafiką. Tytuł opowiada historię tytułowej Alby. Dziewczyna wyrusza na wakacyjną podróż do dziadka. Na swojej drodze bohaterka natrafia na zwierzę, które jest w niebezpieczeństwie. Nie zamierza biernie się przyglądać, tylko od razu bierze się za udzielenie pomocy.

Alba: A Wildlife Adventure - Ciekawa przygodówka

4. Medal of Honor: Above and Beyond – PC 11 grudnia

Seria Medal of Honor swoje najlepsze czasy ma dawno za sobą. Czy uda się marce powrócić na szczyt?

Będzie bardzo ciężko, ponieważ Medal of Honor: Above and Beyond to tytuł przygotowany z myślą o goglach VR. Gra przeniesie nas do czasów II wojny światowej. Gracze pokierują amerykańskim agentem wywiadu. W produkcji będzie możliwe pełne poruszanie się po mapach i nie zabraknie dobrej strzelaniny. Half-life Alyx pokazał, że można stworzyć świetną grę na VR. Czy tak samo będzie z Medal of Honor?

Medal of Honor: Above and Beyond - Wymagania: Google VR!

5. MXGP 2020 – PC/PS4/PS5/XONE 16 grudnia

MXGP 2020 to kolejna odsłona popularnego cyklu motocyklowych gier wyścigowych. Za tytuł odpowiedzialne jest studio Milestone, które lubuje się w tego typu produkcjach.

Nowa gra zagwarantuje ponad sześćdziesięciu kierowców oraz dwadzieścia licencjonowanych torów. Gracze nadal będą mieli możliwość stworzenia własnego zawodnika. MXGP 2020 charakteryzuje się zręcznościowym modelem jazdy.

MXGP 2020 - Wyścigi motocyklowe

Najlepsze premiery gier Grudzień2020 - podsumowanie

Zbliża się końcówka roku kalendarzowego. Dziewiąta generacja konsol powoli rozpędza się. Szkoda tylko, że nadal są problemy z dostępnością konsol w Polsce. Na brak gier nie ma co narzekać. Pojawią się świetne gry i długo wyczekiwany Cyberpunk 2077. Warto przyjrzeć się naszej propozycji gier grudnia 2020.

  • Immortals: Fenyx Rising - nowa marka od Ubisoft. Bardzo podobna mechaniką do The Legend of Zelda: Breath of the Wild.
  • Cyberpunk 2077 - miejmy nadzieję, że tym razem bez opóźnień. Najbardziej oczekiwana gra tego roku ma pojawić się w grudniu.
  • Alba: A Wildlife Adventure - niezależny tytuł od twórców Monument Valley. Ta przygodówka zapowiada się bardzo interesująco.
  • Medal of Honor: Above and Beyond - nowa gra z Medal of Honor w tytule. Niestety, wymagać będzie gogli VR, co może zrazić wielu graczy.
  • MXGP 2020 - zręcznościowe wyścigi motocyklowe. Wiele licencjonowanych tras oraz kierowców.

Oglądaj najnowsze i najlepsze gry na Grudzień 2020

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2020 - Cyberpunk 2077, Immortals: Fenyx Rising