PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2020 - Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops - Cold

Najlepsze Premiery Gier Listopad 2020 - Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops - Cold

Wkraczamy w najlepszy okres dla graczy! Listopad przyniesie najgorętsze premiery oraz konsole 9. generacji. Spokojnie, jeżeli chcesz pograć na aktualnych sprzętach - konsole nadal są wspierane i będą na nie wychodzić nowe gry. W co zagramy oprócz Cyberpunka 2077? Zapraszam na najlepsze premiery gier listopada 2020!

1. Assassin's Creed: Valhalla – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 10 listopada

Przez pewien czas było cicho o serii Assassin’s Creed. Czas to zmienić za sprawą najnowszej odsłony, która trafi do sprzedaży w listopadzie.

Assassin's Creed: Valhalla przeniesie graczy do VIII wieku. Poznamy nowego bohatera o imieniu Eivor z klanu wikingów. Spodziewać się można dużego otwartego świata, obfitującego w różnego rodzaju misje. Seria przyzwyczaiła graczy do RPG-owego modelu rozgrywki, podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich dwóch odsłon AC.

Assassin's Creed: Valhalla - Czas Wikingów!

2. Sackboy: Wielka przygoda – PS4/PS5 12 listopada

Kojarzysz maskotkę z gry LittleBigPlanet? To bardzo dobrze, bo teraz będziesz miał okazję nią pograć w nowej grze!

Sackboy: Wielka przygoda to platformówka 3D, w którą zagrać można samemu lub w trybie współpracy. Gracze przemierzą malownicze światy pełne przedmiotów do zebrania. Liniowe poziomy posiadają drobne zagwozdki logiczne, urozmaicając rozgrywkę. Jeżeli brakuje Ci gry z serii LittleBigPlanet, sprawdź koniecznie ten tytuł.

Sackboy: Wielka Przygoda - Gra nie tylko dla dzieci

3.Call of Duty: Black Ops – Cold – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 13 listopada

W tym roku Call of Duty zostało bardzo późno zapowiedziane. Twórcy czekali niemal do ostatniej chwili w ujawnieniu najnowszej części.

Call of Duty: Black Ops - Cold War przeniesie graczy w środek zimnej wojny. Powrócą dobrze znani bohaterowie tacy jak: Manson, Woods czy Hudson. Rozgrywka pozostanie taka sama jak w przypadku poprzednich odsłon. Będzie to trzymająca w napięciu strzelanina z olbrzymią ilością akcji. Nowością mają być różne warianty zakończenia gry, w zależności od podjętych decyzji gracza. Ja już nie mogę się doczekać, aby pograć w nowego CoD-a!

Call of Duty: Black Ops - Cold - No to zimna wojna!

4. Cyberpunk 2077 – PC/PS4/XONE/PS5/XSX 19 listopada

Aktualizacja: Niestety, premiera gry Cyberpunk 2077 została przesunięta na 10 grudnia.

No to czas na prawdziwy hit. W listopadzie w końcu ukaże się Cyberpunk 2077!

Tego tytułu nie trzeba chyba przedstawiać. Jeżeli jednak nie słyszałeś o Cyberpunk 2077, to w kilku słowach postaram się wyjaśnić. To najnowsza gra polskiego studia CD Project RED. Gracze trafią do otwartego świata pełnego nowoczesnej technologii. Będzie to RPG z widoku pierwszej osoby, co może być nowością dla studia. Wiedźminy miały osadzoną kamerę za plecami bohatera.

Cyberpunk 2077 - To musi być hit!

5. Demon's Souls – PS5 12 listopada

Jednym z tytułów startowych na PS5 jest gra Demon's Souls. Ten remake od kultowego studia FromSoftware ponownie przypomni się graczom.

Demon's Souls pierwotnie trafiło na konsolę PS3. To ta gra dała podwaliny pod inną bardziej popularniejszą serię, mianowicie Dark Souls. Odświeżone wydanie poprawi znacząco oprawę graficzną i sterowanie. Demon’s Souls ma chodzić w 60 klatkach oraz w rozdzielczości 4k. Nie możecie się doczekać tej gry?

Demon's Souls - Będzie ciężko

Najlepsze premiery gier LISTOPAD 2020 - podsumowanie

Na taki listopad gracze czekali bardzo długo. Nadchodzi 9. generacja konsol oraz wielkie hiciory. Świetnych tytułów nie zabraknie, gorzej może być z wolnym czasem, aby zagłębić się w te gry. Warto rzucić okiem na nasze propozycje najlepszych gier listopada 2020.

  • Assassin's Creed: Valhalla - powrót wielkiej serii w nowej odsłonie. Wikingowie mogą przyciągnąć zarówno starych, jak i nowych fanów AC.
  • Sackboy: Wielka przygoda - platformówka 3D na konsole Sony. Do tego kierujemy ludzikiem znanym z LittleBigPlanet.
  • Call of Duty: Black Ops – Cold - przyniesie interesującą kampanię fabularną dla pojedynczego gracza. Będzie dużo strzelania oraz wartkiej akcji. Po skończeniu singla warto rzucić okiem na multik.
  • Cyberpunk 2077 - to prawdziwy hit. Chyba nie trzeba przedstawiać tego tytułu. Tylko czy osiągnie większy sukces niż seria Wiedźmin?
  • Demon's Souls - odświeżone wydanie trafi na PS5. Oprawa graficzna zwala z nóg, podobnie jak wysoki poziom trudności.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Listopad 2020 - Cyberpunk 2077, Call of Duty: Black Ops - Cold