PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Luty 2021 - Little Nightmares II, Lust from Beyond

Najlepsze Premiery Gier Luty 2021 - Little Nightmares II, Lust from Beyond

Kolejny miesiąc z nowymi grami. Luty zaoferuje mniejsze, ale również ciekawe pozycje do ogrania. Nie samymi wielkimi tytułami żyje gracz. Czasami warto odpuścić i lekko odpocząć od ogromnych otwartych światów, szeregu misji czy fragowaniu wielu przeciwników. Zapraszam na najlepsze premiery gier lutego 2021!

1. Little Nightmares II – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 11 lutego

Druga część niepokojącej platformówki z 2017 roku. Ten niezależny tytuł uzyskał bardzo dobre oceny recenzentów i graczy. Tym czasem na horyzoncie widać już premierę sequela.

Little Nightmares II to dobrze zapowiadająca się platformówka z elementami zręcznościowymi. To, co wyróżnia ten tytuł, to znakomity klimat. Nie zabraknie rozwiązywania zagadek oraz straszenia grającego. Pierwsza część Little Nightmares była całkiem niedawno rozdawana za darmo. Warto przed przystąpieniem do kolejnej części sprawdzić tytuł, od którego wszystko się zaczęło.

Little Nightmares II - Fragment rozgrywki

2. Super Mario 3D World + Bowser's Fury – Switch 12 lutego

Switch wciąż ma się bardzo dobrze i posiadacze tej platformy na pewno nie narzekają na brak gier. Tym bardziej że w lutym pojawi się kolejna gra z Mario w roli głównej.

Super Mario 3D World + Bowser's Fury to odświeżone wydanie kultowej platformówki wydanej w 2013 roku. Zestaw ten wprowadza nowy tryb, usprawnia mechanikę oraz odświeża oprawę graficzną. Gra umożliwi zabawę w pojedynkę oraz w trybie dla wielu graczy. Czas ponownie wcielić się w sympatycznego Mario oraz uratować księżniczkę w opałach!

Super Mario 3D World + Bowser's Fury - Czas ponownie uratować muchomorowe królestwo!

3. The Shore – PC 19 lutego

Kolejną interesującą grą w naszym zestawieniu jest The Shore. Tytuł jest połączeniem przygodówki z elementami akcji oraz horroru.

Ten niezależny tytuł inspirowany był dziełami Lovecrafta. Rodzic Andrew nie może się pozbierać po tajemniczym zaginięciu córki. Popada w depresję i postanawia odnaleźć dziewczynkę na własną rękę. Swoje pierwsze kroki stawia na tytułowym wybrzeżu. Gra wyróżnia się ładną oprawą graficzną, która jest napędzana przez Unreal Engine 4.

The Shore - Na ratowanie córki!

4. Lust from Beyond – PC 25 lutego

Lust from Beyond to kolejna ciekawa gra z naszego zestawienia. Ten tytuł przygodowy zapowiada się znakomicie za sprawą psychologicznego klimatu.

Produkcja kierowana jest do dorosłego odbiorcy. Podczas rozgrywki natrafimy na naprawdę mocne sceny oraz nie zabraknie tych erotycznych. Za Lust from Beyond odpowiedzialne jest polskie studio. Miejmy nadzieję, że gra sprosta wymagania graczy.

Lust from Beyond - Nasz faworyt gry miesiąca

5. Rustler – PC 18 lutego

Niezwykle ciepło wspominam drugą część GTA. Widok z góry pobudzał wyobraźnie, ogromne miasta robiły spore wrażenie jak na tamte czasy.

Rustler to tytuł, który jest inspirowany pierwszymi dwoma częściami GTA. Gracze wcielą się w przestępcę w realiach średniowiecznych. Nie zabraknie wypełniania zadań z głównego wątku, eksploracji otwartego świata czy popełniania najznakomitszych przestępstw. Kto by nie chciał zostać najsłynniejszym złodziejem samochodów... to znaczy koni. Ruster opuści wczesny dostęp i stanie się pełnoprawną produkcją nastawioną na fabularne doświadczenie.

Rustler - GTA na dzikim zachodzie

Najlepsze premiery gier luty 2021 - podsumowanie

Luty nie jest złym miesiącem. Najkrótszy w roku, jednak pełny niespodzianek oraz ciekawych gier. Nasze zestawienie zawiera sporo horrorów, lecz nie brakuje też przygody, gry akcji czy ruszenia szarych komórek.

  • Little Nightmares II - kontynuacja świetnej gry! Pierwsza część była rozdawana za darmo i warto zagłębić się w ten interesujący świat.
  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury - tytuł przygotowany z myślą dla najmłodszych i nie tylko. Odświeżone wydanie wzbogacone jest o kilka nowości, których próżno szukać w pierwowzorze.
  • The Shore - klimatyczna gra nastawiona na poznawanie świata. Ładna oprawa graficzna robi dobre pierwsze wrażenie.
  • Lust from Beyond - zapowiada się świetnie! Mocny, przesiąknięty psychodelicznym klimatem horror. Produkcja kierowana jest wyłącznie do dorosłego odbiory.
  • Rustler - humorystyczna gra przypominające wczesne lata serii GTA. Widok z góry przypomni piękne czasy spędzone w kafejkach internetowych czy szkolnych pracowniach.

Oglądaj Najnowsze Premiery Gier na Luty 2021

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Luty 2021 - Little Nightmares II, Lust from Beyond