PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2021 - Outriders, New Pokemon Snap, Returnal

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2021 - Outriders, New Pokemon Snap, Returnal

Kwiecień przywita graczy nowymi tytułami. Wielkie premiery ponownie powrócą do przeglądu. Posiadacze konsol nowej generacji na pewno zainteresują się kilkoma pozycjami. Nawet właściciele blaszaków znajdą coś dla siebie. Zapraszam na najlepsze premiery gier kwiecień 2021!

1. Outriders – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 1 kwietnia

Polskie studio People Can Fly ponownie przypomni się graczom. Wszystko za sprawą nowej gry, jaką przygotowali.

Outriders to mroczna strzelanka z elementami RPG. Gracze poznają historię członków statku kosmicznego wysłanego na odległą planetę. Misja z początku nie sprawia żadnych problemów. Kłopoty jednak bardzo szybko się zaczynają. Ziemia ulega zniszczeniu i jedyną nadzieją na przetrwanie ludzkości jest zamieszkanie innej planety. Jeżeli nie jesteś zdecydowany, warto sprawdzić darmową wersję demo.

Outriders - Mroczna Planeta

2. Quantum League – PC 15 kwietnia

Do akcji wkracza kolejny sieciowy FPS rozgrywający się na arenach. Tytuł zadebiutuje oficjalnie po wizycie we wczesnym dostępie.

Quantum League to dynamiczna strzelanka, w której współpracujemy z własnymi wcieleniami z przeszłości. W kolejnych rundach trafiają nasze klony, które powtarzają ruchy z poprzednich faz. Gracze zagrają w duecie lub osobno, starając się pokonać przeciwną drużynę. Tytuł zaoferuje kilka trybów rozgrywki, które przyciągną grających na dłużej.

Quantum League - Nowy sieciowy FPS

3. NieR Replicant ver.1.22474487139 – PC/PS4/XONE 23 kwietnia

Odświeżona wersja NieR Replicant, która jest dość popularna na zachodzie. Ten kultowy RPG otrzyma zupełnie nietypową nazwę.

NieR Replicant nastawione jest głównie na fabularne doświadczenie. Kampania jest bardzo rozbudowana, pojawiają się w niej dodatkowe postacie i zakończenia. Jak przystało na odświeżone wydanie gry, zaoferuje znacznie ładniejszą oprawę audiowizualną. Wszystkie kwestie głosowe oraz muzyka zostały nagrane na nowo. Tytuł wygląda zachęcająco.

NieR Replicant ver.1.22474487139 - Pomysłowa Nazwa

4. New Pokemon Snap – SWITCH 30 kwietnia

Nowa gra z Pokemonami w roli głównej. Tylko czy gracze chcieli otrzymać taki tytuł?

New Pokemon Snap to dość nietypowa gra. Całość rozgrywa się w uniwersum Pokemonów. Gracze wcielą się w rolę początkującego miłośnika fotografowania stworków. Rozgrywka obiera się na podróżowaniu przez tropikalne wyspy oraz obserwowaniu życia Pokemonów. Nie pozostaje nic innego, jak zebrać je wszystkie!

New Pokemon Snap - Komu zdjęcie Pokemona?

5. Returnal – PS5 30 kwietnia

Nadal nic nie zmieniło się w sprawie dostępności konsoli PS5 w sklepach. Wciąż jest to bardzo rozchwytywany towar, który bardzo szybko znika z półek. Tym, którym udało się zakupić najnowsze PlayStation, kwiecień przyniósł ciekawą premierę.

Returnal to tytuł przygotowany właśnie z myślą o posiadaczach PS5. Gracze wcielą się w postać astronautki przeżywającej wielokrotnie rozbicie swojego statku na tajemniczej planecie. Celem jest poznanie nowego świata oraz ucieczka z niekończącej się pętli. Gra zaoferuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Praktycznie znikną ekrany ładowania po śmierci. Gracze niemal natychmiast będą mogli kontynuować rozgrywkę.

Returnal - Kolejna gra na PS5

Najlepsze premiery gier kwiecień 2021 - podsumowanie

W końcu coś drgnęło z premierami gier. Po dość słabych poprzednich miesiąca pojawią się wielkie hiciory. Niezależnie od platformy gracze trafią na obiecujące gry, które umilą czas po ciężkim tygodniu.

  • Outriders - najnowsze dzieło od polskiego studia People Can Fly. Mroczny RPG może przypaść do gustu fanom gatunku.
  • Quantum League - kolejny sieciowy FPS nastawiony na kooperacje. Gracze mogą grać samemu lub w duecie.
  • NieR Replicant ver.1.22474487139 - kultowa seria NieR doczekała się remastera. Nowa wersja skupi się na bogatej kampanii fabularnej.
  • New Pokemon Snap - marzyłeś kiedyś o możliwości robienia zdjęć Pokemonom? Teraz będziesz miał najlepszą okazję.
  • Returnal - nowa gra na konsolę PS5. W przypadku śmierci gracze nie zobaczą ekranów ładowania.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2021 - Outriders, New Pokemon Snap, Returnal