PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maj 2021 - Resident Evil Village, Mass Effect: Legendary Edition

Najlepsze Premiery Gier Maj 2021 - Resident Evil Village, Mass Effect: Legendary Edition

Po słabszych premierach czas powrócić na właściwe tory. Maj zaserwuje graczom prawdziwe hiciory, które przyciągną na długie godziny. Czas przyjrzeć się dokładniej, co przyniesie nam ten miesiąc. Zapraszam na najlepsze premiery gier maja 2021!

1. Hood: Outlaws & Legends – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 10 maja

Hood: Outlaws & Legends to dobrze zapowiadająca się gra sieciowa. Gracze powalczą miedzy sobą, a do potyczki wkroczą potwory sterowane przez sztuczną inteligencję.

W tej grze gracze podzielą się na kilkuosobowe drużyny, które przeprowadzą napad. Tytuł daje pewną dowolność w likwidowaniu strażników. Możemy pozbyć się ich po cichu lub w bezpośrednim starciu. Bohaterowie wyróżniają się unikatowymi umiejętnościami, które rozwija się po udanych napadach. Twórcy zapowiadają długoletnie wsparcie w postaci nowych postaci, map, poprawek balansu czy kolejnych trybów rozgrywki.

Hood: Outlaws & Legends - Czas na walkę!

2. Resident Evil Village – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 7 maja

Serii Resident Evil nie trzeba chyba nikomu przestawiać. Każdy gracz na pewno słyszał o tym kultowym horrorze. Tym czasem Capcom zapowiada zupełnie nową część.

O Resident Evil Village zrobiło się bardzo głośno za sprawą wysokiej wampirzycy. W tej części wcielimy się w postać Ethana, bohatera poprzedniej odsłony. Tytuł ponownie opowie historię z perspektywy pierwszej osoby. Oprócz straszenia gracza na każdy sposób gra ma zagwarantować interesującą rozgrywkę. Nie zabraknie możliwości szukania przedmiotów, rozwiązywania zagadek logicznych czy zwiedzanie pięknej posiadłości. Nie mogę się już doczekać!

Resident Evil Village - Lady Wampirzyca <3

3. Mass Effect: Legendary Edition – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 14 maja

Fani serii Mass Effect na ten moment czekali bardzo długo. W końcu będą mogli zagrać w remasterowane trzy części tej popularnej marki.

Mass Effect: Legendary Edition to odświeżone wydanie przygód Sheparda. Pierwszy Mass Effect niezbyt dobrze się zestarzał. Fani domagali się remastera i doczekali się. Legendarna edycja zawiera trzy części wraz ze wszystkimi dodatkami DLC. Zawartości na pewno nie zabraknie, jedynie moduł multiplayer zostanie całkowicie pominięty. Oprócz znacznie poprawionej oprawy graficznej odczuwalne będzie lepsze sterowanie. Jeżeli jakimś sposobem ominęła Ciebie ta kultowa seria, to najlepszy moment, aby nadrobić braki.

Mass Effect: Legendary Edition - Historia Sheparda

4. Days Gone – PC/PS4 18 maja

Sony coraz śmielej poczyna sobie na rynku pecetowym. Gry, które można kojarzyć z platform PS, coraz częściej trafiają na blaszaki.

Kolejnym tytułem, który trafi na komputery, będzie Days Gone. Akcja rozgrywa się dwa lata po wybuchu groźnego wirusa. Ludzie zamieniają się w bezrozumne monstra. Jedynie garstka ludzi stara się przetrwać w tym niebezpiecznym świecie. Główny bohater to członek gangu motocyklowego i łowca nagród. Wybory, które dokona gracz podczas zabawy, będą miały swój wpływ na dalszy rozwój historii i zakończenie.

Days Gone - Atakuje teraz pecety

5. Biomutant – PC/PS4/XONE 25 maja

Biomutant  to dynamiczna gra RPG z otwartym światem. To kolejny tytuł osadzony w postapo, jednak w bardzo kolorowym wydaniu.

Twórcy oddają w ręce graczy rozbudowany świat. Mapa składa się z wielu biomów, które drastycznie różnią się od siebie. Gracz podejmuje decyzję o kolejności wykonywania misji czy sposobu przemieszczania się. Walka jest bardzo dynamiczna i opiera się na zręczności oraz refleksie. Pojedynki urozmaicą rozmaite narzędzia zagłady w postaci broni białej, jak i palnej.

Biomutant - Milusie zwierzaki

Najlepsze premiery gier MAJ 2021 - podsumowanie

Maj zdecydowanie na plus, biorąc pod uwagę poprzednie miesiące. W końcu pojawią się wielkie premiery, które zainteresują graczy z całego świata. Zestawienie zawiera wiele różnych gatunków, aby fani znaleźli coś dla siebie.

  • Hood: Outlaws & Legends - ten tył sieciowy powinien zainteresować przede wszystkim fanów rywalizacji. Ciekawa mechanika połączona z możliwością ulepszania bohaterów wygląda bardzo dobrze nie tylko na papierze.
  • Resident Evil Village - ósma część kultowej serii ponownie trafi do graczy. Lady Dimitrescu z miejsca podbiła Internet i serca graczy.
  • Mass Effect: Legendary Edition - tłumaczenie tego tytułu jest całkowicie zbędne. Odświeżone wydanie trzech pierwszych części Mass Effect. W to po prostu trzeba zagrać i przeżyć jeszcze raz.
  • Days Gone - exclusive z konsoli PS4 zawita na komputery. To bardzo miłe, że Sony coraz śmielej wypuszcza swoje tytuły na inne platformy.
  • Biomutant - interesujący RPG nastawiony na eksplorację dużego otwartego świata. Uniwersum wygląda bardzo pięknie do tego zagwarantuje oryginalny sposób rozgrywki.

Oglądaj Najlepsze Premiery Gier Maj 2021

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maj 2021 - Resident Evil Village, Mass Effect: Legendary Edition