PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2021 - Ratchet & Clank: Rift Apart, Sniper: Ghost Warrior Contracts

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2021 - Ratchet & Clank: Rift Apart, Sniper: Ghost Warrior Contracts

Czerwiec to okres wielkich premier i zapowiedzi. Targi E3 odbędą się jedynie w wersji online, ale to nie przeszkodzi graczom zapoznać się z nowinkami. Zanim jednak odbędzie się wielka impreza dla graczy, warto rzucić okiem, w co zagramy w tym miesiącu. Zapraszam na najlepsze premiery gier czerwca 2021!

1. World of Warcraft: The Burning Crusade Classic – PC 2 czerwca

Bez wątpienia WoW to najpopularniejsza gra od Blizzarda. Ten MMORPG doczekał się klasycznej wersji i w czerwcu zadebiutuje pełnoprawny dodatek.

World of Warcraft: The Burning Crusade Classic to spore urozmaicenie dla grających w klasyka. Dodatek pozwoli osiągnąć 70 poziom doświadczenia postaci, wprowadzone zostaną latające wierzchowce czy nowe rasy. Rozszerzenie będzie darmowe dla osób opłacających abonament, jednak skopiowanie postaci będzie dodatkowo płatne. Jeżeli to nam nie przeszkadza, to będzie opcja stworzenia postaci od zera.

World of Warcraft: The Burning Crusade - Nowy stary dodatek

2. Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 4 czerwca

CI Games wyciągnęło wnioski po nieudanej trzeciej części Sniper: Ghost Warrior. Polski developer skupił się na mniejszych grach, jednak nie porzuca swojej sztandarowej serii.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 to kontynuacja przygód strzelca wyborowego. Pierwsza część była całkiem dobrze przyjęta przez graczy. Otwarta mapa z celami do zlikwidowania dawała grającym sporo dowolności. Dwójka poszerzy to, do czego przyzwyczajeni zostali gracze. Mapy mają być duże i oferować wiele wariantów zlikwidowania celów. Tytuł przygotowany jest z myślą o pojedynczym graczu.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - Czas na kolejne przygody

3. Chivalry 2 – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 8 czerwca

Utarło się, że  gry z widokiem pierwszej osoby to głównie strzelanki. Nic bardziej mylnego, ponieważ już w czasach świętości Dooma gracze pokonywali potwory przy pomocy mieczy czy różdżek.

Chivalry 2 to sieciowa gra akcji nastawiona na rywalizację. Gracz trafia do jednej z dwóch drużyn i powalczy o życie w średniowiecznych klimatach. Tytuł zaoferuje mecze do 64 graczy na jednej dużej mapie. Oprócz rozmaitej broni białej do wyboru będzie broń dystansowa. Nowością będą potyczki na koniach, których zabrakło w pierwszej części.

Chivalry 2 - Będą walki na koniach

4. Ratchet & Clank: Rift Apart – PS5 11 czerwca

Najnowsza generacja konsol powoli się rozkręca. Zaczynają wychodzić gry z myślą przygotowywane na nową platformę. Czy Ratchet & Clank: Rift Apart spełni oczekiwania graczy?

Ratchet & Clank to sztandarowa seria platformowa wydawana na konsole PlayStation. Najnowsza odsłona zabierze nas do alternatywnej rzeczywistości. Na skutek pewnych wydarzeń bohaterowie poznają inne uniwersa. Gra zagwarantuje przepiękną oprawę graficzną. Praktycznie znikną ekrany ładowania i doczytywania mają odbywać się w tle. Tytuł powstał z myślą o doświadczenie dla pojedynczego gracza.

Ratchet & Clank: Rift Apart - tytuł na PS5

5. Mario Golf: Super Rush – SWITCH 25 czerwca

Wielbicieli gier Nintendo na pewno ucieszy kolejna odsłona sympatycznego hydraulika. Mario Golf: Super Rush pozwoli zagrać w zręcznościową odmianę golfa.

Gracz wcieli się w jednego z reprezentantów muchomorowego królestwa. Celem jest wygranie w prestiżowych zawodach w golfa. Kampania fabularna zagwarantuje wiele godzin dobrej zabawy. Postacie będą rozwijać swoje umiejętności, które pozwolą wyróżnić się na tle przeciwników. Nowością ma być tryb Speed Golf, w których trzech zawodników porusza się jednocześnie. Sukcesem ma być jak najszybsze dotarcie do końca pola.

Mario Golf: Super Rush - Czas na grę w golfa

Najlepsze premiery gier czerwiec 2021 - podsumowanie

No to rozpoczynamy nowy miesiąc z gorącymi grami. Wybraliśmy najciekawsze propozycje, które zainteresują graczy w każdym wieku.

  • World of Warcraft: The Burning Crusade Classic- jeden z najlepszych dodatków do WOW-a ponownie powróci na serwery.
  • Sniper: Ghost Warrior Contracts 2- czas zabrać ze sobą karabin snajperski i odwiedzić nowe miejsca.
  • Chivalry 2- średniowieczne pojedynki w nowoczesnym wydaniu. Dojdą nawet wierzchowce, których nie było w pierwszej części.
  • Ratchet & Clank: Rift Apart- dla tej gry warto rozważyć zakup PS5.
  • Mario Golf: Super Rush - Mario i golf - to może iść ze sobą w parze? Warto się przekonać na własnej skórze!

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2021 - Ratchet & Clank: Rift Apart, Sniper: Ghost Warrior Contracts