PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2021 - Diablo II: Resurrected, Deathloop

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2021 - Diablo II: Resurrected, Deathloop

Ciężko będzie teraz znaleźć chwilę wytchnienia. Wrzesień rozpieszcza graczy do granic możliwości. Ilość tytułów do ogrania jest naprawdę bardzo duża, a do niej należy doliczyć jeszcze poopóźniane gry z sierpnia. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier września 2021!

1. Sonic Colours Ultimate – PC/PS4/XONE/SWITCH 7 września

Bardzo stęskniłem się za ultra szybkim jeżem. Pomimo że nie uchodzę za fana Sonica, to brakowało mi kolejnej gry z tym bohaterem.

Sonic Colours Ultimate to remaster platformówki wydanej w 2010 roku. Niebieski jeż po raz kolejny stara się pokrzyżować plany doktora Eggmana. Nie zabraknie odlotowych poziomów, poczucia ogromnej prędkości czy zbierania charakterystycznych złotych pierścieni. Tytuł otrzyma zupełnie nową oprawę graficzną oraz wsparcie na wiele platform.

Sonic Colours Ultimate - Super jeż Sonic powraca

2. Life is Strange: True Colors –PC/PS4/PS5/XONE/XSX 10 września

To już trzecia odsłona popularnej gry epizodycznej. Life is Strange: True Colors tym razem nie będzie podzielone na odcinki.

Główna bohaterka Alex obdarzona jest w nadnaturalne moce, pozwalające jej odczytywanie i absorpcję emocji odczuwalnych przez innych. To gracze zdecydują, jaki los spotka Alex, bowiem to od wyborów będzie zależeć dalsza rozgrywka. Kogo polubi dziewczyna, z kim się zaprzyjaźni, a kogo odrzuci. Gra kładzie duży nacisk na fabułę kosztem dynamiczniejszych scen akcji. Dla fanów seriali oraz poprzednich odsłon pozycja obowiązkowa.

Life is Strange: True Colors - Epizodyczna gra stanie się teraz ciągłą produkcją

3. Deathloop – PC/PS5 14 września

Twórcy Preya powracają z nową grą, która świetnie pasuje do ich stylu. Jest nietypowa, ze specyficznym stylem artystycznym oraz efektywną rozwałką.

Deathloop to z pozoru typowy FPS, którym gracz stara się przerwać niekończący się cykl. Po każdej śmierci bohaterowie powracają do początku dnia. Twórcy gwarantują sporą dowolność w likwidowaniu celów. Gracze mogą wybrać jedną z wielu dróg w celu unicestwienia rywali. Każda porażka daje cenne doświadczenie, w jaki sposób zachowają się przeciwnicy. Deathloop stworzony jest z myślą o kampanii fabularnej przygotowanej dla pojedynczego gracza.

Deathloop - Festiwal prób i błędów

4. Diablo II: Resurrected – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/Switch 23 września

Na ten moment czekało wielu fanów marki Diablo. W końcu zadebiutuje odświeżone wydanie kultowej drugiej części.

Diablo II: Resurrected to remaster kultowej gry Blizzarda, która narzuciła standardy innym hack and slashom. Ponownie gracze odwiedzą świat Sanktuarium i wyruszą w drogę za mrocznym wędrowcem.

Odświeżone wydanie zawiera podstawową edycję gry oraz rozszerzenie. Twórcy pozostaną wierni oryginalnej części, jednak nie zabraknie wielu usprawnień. W końcu skrzynka będzie pojemniejsza, złoto zbierane automatycznie oraz dojdą zakładki dla wspólnych postaci. Pierwsze skrzypce gra nowa oprawa graficzna, która robi fenomenalne wrażenie. Po wersjach testowych pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie problemów z lagami.

Diablo II: Resurrected - Pozdrowienia z 2 aktu

5. Chernobylite – PC/PS4/XONE 28 września

Wydawało mi się, że ta gra już dawno trafiła na sklepowe półki. Było to bardzo mylne wyobrażenie i dopiero teraz posiadacze konsol będą mogli zagrać w tytuł od The Farm 51.

Chernobylite to przygodowa gra akcji z elementami horroru. Akcja rozgrywa się wokół elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Tytuł skupia się na doświadczeniu dla pojedynczego gracza. Chernobylite wyróżnia się fotorealistyczną oprawą graficzną, która robi ogromne wrażenie. We wrześniu posiadacze konsol poprzedniej generacji będą mogli pozwiedzać dość mroczne lokacje.

Chernobylite - Mroczna przygodówka

Najlepsze premiery gier wrzesień 2021 - podsumowanie

Wrzesień rozbił bank, jeżeli chodzi o ilość świetnych tytułów do ogrania. Od dłuższego czasu nie miałem problemów z selekcją tytułów do cyklu growych premier. We wrześniu musiałem mocno się zastanowić, jakie gry tutaj zamieścić. Zabrakło najnowszej odsłony FIFY, WRC 10, Gamedec, Kena: Bridge of Spirits, Death Stranding: Director's Cut czy opóźnionego z poprzedniego miesiąca New World.

  • Sonic Colours Ultimate- powrót niebieskiego jeża do mainstreamu. Dawno nie było dużej gry z Sonicem w roli głównej.
  • Life is Strange: True Colors - znakomity tytuł dla fanów seriali czy gier przygodowych. Kolejna część zagwarantuje sprawdzone mechaniki.
  • Deathloop- gracz wpada w nieskończoną pętlę i aby się z niej wyrwać, musi wyeliminować wszystkie cele. Brzmi niezwykle interesująco, zapowiada się świetna gra!
  • Diablo II: Resurrected- wyczekiwany remaster Diablo 2. Jeden z najlepszych hack and slashy na rynku. Czy mechanika obroni się w dzisiejszych czasach?
  • Chernobylite- fani klimatu postapo na pewno będą zadowoleni. Gra wyróżnia się niezwykle realistyczną oprawą graficzną. Zdecydowanie warto odpalić na konsolach najnowszej generacji.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2021 - Diablo II: Resurrected, Deathloop