PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2022 - God of War, Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction

Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2022 - God of War, Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction

Początek nowego roku to zawsze wybieganie w przyszłość. Co przyniesie nam 2022, jakie będą gry oraz co nas najbardziej zaskoczy? O możliwości zagrania w interesujące tytuły przekonamy się już w styczniu. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier stycznia 2022!

1. Monster Hunter: Rise – PC 12 stycznia

Polowanie na potwory nigdy się nudzi. Jeżeli wcześniej nie miałeś okazji zostać łowcą, warto rozważyć tę grę.

Monster Hunter: Rise to kolejna część popularnej serii z gatunku RPG akcji. Gracz wcieli się w łowcę, który będzie polował na olbrzymie bestie. Ogromny otwarty świat ma być wolny od ekranów ładowania. W miarę postępu w grze gracze zdobywać będą lepszy ekwipunek. Nie zabraknie szerokiej gamy przedmiotów i sporego asortymentu broni. Czas chwycić za broń i rozprawić się ze zleceniami.

Monster Hunter: Rise - Polowanie na potwory

2. God of War – PC/PS4 14 stycznia

Coraz więcej gier z konsol pojawia się na komputerach. To dobre wiadomości dla graczy, którzy nie posiadają konsol. W styczniu na blaszaki trafi God of War.

Tej serii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. God of War ma silne korzenie konsolowe i próżno było szukać komputerowych portów. Główny bohater Kratos rozprawił się z greckimi bogami i wyruszył w daleką podróż. Wojownik schronił się na północy, gdzie założył rodzinę. Spokojne życie szybko zmieniło się w piekło i Kratos postanowił rozprawić się z nordyckimi bogami. Zdecydowanie warto sprawdzić jedną z najlepszych gier, jeżeli nie ogrywałeś jej na konsoli.

God of War - teraz na komputerach

3. Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 20 stycznia

Czy na rynku brakuje sieciowy strzelanek w trybie kooperacji? Według firmy Ubisoft tak, ponieważ wydają grę właśnie z tego gatunku.

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction to poboczna odsłona serii Rainbow Six. Gracze powalczą wspólnie przeciwko nieznanemu i zabójczemu pasożytowi. Do tego celu wyruszają specjalni agenci, którzy mają za zadanie pokonanie zarazy. Gra nie otrzyma pełnoprawnej kampanii fabularnej dla jednego gracza. Tytuł zadebiutuje z 12 mapami oraz 18 agentami. Niewykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejni bohaterowie i mapy.

Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction - Czas powstrzymać zarazę

4. Ghostrunner: Project_Hel – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 27 stycznia

Ghostrunner to ciepło przyjęta gra przez recenzentów i graczy. Nic dziwnego, że twórcy postanowili stworzyć dodatek.

Ghostrunner: Project_Hel to pełnoprawne rozszerzenie do gry. Gracz wcieli się w tytułową Hel i przemierzy Wieżę Dharmy. Dodatek zagwarantuje 6 kolejnych etapów. Zmianą w stosunku do podstawki będzie możliwość przetrwania jednego ataku.

Ghostrunner: Project_Hel - Nowe wyzwania przed graczem

5. Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei – PC/PS5 28 stycznia

Seria Uncharted także otwiera się na komputery. Dzięki specjalnej edycji będzie można zagrać na konsoli nowej generacji i blaszkach.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodzieito zbiorcze wydanie zawierające Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz wydany do niej dodatek Zaginione Dziedzictwo. Zestawienie otrzyma usprawnioną oprawę graficzną przystosowaną pod konsolę PS5. Te przygodówki akcji na pewno umilą nam czas w zimowe, ciemne wieczory.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei - Teraz także na komputery

Najlepsze premiery gier Styczeń 2022 - podsumowanie

Styczeń nie musi oznaczać powolnego startu na rynku gier. W tym miesiącu trafi wiele świetnych gier, niektóre po raz pierwszy trafią na komputery. Nowości też nie zabraknie. tym bardziej jeżeli lubisz sieciową rywalizację. Jeżeli początek roku zapowiada się tak świetnie, to tylko patrzeć, co przyniesie nam przyszłość.

  • Monster Hunter: Rise - dla prawdziwych łowców, którzy nie boją się wyzwań. Kiedyś sytuacja może się odwrócić i łowca stanie się zwierzyną.
  • God of War - debiut pecetowy świetnej gry, która była wielokrotnie nagradzana.
  • Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction - sieciowy tytuł skupiony na rywalizację w kooperacji po sieci.
  • Ghostrunner: Project_Hel - The Definitive Edition - dobrze zapowiadający się dodatek do ciepło przyjętej polskiej produkcji.
  • Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei - wydanie zbiorcze przygód Nathana Drake’a zarówno na pecety, jak i PS5.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Styczeń 2022 - God of War, Tom Clancy's Rainbow Six: Extraction