PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maj 2022 - Kangurek Kao, Sniper Elite 5, Evil Dead: The Game

Najlepsze Premiery Gier Maj 2022 - Kangurek Kao, Sniper Elite 5, Evil Dead: The Game

Jak ten czas szybko płynie. Całkiem niedawno rozpoczynaliśmy nowy rok 2022, a tymczasem zbliżamy się do jego połowy. Gracze przygotowani do dobrych gier zawsze wyczekują kolejnych świeżych produkcji. Nie inaczej będzie w tym miesiącu. W co ciekawego będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier maja 2022!

Możesz także obejrzeć materiał z najciekawszymi premierami maja, gdzie zobaczysz zwiastuny nadchodzących produkcji:

1. Bakery Simulator – PC 3 maja

Producenci przeróżnych symulatorów nie zwalniają tempa. W maju gracze będą mieli okazje zostać właścicielem własnej piekarni.

Bakery Simulator to typowy przedstawiciel symulatorów. Gracz na początku zaczyna dość skromnie, aby później stać się wiodącą firmą. O tym, że te zajęcie nie jest łatwym kawałkiem chleba, grający dość szybko się przekonają. W tej grze z widoku pierwszej osoby zarządzać będziemy sprzętem niezbędnym do wypieków. Przygotowanie chleba będzie wiązać się z masą czynności, aby taki produkt finalnie sprzedać. Zapowiada się ciekawa produkcja dla fanów gatunku.

Bakery Simulator - Pieczemy chleb!

2. Salt and Sacrifice – PC/PS4/PS5 10 maja

Sukces serii Dark Souls natchnął wielu twórców do eksperymentowania z gatunkiem soulslike. Tym razem poznamy dość mroczny świat w wydaniu grafiki dwuwymiarowej.

Salt and Sacrifice to platformowa gra akcji, z wątkiem detektywistycznym. Na początku gracz tworzy swoją postać i wybiera jedną z kilku klas. Przemierzając mroczny świat Altersone, szukać będziemy wskazówek na temat lokalizacji magów. Pełnią oni rolę bossów, a starcia z nimi będą niezwykle wymagające. Wraz z postępem w grze gracz zdobywać będzie lepszy ekwipunek, jednak poziom rozgrywki nadal będzie dość wysoki. W tytuł zagramy w pojedynkę lub w co-opie.

Salt and Sacrifice - W sam raz, jak nie mamy co robić po skończeniu Eldern Ringa

3. Evil Dead: The Game – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 13 maja

Martwe Zło powraca jako sieciowa gra komputerowa. Gracze będą musieli zwyciężyć potwory, wykorzystując w tym celu broń palną i białą.

Evil Dead: The Game będzie grą nastawioną na kooperacje z perspektywy trzeciej osoby. Tytuł zagwarantuje wcielenie się w dobrze znane postaci z filmu. Ciekawym aspektem gry ma być przyłączenie się do złej strony. Przejmując kontrolę nad demonem, można polować na graczy oraz utrudnić im rozgrywkę. Dla osób nie przepadających za trybami sieciowymi przygotowano tryb single player.

Evil Dead: The Game - Klon DBD?

4. Sniper Elite 5 - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 26 maja

Studio Rebelion powraca z kolejną grą i to nie byle jaką. Będzie to kontynuacja sztandarowej serii o snajperach.

Sniper Elite 5 będzie kontynuować wątki z okresu drugiej wojny światowej. Tym razem dzielny bohater trafi do okupowanej Francji z 1944 roku. Rozgrywka będzie rozwijać pomysły, które pojawiły się w poprzednich odsłonach. Gracz otrzyma szereg misji do wykonania i sporą dowolność w ich wykonaniu. Mapy będą duże i o otwartej strukturze, pozwalając dokładnie zaplanować nasz kolejny cel. Wcale nie musimy wszystkiego rozwiązywać po cichu, a pozwolić sobie na bardziej otwarte starcia. Powróci też killcam, który tak bardzo pokochali gracze.

Sniper Elite 5 - Powraca killcam!

5. Kangurek Kao - PC/PS4/PS5/XSX/XONE/SWITCH 27 maja

Deweloper sprytnie zbadał zainteresowanie trochę lekko zapominaną marką. Akcja #BringKaoBack okazała się sukcesem i w maju zagramy w kolejną odsłonę.

Kangurek Kao to cykl gier platformowych w środowisku 3D. Jedynka wyszła ponad 20 lat temu i uzyskała status kultowej. W nowej części Kangurek Kao powraca i postara się odnaleźć swoją zaginioną siostrę. Nie zabraknie wątków rodzinnych oraz mrocznych wojowników do pokonania. Tytuł kierowany jest do starszych graczy, ale młodsze pokolenie na pewno znajdzie coś dla siebie.

Kangurek Kao - Wygląda fenomenalnie!

Najlepsze premiery gier MAJ 2022 - podsumowanie

Maj pozwala graczom ponownie zanurzyć się w miejsce produkcje. Dać chwilę wytchnienia od długich i skomplikowanych hitów, którymi byliśmy raczeni od początku roku. Wiele tych gier zachęca graczy unikatowością, ale nie zabraknie też dużych marek, po których można się spodziewać wielu godzin dobrej zabawy.

  • Bakery Simulator - zarządzaj piekarnią od a do z, sprawdź się jako właściciel takiego przedsięwzięcia.
  • Salt and Sacrifice - mroczny i wymagający tytuł, który ma trafić do graczy, którzy skończyli już Elden Ringa.
  • Evil Dead: The Game - kooperacyjna gra komputerowa z nieszablonowymi rozwiązaniami.
  • Sniper Elite 5 - czas ponownie rozprawić się ze szwabami, tym razem w okupowanej Francji.
  • Kangurek Kao - świetna platformówka powraca, dla niektórych graczy to gra dzieciństwa.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maj 2022 - Kangurek Kao, Sniper Elite 5, Evil Dead: The Game