PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2022 - Diablo Immortal, Cuphead: The Delicious Last Course

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2022 - Diablo Immortal, Cuphead: The Delicious Last Course

Okres wakacyjny dla graczy charakteryzuje się monotonią. W końcu to miesiąc, w którym wielu developerów wyrusza na urlopy. Za nim jednak i my wyruszymy na słoneczne plaże, warto rzucić okiem na zestawienie najgorętszych premier. Wiele wymienionych gier umili nam podróż do hotelu. Zapraszam na najciekawsze premiery gier czerwca 2022!

1. Diablo Immortal – PC/iOS/Android 2 czerwca

Nowa gra z serii Diablo miała krętą i długą drogę produkcyjną. Gracze oburzyli się, że ich ulubiona marka trafi na komórki, do tego gra powstawała w bólach. Została zapowiedziana na Blizzconie 2018, a wyjdzie dopiero w tym roku.

Diablo Immortal, bo o tym tytule jest mowa, w końcu się ukaże. Fani będą mogli poznać nieznane wątki, które miały miejsce pomiędzy Diablo 2 a 3. Do wyboru jest sześć różnych klas postaci zróżnicowanych pod kątem stylu walki i umiejętności. Gracz będzie mógł jednak dokonywać zmiany profesji w trakcie rozgrywki. Misje poboczne składać się będą ze szczelin, których ukończenie powinno potrwać do 15 minut.

Jak przystało na grę z serii Diablo, nie zabraknie masy przeciwników do zgładzenia. Powrócą też potężniejsi rywale w postaci bossów. Diablo Immortal będzie darmowym tytułem z opcjonalnymi mikropłatnościami. Oprócz wersji na urządzania mobilne pojawi się także komputerowy port.

Diablo Immortal - Macie telefony?

2. Postal: Brain Damaged – PC 9 czerwca

Postal to niezwykle popularna seria wśród graczy. Marka nigdy nie szła na kompromisy, ociekała brutalnością i kontrowersją.

Za Postal: Brain Damaged odpowiedzialne jest polskie studio. Będzie to spin-off serii utrzymany w stylu retro. Twórcy czerpią inspiracje ze starszych strzelanek z późniejszych lat 90., w których grafika była rozmazana, a piksele wielkie.

Gracze ponownie wcielą się w rolę Kolesia, który to trafił do szpitala psychiatrycznego. Odniósł trwałe obrażenia mózgu i otaczający go świat wydaje mu się pełen groteskowych obrazów. Gra przygotowana jest wyłącznie z myślą o kampanii fabularnej.

Postal: Brain Damaged - Retro pełną gębą

3. The Quarry – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 10 czerwca

Interesujący horror o filmowej narracji, wykorzystujący elementy gry przygodowej.

The Quarry gracz pozna historię uczestników letniego obozu, którzy będą walczyć o życie. Dziewięcioro nastoletnich wychowawców urządza imprezę, aby uczcić zakończenie wakacyjnego wyjazdu. Problem pojawia się, kiedy wynaturzeni i agresywni oprawcy rozpoczynają polowanie na protagonistów. Podczas rozgrywki prowadzimy rozmowy z bohaterami, poznamy otoczenie i weźmiemy udział w strasznych momentach. Zakończenie gry będzie uzależnione od podjętych decyzji podczas zabawy.

The Quarry - Horror z realistyczną grafiką

4. Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei - PC/PS5 20 czerwca

Sony coraz śmielej zaczyna działać na rynku pecetowym. Kolejna gra z konsoli PS zawita na blaszaki.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei to kompilacja zawierająca odświeżone wydanie gry Uncharted 4: Kres Złodzieja wraz z dodatkiem Zaginione Dziedzictwo. Tytuły doczekały się usprawnionej oprawy graficznej, aby wykorzystać moc komputerów. Schemat sterowania został dostosowany pod klawiaturę i mysz, ale będzie możliwe także sięgnięcie po pada. Historia, jak i główny człon gry pozostanie taki sam. Świetna okazja dla graczy, którzy nie posiadają konsoli, a chcą pograć Nathanem Drakiem.

Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei - Teraz także na komputery

5. Cuphead: The Delicious Last Course - PC/PS4/XONE/SWITCH 30 czerwca

W końcu wyjdzie długo oczekiwany dodatek do Cupheada! Autorzy kazali długo czekać swoim fanom na ten moment. Dodatek został bowiem zapowiedziany w 2017 roku.

Cuphead: The Delicious Last Course wprowadzi nowe poziomy, bossów oraz trzecią grywalną postać: Miss Chalice. Mechanika w gruncie rzeczy pozostanie taka sama. Nadal to będzie bardzo wymagająca gra zręcznościowa skupiająca się na walce z bossami. Nowa wyspa ma być przedłużeniem zabawy nad tytułem. Wprowadzone zostaną nowe rodzaje pocisków oraz uroki. Nowa bohaterka ma być związana bezpośrednio z fabułą gry.

Cuphead: The Delicious Last Course - Kolejna porcja smacznego dania

Najlepsze premiery gier czerwiec 2022 - podsumowanie

Czerwiec to kolejny miesiąc obfitujące w nowe tytuły. Fani elektronicznej rozrywki znajdą pozycje dla siebie.

  • Diablo Immortal- mobilne Diablo trafi na komputery i smartfony.
  • Postal: Brain Damaged- brutalna seria gier ponownie zaskoczy graczy.
  • The Quarry- klimatyczny horror z przepiękną oprawą graficzną.
  • Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo złodziei- teraz też na komputerach.
  • Cuphead: The Delicious Last Course- dodatek do kultowego Cupheada.

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2022 - Diablo Immortal, Cuphead: The Delicious Last Course