PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2022 - LEGO Brawls, The Last of Us: Part I, FIFA 23

Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2022 - LEGO Brawls, The Last of Us: Part I, FIFA 23

Koniec wakacji to jeszcze nie koniec świata. Powrót do szkół i pracy umilić mogą gry komputerowe. Tym bardziej kiedy aura za oknem nie rozpieszcza. Wrzesień to przejściowy okres, w którym pojawią się interesujące gry. Na zaplanowane największe tytuły będziemy musieli poczekać na ostatni kwartał. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery wrzesień 2022!

1. LEGO Brawls – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 2 września

Wielkie platformy mają swoje kultowe i znane bijatyki. Jakiś czas temu LEGO zainteresowało się tym gatunkiem. Ich produkcja nie podbiła App Stora, ale teraz szturmem atakuje wszystkie platformy do grania.

Lego Brawls to seria zaciętych pojedynków na różnorodnych arenach. Gracze powalczą miedzy sobą o tytuł mistrza klocków. Sporym urozmaiceniem ma być dobór wielu lokacji. Kto by nie chciał powalczyć w scenerii średniowiecznego zamku, zatoki pirackie czy dzikiego zachodu? Power-up'y mają wywrócić rozgrywkę o 180 stopni, dając nam przewagę w kluczowych momentach meczu. Tytuł stworzono z myślą o zabawie w trybie dla wielu graczy.

LEGO Brawls  - Bijatyka Lego? SUPER!

2. The Last of Us: Part I – PS5 2 września

Mocny początek miesiąca, czyli to, co gracze lubią najbardziej. Zanurz się ponownie w tej niezwykle imponującej oraz bardzo kontrowersyjne serii.

The Last of Us: Part I to remake znanej jeszcze z PS3 gry. To postapo nabiera rumieńców za sprawą mocno podrasowanej oprawy graficznej. Fabuła nie doczeka się żadnych zmian. Do zestawu dodane są wszystkie rozszerzenia DLC. Największy nacisk nadal kładziony jest na fabułę, relacje między bohaterami oraz grafikę. Tytuł powstał na nowo z myślą o posiadaczach konsoli najnowszej generacji.

The Last of Us: Part I - Teraz w nowej lepszej wersji

3. Splatoon 3 – SWITCH 9 września

Nintendo też ma swoje postapo, jednak ono wyróżnia się na tle innych gier. Nie jest szarobure, a mocno kolorowe. Nawet gracze dodają jej koloru za sprawą swoich pukawek z farbą.

Splatoon 3 to kolejna odsłona trzecioosobowej strzelanki. Zadaniem gracza jest walka za pomocą kolorowego atramentu oraz kontrolowanie planszy. Pukawki atakują wrogów oraz nadają specjalne właściwości podłożu. Trzecia część skupi się na wielu nowościach. Arsenał poszerzył się o dodatkowe bronie, w tym łuki. System poruszania się został całkowicie przebudowany oraz skupiono się na modyfikacji wyglądu postaci.

Splatoon 3 - Czy to jest postapo?

4. Isonzo - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 13 września

Gry w temacie I Wojny Światowej nie mają łatwo. Z początku mocno przyciągają graczy za sprawą oprawy graficznej, aby potem zaoferować sztampową rozgrywkę. Czy tym razem będzie tak samo?

Isonzo to realistyczny FPS osadzony na włoskim froncie I Wojny Światowej. Akcja rozgrywa się w dolinie rzeki Isono, gdzie w latach 1915 - 1917 stoczono wiele zaciekłych bitew. Gracz wcieli się w jedną ze stron konfliktu, wybierając jedną z kilu ról. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby brać czynny udział w bitwie na pierwszej linii frontu czy strzelać z dystansu jako snajper czy operator moździerzy. Grę wyróżniają realia historyczne oraz zaawansowana oprawa graficzna.

Isonzo - Realistyczny historyczny FPS

5. FIFA 23 - PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 30 września

Symulatory piłki nożnej nie mają się ostatnio zbyt dobrze. Perturbacje przechodzą dwie liczące się marki, a wciąż nie ma alternatywy. Miejmy nadzieję, że to tymczasowe problemy i w końcu gracze otrzymają grę piłkarską z prawdziwego zdarzenia.

FIFA 23 pojawi się na wszystkich wiodących platformach do grania. Zaoferuje wiernie odtworzone stadiony z całego świata. Gracze ponownie otrzymają wiele licencjonowanych drużyn zarówno klubowych, jak i narodowych. Ciekawym dodatkiem mają być Mistrzostwa Świata w Katarze. Nie zabraknie też nowości w postaci rozegrania trybu kariery znanego menadżer.

FIFA 23 - Kto strzeli gola?

Najlepsze premiery gier wrzesień 2022 - podsumowanie

Ostatni kwartał w gamedevie zawsze jest najważniejszy. W tym okresie pojawiają się najgłośniejsze tytułu zapowiedziane na ten rok. Wrzesień jest jedynie preludium tego, co nas czeka. Powodów do nudy tym razem gracze nie będą mieli. Miesiąc zaoferuje wiele ciekawych gier, zarówno tych z największym budżetem, jak i indie produkcje, tworzone przez początkujące studia. Warto dać im szansę w jesienne wieczory.

  • LEGO Brawls- bijatyka dla dzieci i dorosłych. Wszystko rozgrywa się w magicznych światach Lego.
  • The Last of Us: Part I- remake docenionej serii zarówno przez krytyków, jak i graczy. Warto sprawdzić odświeżone wydanie, jeżeli posiadamy PS5.
  • Splatoon 3- Nintendo pokazuje, że postapo wcale nie musi być bure i szare. Kolorowa i wesoła gra dla całej rodziny.
  • Isonzo-  realistyczny FPS opowiadający o losach bitew w pobliżu rzeki Isonzo.
  • FIFA 23 - kolejna odsłona popularnego symulatora piłki nożnej powraca!

Oglądaj video z naszymi propozycjami Najlepszych Premier Gier we wrześniu 2022

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Wrzesień 2022 - LEGO Brawls, The Last of Us: Part I, FIFA 23