PODPOWIEDZI:
Jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2022 - The Callisto Protocol, Stalcraft

Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2022 - The Callisto Protocol, Stalcraft

Przy dobrej zabawie czas płynie niezwykle szybko. Po roku pełnym wrażeń wkraczamy w ostatni miesiąc 2022 roku. Grudzień zaskoczy graczy wyczekiwanymi grami oraz pozwoli powrócić do innych głośniejszych premier, których nie udało nam się ukończyć. Jesteś ciekawy, w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery grudnia 2022!

1. Marvel's Midnight Suns – PC/PS5/XSX 2 grudnia

Firma Marvel postara się zaskoczyć graczy, przygotowując turowego RPG-a dla fanów gatunku.

Za produkcję Marvel's Midnight Suns odpowiedzialne jest studio, które wcześniej pracowało nad serią XCOM. Historia toczyć się będzie wokół postaci o imieniu Hunter. Gracz wraz z grupką superbohaterów będzie musiał przywrócić równowagę na świecie, pokonując matkę demonów Lilith.

Tytuł zostanie wydany w pierwszej kolejności na komputery i konsole nowej generacji. W 2023 pojawi się konwersja do starszych konsol.

Marvel's Midnight Suns - Gry superbohaterskie

2. The Callisto Protocol - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 2 grudnia

Bez wątpienia największy hit tego zestawienia. Po materiałach promocyjnych gra zapowiada się niesamowicie!

The Callisto Protocol to duchowy spadkobierca serii Dead Space. Nad grą pracują weterani, którzy wcześniej budowali markę dla EA. Będzie to surival horror w futurystycznym świecie. Gracz trafi na księżyc Jowisza – Kalisto, gdzie mieści się więzienie Black Iron. W miejscu tym więźniowie zaczęli przemieniać się niebezpieczne potwory. Szykuje się nie lada gratka dla fanów horrorów!

The Callisto Protocol - Duchowy spadkobierca Dead Space

3. Hello Neighbor 2 - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 6 grudnia

Sąsiadów się nie wybiera, ale gry już owszem! Jeżeli przypadła Ci do gustu pierwsza humorystyczna część, to masz powód do radości.

Hello Neighbor 2 to skradankowa gra akcji, w które zbadasz tajemnicę zaginięcia Mr. Petersona. Na Twojej drodze stanie tajemniczy stwór o ptasiej głowie. Gra rozgrywa się w otwartym świecie, w którym system uczy się naszych nawyków. Względem pierwszej części poprawiona została sztuczna inteligencja przeciwników. Dobra pozycja dla fanów humorystycznych gier komputerowych.

Hello Neighbor 2 - Poszukiwania ciąg dalszy

4. Stalcraft - PC 9 grudnia

Proszę tego tytułu nie pomylić ze Starcraftem, mowa bowiem o Stalcrafcie!

Tytuł ten to połączenie STALKERA oraz Minecrafta, czyli niezwykle popularnych gier. Stalcraft to darmowa strzelanina MMO, która zaczynała jako mod. Po dłuższym czasie pracy nad grą autorzy postanowili stworzyć odrębną produkcję. Otwarty świat jest pełen niebezpieczeństw, sekretów, ciekawych postaci oraz zadań do wykonania.

Stalcraft - STALKER odwiedza Minecrafta

5. Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 13 grudnia

Konsola PSP posiada świetną bibliotekę gier. Niektóre pozycje zostały przygotowane specjalnie na przenośną konsolę i nigdy jej nie opuściły.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion to remake wiernie odtwarzający fabułę, mechanizmy i świat przedstawiony. To, co wyróżnia tę odsłonę od wydanej lata temu gry na PSP, to znacznie uprawniona oprawa graficzna. Gracz pokieruje głównym bohaterem, przemieszczając się po częściowo zamkniętych arenach. Tytuł przygotowano z myślą o grze dla pojedynczego gracza.

Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion - Hit z PSP

Najlepsze premiery gier grudzień 2022 - podsumowanie

Grudzień nie oznacza końca dobrej zabawy dla graczy. Świetne tytuły trafią do sprzedaży jeszcze przed świętami. Trochę szkoda, że już ten rok się kończy, ale będzie kolejny pełny gier komputerowych.

  • Marvel's Midnight Suns- Superbohaterowie powracają do gry!
  • The Callisto Protocol- Godny następca serii Dead Space.
  • Hello Neighbor 2- humorystyczna gra, nie tylko dla najmłodszych.
  • Stalcraft- interesująca pozycja dla fanów STALKERA i Minecrafta.
  • Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion- Hit z PSP teraz na większą ilość platform.

Zobacz Najnowsze Premiery Gier

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Grudzień 2022 - The Callisto Protocol, Stalcraft