PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2023 - Minecraft Legends, Star Wars Jedi: Ocalały

Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2023 - Minecraft Legends, Star Wars Jedi: Ocalały

Pierwszy kwartał 2023 roku dobiega końca. Gaming nie zatrzymuje się i powoli rozpędza się z największymi premierami. Znane marki powrócą za sprawą najnowszych gier komputerowych. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier kwietnia 2023!

1. Minecraft Legends - PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 18 kwietnia

Studio Mojang ma w swoim portfolio olbrzymią markę. W dalszym ciągu rozwija swoje największe dzieło jakim jest Minecraft, ale tworzy także nowe produkcje.

Minecraft Legends to gra łącząca w sobie elementy gier strategicznych i akcji. W trakcie rozgrywki gracze przemierzą różnorodny świat Overworld, zbierając surowce, wznosząc fortyfikacje oraz nawiązując wiele przyjaźni. Sojusze strategiczne pozwolą zwiększyć armie w dynamicznych bitwach.

Minecraft Legends - Dobra zabawa dla całej rodziny

2. Puzzle Quest 3 – PS4/XONE/PS5/XSX 18 kwietnia

Ostatnimi czasy było niezwykle cicho o serii Puzzle Quest. Świetnej grze logicznej, która swego czasu gościła na wielu komputerach. Nawet na tych starszych maszynach, które miały problemy z odpaleniem najnowszych produkcji.

Puzzle Quest 3 to kolejna część cyklu łącząca elementy RPG oraz gry logicznej. Podobnie jak to miało miejsce w poprzednich grach, nacisk położony jest na dopasowywaniu kolorowych elementów. W zależności od typu możemy zadać przeciwnikowi obrażenia czy uleczyć się. Tytuł niesamowicie wciąga za sprawą uzależniającej rozgrywki. Wersja na komputery ma pojawić się w dalszej części roku 2023.

Puzzle Quest 3 - Stary klasyk powraca

3. Horizon: Forbidden West - Burning Shores – PS5 19 kwietnia

Na horyzoncie pojawia się pierwsze rozszerzenie fabularne do Horizon: Forbidden West. Najnowszy dodatek wyjdzie jedynie na najnowszej konsoli Sony. Posiadacze PS4 będą musieli się obyć smakiem pomimo, że podstawka trafiła na ich konsolę.

Horizon: Forbidden West - Burning Shores kontynuuje dalsze przygody. Gracz ponownie pokieruje rudowłosą bohaterką Aloy, która wyruszy do ruin Los Angeles. Pod względem mechaniki dodatek nie wyróżnia się niczym nowym. To kolejna porcja nowych misji, map i walki z maszynami.

Horizon: Forbidden West - Burning Shores - Wjazd w nową generację

4. Dead Island 2 – PC/PS4/XONE/PS5/XSX 21 kwietnia

Pierwszy Dead Island był bardzo świeżą produkcją, rozgrywającą się na tropikalnej wyspie. Opanowaną przez niebezpieczne zombie ze sporą ilością przedmiotów do zagłady.

Dead Island 2 ma zaoferować podobne klimaty. Powróci element przetrwania podczas apokalipsy zombie. Tajemniczy wirus z pierwszej części dotarł do Kalifornii i tam sieje zamęt. Podczas zarazy niektóre osoby wydają się być odporne na ugryzienia bestii. W tytule nie zabraknie olbrzymiej ilości misji do wykonania.

Dead Island 2 - Powrót do ciepłych klimatów

5. Star Wars Jedi: Ocalały – PC/PS5/XSX 28 kwietnia

O Gwiezdnych Wojnach jest bardzo ciężko zapomnieć. Na każdym rogu fani otrzymują kolejne odcinki serialu z tego uniwersum, pojawiają się książki, komiksy oraz gry.

Star Wars Jedi: Ocalały  to druga część gry przygodowej z elementami RPG. Poznamy dalsze losy Cala, który jako jeden z nielicznych ocalał czystkę. Ponownie powalczymy z nabierającym na sile imperium. Gra odcina się od konsol poprzedniej generacji. Ma to zagwarantować oprawę graficzną najwyższych lotów, korzystając z dobrodziejstw aktualnej generacji. Gra zaoferuje kampanię fabularną dla pojedynczego gracza.

Star Wars Jedi: Ocalały - Gwiezdne Wojny to marka sama w sobie

Najlepsze premiery gier Kwiecień 2023 - podsumowanie

W kwietniu jest wiele premier ciekawych gier. Będą głośne premiery, mniejsze mobilne odsłony czy strategie na konsolach.

  • Minecraft Legends- Dobra zabawa dla całej rodziny.
  • Puzzle Quest 3- Mniejsza, ale bardzo uzależniająca produkcja.
  • Horizon: Forbidden West - Burning Shores- Dodatek fabularny wypuszczony tylko na konsolę PS5.
  • Dead Island 2- Na kontynuację gracze musieli czekać 12 lat.
  • Star Wars Jedi: Ocalały- Kolejna odsłona singlowej opowieści od EA.

Oglądaj najnowsze gry

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Kwiecień 2023 - Minecraft Legends, Star Wars Jedi: Ocalały