PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2023 - Jagged Alliance 3, Ratchet & Clank: Rift Apart

Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2023 - Jagged Alliance 3, Ratchet & Clank: Rift Apart

W okresie wakacyjnym wcale nie musimy się nudzić. Czas wolny można spędzać na wiele sposobów. Jeżeli mamy dość zwiedzania i podróżowania, warto sięgnąć po chwilę reklasu. Spędzić czas prze komputerem lub konsolą. Lipiec zaoferuje wiele nowych pozycji do obadania. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier lipiec 2023!

1. Jagged Alliance 3 - PC 14 lipca

Seria Jagged Alliance najlepsze czasy ma już dawno za sobą. Kultowa dwójka to świetna gra taktyczna, która zyskała sporą grupę fanów. Powroty po latach niezbyt się udawały. Poprzednie gry były delikatnie mówiąc średnie.

Tym czasem na horyzoncie rysuje się Jagged Alliance 3. Gracz będzie zarządzał grupą najemników w fikcyjnym państwie. W kraju nie dzieje się zbyt dobrze, prezydent znika, a władzę przejmuje organizacja Legion. Zadaniem gracza będzie odnaleźć głowę kraju i przywrócić dawny stan rzeczy. Oprócz misji głównych developer przygotował szereg misji pobocznych.

Jagged Alliance 3 - Strzelanka taktyczna

2. Unholy – PC 20 lipca

Polskie studia upodobały sobie gatunek horrorów. Straszaków w naszym kraju powstaje naprawdę sporo i są dobrze oceniane wśród graczy i recenzentów.

Unholy to pierwszy poważny projekt studia Duality. Jest to horror połączony z elementami skradanki. Gracz wcieli się w rolę matki szukającej swojego dziecka. Rozgrywka pozwoli na rozwiązanie danej przeszkody na kilka sposobów. Pozostając w cieniu czy wykorzystać okazję i pomordować strażników. Tytuł zapowiada się obiecująco dla fanów horrorów.

Unholy - Ciekawy horror

3. Remnant II – PC/PS5/XSX 25 lipca

Remnant II to kooperacyjna trzeciosobowa gra akcji z elementami RPG. Ten mroczny post apo opowie historię inwazji między wymiarowych sił ciemności. Doprowadziło to do upadku ludzkości. Gracze wcielą się w ostatnich ludzi, którzy starają się podjąć walkę z armią zła.

Kontynuacja rozwinie mechanizmy z pierwszej części. Każdy z bohaterów jest unikalny pod względem statystyk, umiejętności oraz drzewka rozwoju. Gracze mogę tworzyć własne kombinacje bohaterów w zależności od preferowanego stylu gry. Zabawa kierowana jest głównie pod kooperacje, ale możliwe będzie granie samemu.

Remnant II - Poszukiwania ciąg dalszy

4. Ratchet & Clank: Rift Apart – PC 26 lipca

Sony coraz śmielej działa na rynku pecetowym. Wypuszcza swoje hity z konsol na blaszaki, ale czy zadowoli to fanów?

Ratchet & Clank: Rift Apart zawita na komputery już pod koniec miesiąca. Ten kolorowy i niesamowicie wciągający tytuł zostanie ukazany szerszej liczbie graczy. Platformówką powinni zainteresować się fani gatunku oraz młodsi odbiorcy. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem Sony uda się przygotować grywalny port na komputery.

Ratchet & Clank: Rift Apart - Ładna platformówka

5. The Expanse: A Telltale Series – PC 27 lipca

Studio Telltale powraca z nową grą przygodową. The Expanse to tytuł, do którego studio uzyskało licencję. Historia bazować będzie na powieści autora Jamesa Coreya. Klimat SF ma być mroczny oraz poważny. Główna bohatera jest oficerem na statku Artemis. Na okręcie zapanował bunt, a gracz będzie musiał zapanować nad sytuacją. Podjęte wybory podczas rozgrywki mają mieć w pływ na dalsze losy fabularne.

The Expanse: A Telltale Series - Nowa marka Telltale

Najlepsze premiery gier lipiec 2023 - podsumowanie

Lipiec potrafi być gorący, nie tylko pod względem temperatur ale też gier. Wiele interesujących tytułów pozwoli nam się zrelaksować i odpocząć. Nowe pozycje zmuszą nas do główkowania, zebrania ekipy czy dostarczą nam rozrywkę. Warto rzucić okiem na najciekawsze premiery lipca 2023.

  • Jagged Alliance 3- Oby twórcom udało się stworzyć grę lepszą od kultowej drugiej części.
  • Unholy- Obiecujący horror polskie studia..
  • Remnant II- Mroczny SF w post apo.
  • Ratchet & Clank: Rift Apart- Świetna platformówka z konsol na komputery? Oby tylko nie było problemów technicznych.
  • The Expanse: A Telltale Series- Nowa gra twórców, którzy lubują się w przygodówkach.

Zobacz video z najlepszymi grami - lipiec 2023

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Lipiec 2023 - Jagged Alliance 3, Ratchet & Clank: Rift Apart