PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2023 - Diablo IV, Final Fantasy XVI

Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2023 - Diablo IV, Final Fantasy XVI

Jak początek wakacji to tylko z solidną dawką gier. Czerwiec przywita nas gorącymi premierami wysypującymi się z rękawa. Wiele hitów pojawi się na nasze ulubione platformy i raczej nie ma powodów do smutku. Jak tak ma wyglądasz reszta okresu wakacyjnego, to biorę w ciemno takie rozwiązanie! Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier czerwiec 2023!

1. Diablo IV – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 2/6 czerwca

Po kilku wersjach testowych, Blizzard jest gotowy, aby wpuścić graczy do świata Sanktuarium. Diablo IV zadebiutuje już na początku czerwca. Osoby składające preorder będą mogły zagrać od 2 czerwca, pozostali będę musiał poczekać do wtorku. Nowa odsłona to zupełnie inne podejście niż w przypadku Diablo 3. Tytuł jest mroczny, brutalny, w połowie z otwartym światem oraz obfitujący w wiele zadań pobocznych. W tej części zmierzymy się z matką demonów Lilith, która dała narodziny nefalemom.

Diablo IV - Mroczna stylistyka

2. Street Fighter 6 – PC/PS4/PS5/XSX 2 czerwca

Capcom zaprasza fanów bijatyk do swojej najnowszej części! Street Fighter 6 powróci i zaoferuje graczom masę zabawy. Tytuł reprezentować będzie miejskie motywy, zgodne z nazwą gry. Dla fanów przygotowano świetnie wyglądających bohaterów, którzy są swoistą ikoną marki. Wprowadzone zostanie alternatywne sterowanie, aby uprosić zabawę dopiero zaczynających wojowników. Kampania fabularna skupi uwagę graczy, którzy lubują się zmierzyć z komputerem. Bardziej waleczni gracze będą mogli się zmierzyć w potyczkach internetowych.

Street Fighter 6 - Świetna seria bijatyk

3. Layers of Fear – PC/PS5/XSX 15 czerwca

Bloober Team kontynuuje przygodę ze swoją najbardziej rozpoznawalną serią horrorów. Layers of Fear to pierwszoosobowy straszak w psychodelicznym stylu. Historia ma bazować na poprzednich dwóch odsłonach, ale ma zostać opowiedziana w inny sposób. W dalszym ciągu przewijać się będą motywy malarstwa czy architektury. Mechanicznie gra nie będzie odbiegać od poprzednich doświadczeń. Layers of Fear skupi się na eksploracji korytarzy, rozwiązywaniu zagadek oraz poznawaniu tajemnic.

Layers of Fear - Kolejna część z serii popularnych horrorów!

4. Crash Team Rumble – PS4/PS5/XONE/XSX 20 czerwca

Jeżeli masz już dość ciężkich i strasznych tematów, to rzuć okiem na tę propozycję! Crash Team Rumble to kolorowa i zwariowana gra sieciowa. Dwie czteroosobowe drużyny staną ze sobą w szranki. Rozgrywka jest czysto zręcznościowa, pełna pułapek, przeszkód oraz skrzyń. Wylosowane przedmioty mogą dać nam ceną przewagę podczas meczu. Znakomita zabawa dla całej rodziny! Szkoda tylko, że gra trafi w pierwszej kolejności na konsole.

Crash Team Rumble - Dobra zabawa dla całej rodziny

5. Final Fantasy XVI – PS5 22 czerwca

Czerwiec zamykam głośną premierą, która może sporo namieszać. Final Fantasy XVI to seria, która nigdy się nie kończy. Najnowsza odsłona zabierze nas do fantastycznego świata. Rozgrywkę obserwować będziemy z perspektywy trzeciej osoby. Poznamy wiele krain tego urozmaiconego świata. Dla osób delektujących się tym uniwersum przygotowano szereg misji pobocznych. Tytuł powstał z myślą o konsoli PlayStation 5 i wygląda obłędnie. Ponad to 16 doczeka się polskiej wersji językowej.

Final Fantasy XVI - Kolejna duża odsłona!

Najlepsze premiery gier CZERWIEC 2023 - podsumowanie

Czerwiec to mocne uderzenie przed wakacjami. Nawet jak nie wyjdzie nic ciekawego w sezonie ogórkowym, to tytuły z tego miesiąca będzie można grać naprawdę długo. Szczególnie Diablo 4 i Final Fantasy to będą tytuły, z którymi spędzimy najwięcej wolnego czasu.

  • Diablo IV- Kolejna odsłona kultowej serii Diablo. Fani raczej mogą być spokojni o klimat.
  • Street Fighter 6- Bijatyki wciąż mają się dobrze, a to tylko wzmaga apetyt fanów.
  • Layers of Fear- Sztandarowa seria od Bloober Team powraca.
  • Crash Team Rumble-  Zwariowane potyczki dla całej rodziny!
  • Final Fantasy XVI- W to porostu trzeba zagrać i zakochać się w potędze tego świata!

Zobacz video z najnowszymi grami 

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Czerwiec 2023 - Diablo IV, Final Fantasy XVI