PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Maj 2023 - Redfall, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Najlepsze Premiery Gier Maj 2023 - Redfall, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Dobra zabawa trwa w najlepsze! Majówkę przywitamy listą gorących gier do ogrania! Wielkich produkcji nie zabraknie i w tym miesiącu. Jesteś ciekawy w co będzie można zagrać? Zapraszam na najlepsze premiery gier maja 2023!

1. Redfall - PC/XSX 2 maja

Twórcy ze studia Arkane powracają z nową grą oraz zupełnie nową marką.

Redfall to sieciowy tytuł nastawiony na kooperację do czterech osób. Można także samotnie powalczyć z wampirami. Tytułowe miasto Redfall zostało opanowane przez niebezpieczne wampiry. Gracz pokieruje losami bohatera, którego zadaniem jest rozprawić się z bestiami. Otwarta struktura gry ma wpłynąć na swobodne przemieszczanie się. W zależności od stylu gry i wybranej postaci, rozgrywka różni się. Na pewno nie będziemy się nudzić przed komputerem.

Redfall - Grupka bohaterów gotowa do akcji!

2. The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom – Switch 12 maja

Wszyscy posiadacze Switcha na pewno nie mogą doczekać się tej gry, tym bardziej, że jest to kontynuacja jednego z tytułów startowych tej konsoli.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom to kolejna odsłona przygód dzielnego Linka. Bohater znów jest potrzebny ze względu na niebezpieczną armię kreatur. Link wyrusza ku podniebnym wyspom w celu pokonania rywali. Bohater będzie wykorzystywać żywioły do wielu potyczek. Nie zabraknie też rozbudowanej eksploracji świata, w tym celu pomogą nowe środki transportu.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom - Czy to ostania wielka gra na Switcha?

3. LEGO 2K Drive – PC/PS4/PS5/XONE/XSX/SWITCH 19 maja

Gracze pamiętający serię Lego Racers na pewno rzucą okiem na nowe wyścigi.

Lego 2k Drive to  świetna propozycja dla fanów Lego i ścigałek. W tej grze wcielimy się w rolę kierowcy i naszym zadaniem będzie zostanie gwiazdą Klockolandii. Otwarty świat ma zróżnicowane lokacje oraz wiele wyścigów do zaliczenia. Zwariowanych przejazdów nie zabraknie podobnie jak zakrętów pokonywanych bokiem. Rozgrywka skupi się na zabawie w pojedynkę oraz w trybie dla wielu graczy.

LEGO 2K Drive - Świetna propozcyja nie tylko dla najmłodszych!

4. Amnesia: The Bunker – PC/PS4/XONE/XSX 23 maja

Szykuje się nie lada przełom w popularnej serii horrorów!

Amnesia: The Bunker to kolejna odsłona horroru z widoku pierwszej osoby. Akcja osadzona jest w okresie I wojny światowej, a dokładnie w bunkrze. Tym razem gracz nie będzie bezbronny, tytuł doczeka się możliwości walki z potworami. Możliwe stanie się korzystanie z broni palnej i granatników. Do całkowitego poznania fabuły, tytuł trzeba będzie ukończyć kilkukrotnie.

Amnesia: The Bunker - Akcja przenosi się do bunkra

5. The Lord of the Rings: Gollum – PC/PS4/PS5/XONE/XSX 25 maja

Gra rodząca się w bólach w końcu zostanie oddana graczom.

The Lord of the Rings: Gollum to przygodowa gra akcji rozgrywająca się w uniwersum Władcy Pierścieni. Historia skupi się na postaci Smeagola, który przejdzie przemianę w tytułowego Golluma. Główny bohater jest mały i bardzo zwinny. Za to gorzej radzi sobie z walką. Rozgrywka skupi się na pozostawaniu w cieniu i nie wykryciu przez wirtualnych rywali.

The Lord of the Rings: Gollum - Skradanka w świecie LOTR

Najlepsze premiery gier Maj 2023 - podsumowanie

Każdy z nas wolny czas spędza inaczej. Niektórzy wolą zatopić się w interesujące otwarte światy inni odpocząć od zgiełku na łonie natury. Jeżeli wybierzesz gry to, na pewno się nie rozczarujesz. W maju trafi wiele interesujących gier do ogrania.

  • Redfall- Nowa marka, która zapowiada się bardzo obiecująco.
  • The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom- Olbrzymi hit trafi do fanów Nintendo.
  • LEGO 2K Drive- Gra wyścigowa z klimatem klocków LEGO.
  • Amnesia: The Bunker- Znana seria horrorów doczeka się walki z potworami.
  • The Lord of the Rings: Gollum- Nowa gra z uniwersum Władcy Pierścieni, opowiadająca o historii Goluma.

Zobacz video z prezentacją najnowszych gier

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Maj 2023 - Redfall, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom