PODPOWIEDZI:

Huawei FreeBuds 5 - pierwsze wrażenia z bezprzewodowymi słuchawkami!

Huawei FreeBuds 5 - pierwsze wrażenia z bezprzewodowymi słuchawkami!

Bezprzewodowe słuchawki douszne Huawei FreeBuds 5 przeniosą Cię do świata wysokiej jakości dźwięku. Za chwilę przedstawimy Ci pierwsze wrażenia, jakie wywołały w nas te najnowsze słuchawki futurystyczne. Dowiesz się również, jaka jest cena Huawei FreeBuds 5. Zapraszam!

Miesiąc temu pisaliśmy newsa o premierze Huawei FreeBuds 5, w którym uchyliliśmy rąbka tajemnicy o tych ponadczasowych słuchawkach, natomiast dzisiaj dowiesz się na ich temat nieco więcej.

Już na wstępie warto zaznaczyć, że wyróżniają się opływowym designem i świetnym dopasowaniem, a także wysokiej jakości dźwiękiem Hi-Res.

Huawei FreeBuds 5 wygląd

Huawei prezentuje FreeBuds 5 - godnego następcę znakomitych FreeBuds 4

Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 5 oferują szereg udoskonaleń, z którymi użytkownik może liczyć na wysoką jakość rozmów i doskonałe wrażenia podczas słuchania ulubionej muzyki. Ich wyróżnikiem jest między innymi certyfikat jakości dźwięku Hi-Res. W swojej klasie cenowej wypadają znakomicie na tle konkurencji.

Huawei FreeBuds 5 etui

Huawei FreeBuds 5 - opływowy design i świetne dopasowanie

Szczegółowo dopracowana konstrukcja przekłada się na idealne dopasowanie słuchawek, a to sprawia, że dostosują się do każdego ucha i zapewnią komfort podczas użytkowania. Mają niepowtarzalny styl, bowiem futurystyczny kształt inspirowany jest krzywiznami kropli księcia Ruperta. Dla największej wygody i jakości dźwięku, producent pomyślał o umiejscowieniu przetwornika, baterii i obwodu sterującego w dogodnym miejscu. Atrakcyjności dodaje lekkie etui o zaokrąglonym kształcie, które zmieści się w niemal każdej kieszeni.

słuchawki bezprzewodowe Huawei FreeBuds 5 srebrne

Huawei FreeBuds 5 - wysoka jakość dźwięku z certyfikatem Hi-Res

Huawei FreeBuds 5 uzyskały certyfikat Hi-Res Audio Wireless, co jest zasługą wykorzystania formatu audio Bluetooth LDAC. Transmisja danych w wysokiej rozdzielczości do 990 kb/s oznacza generowanie czystego i bogatego w szczegóły dźwięku. Wyrazisty bas z ultramagnetycznego przetwornika będzie zachwycał za każdym razem, w zakresie nawet od 16 Hz. Przepływ powietrza został zwiększony, podczas gdy opór w trakcie drgań membrany zminimalizowany. Zwiększono o 30% czułość w niskich częstotliwościach.

Huawei FreeBuds 5 jakość dzwięku

To jeszcze nie koniec, gdyż zastosowano adaptacyjny korektor EQ, którego rolą jest automatyczne dostosowanie dźwięku w oparciu o szczelność i dopasowanie do kanału słuchowego. Huawei FreeBuds 5 mają zdolność płynnej regulacji pasm dźwięku w zakresie od 100 Hz do 2 kHz i to jedynie w 2 sekundy. Jakość dźwięku jest bezkompromisowa.

Sztuka w brzmieniu, czyli najnowsze i przełomowe słuchawki Huawei FreeBuds 5

Bezprzewodowe słuchawki Huawei freeBuds 5 wyposażono w najnowszy standard redukcji hałasów, a mianowicie system 3 mikrofonów (2 zewnętrzne, 1 wewnętrzny) współpracujących z algorytmem głębokiej sieci neuronowej (DNN). Nie ma mowy o zakłóceniach nawet podczas rozmów w zatłoczonych miejscach, jak w galeriach handlowych. Głos będzie wzmocniony, z kolei niepożądane hałasy w tle wyciszone.

słuchawki Huawei FreeBuds 5

Redukcja szumów na poziomie komfortowym jest zalecana w miejscach z niewielkim natężeniem hałasu, natomiast na poziomie ogólnym - w głośnych miejscach. Jest jeszcze tryb dynamiczny odpowiadający za automatyczne dostosowanie działania ANC do otoczenia.

Najnowsze Huawei FreeBuds 5 w Polsce - ponadczasowa elegancja i zachwycające brzmienie w jednym

30 h pracy na baterii i szybkie ładowanie - brzmi świetnie, prawda? Ze słuchawkami Huawei FreeBuds 5 możesz na dłużej cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Ładowanie odbywa się przez eleganckie etui i to właśnie ono umożliwia tak długi czas użytkowania (30 h słuchania muzyki i rozmów głosowych bez ANC lub 20 h przy włączonej redukcji szumów).

Huawei FreeBuds 5 wygład słuchawki

Jeżeli chodzi o baterię w słuchawkach, to możesz liczyć na 5 h odtwarzania muzyki z wyłącznym ANC bądź 3,5 h z włączonym ANC. Należy wspomnieć o ważnym atucie, jakim jest wsparcie dla technologii szybkiego ładowania. Wystarczy jedynie 5 minut ładowania, aby móc odtwarzać dźwięk przez 2 h. Pełne ładowanie w kompaktowym etui trwa około 20 minut. Etui obsługuje ładowanie bezprzewodowe oraz zwrotne z telefonu lub tabletu.

Dioda LED informuje o ładowaniu słuchawek i etui poprzez zmianę koloru wskaźnika (zależny od stanu naładowania).

słuchawki Huawei FreeBuds 5 bluetoth

Huawei FreeBuds 5 - pierwsze tak designerskie słuchawki na rynku

Doskonały design, idealne dopasowanie, wydajna bateria i wysokiej jakości dźwięk to główne cechy słuchawek Huawei FreBuds 5. Jest jednak jeszcze jedna kluczowa cecha, a dokładniej mówiąc, chodzi o płynne przełączanie pomiędzy urządzeniami. Słuchawki podłączysz do dwóch urządzeń jednocześnie, zatem przełączysz je przykładowo między smartfonem a tabletem.

Zaletą jest stopień ochrony IPX4, dzięki czemu słuchawkom nie straszne żadne warunki, między innymi deszczowe dni. Oprócz tego są także odporne na pył.

srebrne Huawei FreeBuds 5

Na systemy Android i iOS jest dostępna aplikacja Huawei AI Life umożliwiająca doświadczenie wielu interaktywnych funkcji. Mowa o opcji znalezienia słuchawek, regularnej aktualizacji oprogramowania, wykrywaniu ich noszenia oraz dopasowywaniu wkładek dokanałowych.aplikacja na telefon Huawei FreeBuds 5

Polski oddział Huawei ma dość korzystny przelicznik walutowy :) Z tego powodu sugerowana cena detaliczna słuchawek Huawei FreeBuds 5 wynosi w Polsce 699 złotych. Słuchawki są dostępne w następujących wersjach kolorystycznych: biały, srebrny i koralowy.

blog comments powered by Disqus
Huawei FreeBuds 5 - pierwsze wrażenia z bezprzewodowymi słuchawkami!