PODPOWIEDZI:

Najlepsze Premiery Gier Październik 2023 - Assassin's Creaed: Mirage, Marvel's Spider-Man 2

Najlepsze Premiery Gier Październik 2023 - Assassin's Creaed: Mirage, Marvel's Spider-Man 2

Końcówka roku jest niezwykle intensywna dla graczy. Największe premiery szykowane są na jesień. Na brak hiciorów nie będzie co narzekać. Dlatego pozwólcie, że od razu przejdę do mięska. Zapraszam na najlepsze premiery gier października 2023!

1. Assassin's Creed: Mirage - PC/PS4/PS5/XONE/XSX 5 października

Początek miesiąca ucieszy fanów serii Assassin’s Creed. Kolejna odsłona przygotowana przez Ubisoft. Assassin's Creed: Mirage zabierze nas do korzeni serii. Trafimy do Bagdadu w roku 861, tak zwanym złotą erą dla miasta. Metropolia została podzielona na cztery zróżnicowane dzielnice. Podczas podróży zwiedzimy nawet Zamek Assasynów z pierwszej części gry. Assassin's Creed: Mirage zaoferuje bardziej skondensowaną mapę, co za tym idzie nie będzie tak długą grą jak poprzednie odsłony. To świetna okazja, aby ponownie zagłębić się w temat assasynów.

Assassin's Creed: Mirage - Powrót do korzeni!

2. Marvel's Spider-Man 2 –PS5 20 października

Marvel's Spider-Man 2 ma zaoferować wszystko co najlepsze, na co pozwoli konsola PS5. Po świetnie przyjętej pierwszej części Spider-Mana, musiała pojawić się kontynuacja. Wszyscy fani człowieka pająka, na pewno nie mogą się doczekać dwójki. Historia skupi się na parze bohaterów Peterze Parkerze i Miles Moralesie, którzy zmierzą się z trzema czarnymi charakterami. Tytuł zagwarantuje dwie nowojorskie dzielnice Queens oraz Brooklyn. Zwiedzanie map odbywać się będzie w charakterystyczny sposób korzystając z sieci.

Marvel's Spider-Man 2 - Wyczekiwany sequel!

3. Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 – PC/PS4/PS5/XSX/SWITCH 24 października

Seria Metal Gear Solid jest niezwykle kultowa. Dostęp do starszych odsłon jest bardzo trudny, ponieważ fizyczne egzemplarze nie są już sprzedawane. Z pomocą przychodzi Konami, dające dostęp do interesującej składanki. Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 to zremasterowana paczka kultowych gier. W wydaniu pierwszym znajdziemy takie gry jak: Metal Gear 1 i 2, Solid Snake, Solid, Solid 2: Sons of Liberty oraz Snake Eater. Pięć świetnych gier przystosowanych do aktualnych konsol i komputerów. Jedynka w nazwie zdradza, że w przyszłości pojawi się kolejna paczka remasterów. Jeżeli ktoś nie grał, to ma teraz znakomitą okazję, do nadrobienia kupki wstydu.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 - Wyczekiwana kolekcja

4. Alan Wake 2 – PC/PS5/XSX 27 października

Seria zapoczątkowana ponad dekadę temu ponownie trafi do graczy. Klimatyczny i straszny horror nastawiony na przetrwanie, znowu będzie straszył graczy. Mowa oczywiście o Alan Wake 2 gra, która wyjdzie pod koniec października. Para bohaterów, tytułowy Alan oraz Saga Anderson staną do walki z mrocznymi siłami. Ponownie trafimy do miasteczka Bright Falls. Horror wyróżnia się piękną oprawą graficzną oraz bardzo ciężkim klimatem.

Alan Wake 2 - Długo wyczekiwany horror

5. The Lord of the Rings: Return to Moria – PC/PS5/XSX 27 października

Nowa gra w uniwersum Władcy Pierścieni nie robi już takiego wrażenia jak kiedyś. Ostatnia gra z Golumem trochę zniechęciła graczy do tego świata. Szansę na odkupienie win będą miały krasnoludy. The Lord of the Rings: Return to Moria to survival z widoku trzeciej osoby. Trafimy do tytułowych kopalni Moria, aby znaleźć ukryte skarby. Gra skupi się na eksploracji otoczenia oraz walce. Należy pamiętać o potrzebach postaci. Potrzebują pożywienia, snu oraz ważne jest kontrolowanie odpowiedniej temperatury. W tytuł zagramy w pojedynkę, ale swoje możliwości rozwija dopiero w trybie współpracy.

The Lord of the Rings: Return to Moria - powrót do Władcy Pierścieni

Najlepsze premiery gier październik 2023 - podsumowanie

Wielkie oczekiwanie na najgorętsze premiery dobieg końca. Październik niemal eksploduje, jeżeli chodzi o najlepsze gry. Nic tylko brać się do grania w te niesamowite hiciory!

  • Assassin's Creed: Mirage - Kolejna odsłona Assassin's Creed już na początku miesiąca
  • Marvel's Spider-Man 2 - Kontynuacja świetnej gry z konsoli PlayStation
  • Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 - Paczka remasterów do nadrobienia
  • Alan Wake 2 - Mroczny horror ze świetnym klimatem i jeszcze lepszą grafiką
  • The Lord of the Rings: Return to Moria - Czas brać kilof i brać się do pracy

Zobacz też poprzednie premiery gier:

blog comments powered by Disqus
Najlepsze Premiery Gier Październik 2023 - Assassin's Creaed: Mirage, Marvel's Spider-Man 2