PODPOWIEDZI:

TOP 10 Gier Mobilnych Na Wakacje

TOP 10 Gier Mobilnych Na Wakacje

Podczas podróży na upragnione wakacje często nam się nudzi. Wiele godzin w środkach transportu dłuży nam się niemiłosiernie. Nie zawsze mam ze sobą laptopa czy Internet przenośny. Do walki z nudą przychodzi więc to co prawie zawsze mamy pod ręką. Mowa o smartfonie na którym możemy zagrać w przeróżne tytuły. Zapraszam was na listę 10 gier, które moim zdaniem warto mieć zainstalowane gdy wybieramy się na wakacje. Lista jest subiektywna i kolejności nie ma znaczenia.

1. Superfrog HD

Po 20 latach Super Żaba powraca na komputery. Niestety nie doczekaliśmy się pełnoprawnej kontynuacji a jedynie konwersji z Amigi. Na szczęście autorzy pomyśleli o nowych poziomach, grafice i lekko zmienili mechanikę gry. Ta znakomita platformówka na pewno pozwoli nam przypomnieć sobie stare czasy jak i na pewno zachęci nowych graczy za sprawą swojej oprawy artystycznej. Superfrog HD nie wymaga dostępu do internetu.

Superfrog HD

2. Godfire: Rise of Prometheus

Polski producent Vivid Games potrafi stworzyć rozbudowaną i ciekawą grę. Mogliśmy się o tym przekonać w przypadku Real Boxing. Teraz trafimy do mitologicznego świata, w którym to będziemy siekać przeciwników. To także pozycja obowiązkowa dla posiadaczy urządzeń od Appla.

Godfire Rise Of Prometheus

3. Rayman Fiesta Run

Wyśmienita kontynuacja Jungle Runa. Jeżeli graliście i pokochaliście tamten tytuł to na pewno nie przejdziecie obojętnie obok Fiesta Run. To znakomita gra, która nie pozwoli nam się oderwać od telefonu przez długie godziny. Proste sterowanie, wciągająca rozgrywka a do tego bardzo dobrze wyglądająca grafika. Pamiętajcie aby mieć blisko siebie ładowarkę w razie nagłego rozładowania telefonu.

Rayman Fiesta Run

4. Seria Final Fantasy

Uwielbiam grać w jRPG szczególnie na telefonie. Nie wiem dlaczego ale na smartfonie gra mi się znacznie lepiej niż na komputerze. Mobilne granie ma także swoje plusy bo możemy kontynuować naszą rozgrywkę np. w podróży. Polecam tą serię z tego względu, że pojawiają się kolejne odświeżone części. Pierwotne wersje są już dość archaiczne i odrzucają oprawą graficzną. Na szczęście komórkowe wersje nie dość, że wyglądają znakomicie to także się w nie przyjemnie gra. Polecam szczególnie na długie wakacje!

Final Fantasy 3

5. Rival Knights

To kolejny tytuł, który warto posiadać swojej bibliotece gier na wakacje. Walki rycerskie praktycznie w ogóle się nie nudzą. Mamy dość pokaźną gamę sprzętu, który możemy kupić w sklepie. Proste sterowanie i dobrze wyglądającą grafikę. Szkoda tylko, że będziemy potrzebowali stałego dostępu do Internetu aby móc w nią pograć. Na pewno przyda się jakiś dodatkowy pakiet internetowy.

Rival Knights

Sprawdź jak przyśpieszyć swój telefon z Androidem!

6. GTA San Andreas

Mobilna wersja jest wręcz perfekcyjna. Posiada wszystkie te elementy co komputerowa wersja a mieści się w naszym telefonie. Długa kampania, zbieranie dodatkowych przedmiotów jak i możliwość tworzenia totalnej destrukcji na pewno nas wciągnie na wiele godzin. Jeżeli aż tak bardzo jesteśmy przyzwyczajeni do komputerowego grania a musimy spędzić wakacje bez tej maszyny to pozycja obowiązkowa.

GTA San Andreas

7 Monument Valley

Najlepsza gra mobilna jaką do tej pory grałem w 2014 roku. Proste łamigłówki jak i nietrywialna fabuła być może nie pasują do klimatów wakacyjnych. Jednak mimo wszystko warto moim zdaniem zaopatrzyć się w tą grę. Piękna muzyka jak i oprawa artystyczna powinna wam się spodobać od pierwszego kontaktu z tą grą. Szkoda tylko, że jest ona aż tak krótka.

Monument Valley

8. Angry Birds Epic

Wściekłe Ptaki po raz pierwszy w życiu mnie wciągnęły. Pierwsze części niezbyt przypadły mi do gustu tak samo jak całkiem niedawno wydana gra wyścigowa. Tym czasem Epic z elementami RPG pochłonął mnie całkowicie. Można powiedzieć, że uzależniłem się od tej gry i jestem skłonny polecić ją wam na wakacje. Niestety także potrzebuje stałego dostępu do Internetu dlatego najlepiej grać w nią hotelu czy pubach z wifi.

Angry Birds Epic

9. Colin McRae Rally

Na liście nie mogło zabraknąć gry wyścigowej dla fanów tego gatunku. Colin to znakomita ścigałka na platformy mobilne. Nawiązuje do najlepszych czasów świetności marki a dokładnie do drugiej części. Wiele poziomów na pewno urozmaici nasz czas w drodze na wczasy.

Colin McRae Rally

10. Dead Effect

Kosmiczna strzelanina FPS. Jest dostępna za darmo a przy tym jest to całkiem długa gra. Wiele typów broni, liczne poziomy, zombie i możliwość ulepszania pukawek to niewątpliwie plusy tej gry. Warto ją mieć przy sobie w razie apokalipsy zombie.

Dead Effect

Sprawdź ile czujników ruchów posiada telefon Samsung Galaxy S5!

blog comments powered by Disqus
TOP 10 Gier Mobilnych Na Wakacje