PODPOWIEDZI:

10 Najbrutalniejszych Modów Do Gier Wszechczasów

10 Najbrutalniejszych Modów Do Gier Wszechczasów

Według niektórych graczy gry stają się coraz łatwiejsze. Twórcy często zaniżają poziom trudności swoich tytułów aby to gracze nie mieli problemów z ich ukończeniem. Bardzo często moderzy biorą sprawy w swoje ręce i tworzą zupełnie odmienioną grę. Zwiększają poziom trudności, dodają nowe rzeczy, ulepszają rozgrywkę jak i zmieniają brutalność tytułu. Zapraszam na listę 10 najbardziej brutalnych modów do gier. Kolejność nie ma większego znaczenia.

1 S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci mod MISERY

Oczekujecie trudniejszego poziomu trudności i więcej wyzwań? Znakomicie MISERY mod do STALKERa wam to umożliwi. Brutalna i realistyczna walka wymaga bardziej taktycznego podejścia. Należy oszczędnie obchodzić się z amunicją i pokonywać wrogów. Aktualizacja jest dostępna za darmo.

Stalker Zew Pyrpec

2 Wiedźmin 2 mod Full Combat Rebalance 2

Ta aktualizacja poprawia grę jak i dodaje dużo ciekawych nowych opcji. Usprawnia walkę Geralta przez co staje się bardziej realistyczna i krwawa. Jest to oficjalna modyfikacja stworzona przez pracownika studia CD Projekt. Przerażać może tylko dość duża waga pliku.

Wiedźmin 2

3 Minecraft mod Terrafirmacraft

Minecraft posiada tryb przetrwania ale według wielu graczy jest on za łatwy. W tym celu najlepiej zaopatrzyć się w tą aktualizację i przetestować swoje możliwości przetrwania. Dodatek znacząco utrudnia rozgrywkę ale także dodaje bardzo dużo nowych rzeczy.

Minecraft

4 Grand Theft Auto IV mod Realistic Weapons

Serię GTA nigdy nie odbierałem dość poważnie. Otwarty świat, wiele broni i pomysłów na demolkę. Zawsze podobało mi się w tej serii to, że mogliśmy urządzać prawdziwe piekło przypadkowym przechodniom. Modyfikacja zamienia modele broni na bardziej realistyczne. Podmieniane są przede wszystkim właściwości pukawek. Warto mieć zainstalowany ten dodatek.

Grand Theft Auto IV

5 Brutal Doom

Jest jednym z moich ulubionych a na dodatek bardzo krwawych. Brutal Doom jest niezwykle brutalny i dostarcza masę frajdy. Pozwala odreagować po ciężkim dniu i jest dostępny za darmo. Fani Dooma jeżeli tego jeszcze nie sprawdzili muszą jak najszybciej sprawdzić.

Brutal Doom

Sprawdź jak przyśpieszyć swój telefon z Androidem!

6 Skyrim mod Requiem

Skyrim wam się przejadł i szukacie czegoś nowego? Znakomicie trafiliście! Ta modyfikacja całkowicie odmienia grę. Dodaje bardzo dużo losowości, przeciwnicy są mocniejsi i bardziej wymagający. Cały czas musimy zmieniać taktykę i być elastyczni. Dostosowywać się do przeciwnika jak i sytuacji. Polecam!

Skyrim

7 Far Cry 3 mod Ziggy's Mod

Kolejna w naszym zestawieniu modyfikacja, której zadaniem jest wymuszenie większego realizmu. Usunięcie minimapy jak i częściowe ukrycie interfejsu na pewno utrudni naszą rozgrywkę. Pozbyto się ikonek informacyjnych o wykryciu nas przez wrogów. Dodano także nowe 4 bronie i usprawniono pozostałe. Narzekasz na niski poziom trudności w Far Cry 3? Śmiało instaluj!

Far Cry 3

8 Torchlight II mod Synergii Mod

Modyfikacje dodaje nowy akt, ponad sto nowych potworów, rzadkich bossów i nową klasę. To na pewno jeden z ciekawszych modów do Torchlighta II. Należy jednak pamiętać, że modyfikacja cały czas jest w fazie produkcyjnej. Mogą wystąpić drobne błędy podczas zabawy. Zapraszam do sprawdzenia!

Torchlight II

9 Dishonored mod Ultimate Difficulty Mod

Po raz kolejny modyfikacja zwiększająca poziom trudności. Tym razem do gry Dishonored. Aktualizacja zmienia poziom trudności walki i skradania się. Więcej przeciwników, którzy częściej kwapią się do bitki. Wyśmienita pozycja dla tych graczy co ukończyli grę na najtrudniejszym poziomie trudności i szukają nowych wyzwań.

Dishonored

10 Total War: Shogun 2 mod Radious

Twórcy tego moda spisali się na medal. Ulepszyli sztuczną inteligencję przeciwników, dodali ponad 100 nowych jednostek jak i zmienili kampanie. Nic tylko pobrać modyfikację i trafić do świata pochłoniętego ciągłą wojną!

Total War Shogun 2

blog comments powered by Disqus
10 Najbrutalniejszych Modów Do Gier Wszechczasów