PODPOWIEDZI:

10 Zwariowanych Gadżetów Z Targów IFA 2014

10 Zwariowanych Gadżetów Z Targów IFA 2014

Na tegorocznych targach IFA zapowiedziano bardzo wiele nowych produktów. O nowościach możecie przeczytać u nas na portalu. Ja przygotowałem specjalne zestawienie najbardziej zwariowanych gadżetów z targów IFA 2014. Zapraszam do przeczytania artykułu!

1. LG R-F874SBSS

Lubicie robicie sobie zdjęcia selfie? Mam dla was świetną wiadomość! Lodówka LG jest w stanie sama zrobić zdjęcie zawartości i wysłać je do właściciela. Teraz na pewno nie zapomnimy zrobić zakupów. Produkt jest na razie dostępny w Korei Południowej ale ma trafić także do wielu innych krajów. Nieoficjalna cena to około 3000-4000$

2. Swarovski for Samsung collection

Samsung połączył siły z austriacką firmą Swarovski. Dzięki tej kolaboracji zegarki SmartWatch będą wyglądać zdecydowanie ładniej. Biżuteria i elektronika to naprawdę niezwykłe połączenie. Produkt ma trafić już do sprzedaży w październiku.

Swarovski Samsung

3. Sphero Ollie

Nie wiem jak wy ale ja zawsze marzyłem o własnym robocie. Sphero Ollie to niesamowite urządzenie, którym można kierować przy użyciu smartfona. Rozpędza się do 22KM\H i może wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Ogranicza nas jedynie pomysłowość jak będziemy bawić się urządzeniem. Sphero Ollie ma trafić do Australii w listopadzie i kosztować ma 150$.

Sphero Ollie

4. Olloclip 4-in-1 Photo Lenses for Samsung Galaxy S5 and S4

Teraz coś dla fanów Samsunga i miłośników robienia zdjęć smartfonem. Olloclip to 4 soczewki w jednym aparacie. Montuje się to do telefonu Samsung S4 i S5. Dwie makro soczewki pozwalają na zoom 10x, 15x, efekt rybiego oka i robienie zdjęć szeroko kątnych. Przedmiot jest już teraz dostępny w cenie około 70$.

Olloclip 4-in-1

Sprawdź gry, które najlepiej zapamiętałem!

5. Dyson 360 Eyes

Mam wielu znajomych co dla nich sprzedanie domu odbywa się tylko dwa razy do roku. Teraz to może się zmienić za sprawą inteligentnego urządzania do czyszczenia. 360 Eye oferuje panoramiczną kamerę na podczerwień, czujniki do mapowania pokoju do unikania przeszkód i bateria, która powinna zapewnić 30 minut pracy. Robot ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.

Dyson 360 Eyes

6. Sony QX30

Po raz kolejny otrzymujemy dodatkowy aparat do tworzenia lepszych zdjęć ze smartfona. Tym razem firma Sony prezentuje QX30. Moduł bezprzewodowo można połączyć z naszym telefonem. Urządzenie posiada czujnik Exmor R CMOS oraz 30x zoom optyczny. Premiera już w październiku.

Sony QX30

7. Kobo Aura H20

Czytniki eBooków stają się coraz bardziej popularne. Jednak nikt jeszcze nie wpadł na pomysł aby stworzyć wodoodporne urządzenie. Kobo Aura H20 ma być pierwszym na świecie odpornym na wodę czytnikiem eBooków. Teraz czytanie przy basenie, na plaży czy w łazience powinno być wygodniejsze. Urządzenie wyposażone jest w ekran 6,8 cala, 4GB pamięci. Czytnik ma trafić do sprzedaży w tym roku i ma kosztować 180$.

Kobo Aura H20

8. Withings Home

Lubicie wizje inteligentnego domu? Withings Home pozwoli nam zakosztować tym pomysłem już teraz. Te zaawansowane urządzenie wyposażone jest w czujnik ruchu jak i wykrywanie zapachów. Od razu zostaniemy poinformowani gdy pojawił się ktoś w domu czy w przypadku wybuchu pożaru. Szerokokątna kamera pozwoli nam zrobić zdjęcie jak i nagrać film tego co aktualnie się dzieje w naszym mieszkaniu. Cena to 219$.

9. Archos Music Beany

Połączenie bezprzewodowych słuchawek i czapki brzmi interesująco? Archos stworzył czapkę z dwoma głośnikami na Bluetooth. Będziemy mogli teraz bez większych przeszkód założyć taką czapkę na zimową aurę i cieszyć się swoją ulubioną muzyką. Produkt zawierać będzie także mikrofon do odbierania i prowadzenia rozmów. Ciekaw czy w lecie będzie można także chodzić w tej czapce?

Archos Music Beany

10. Moto Hint

Najnowsza słuchawka Bluetooth firmy Motorola służy do nasłuchiwania swojego właściciela. Jest to naprawdę bardzo mała słuchawka, którą wsadzamy do ucha i daje nam dość sporo możliwości. Asystent głosowy pozwoli nam na wysyłanie maila, wiadomości, przeszukiwanie sieci konkretnymi zapytaniami, wrzucanie postów na Facebooka. Urządzenie ma działać nie tylko z telefonami Motorola ale także z iPhonami i Samsungami. Cena to około 150$.

Moto Hin

blog comments powered by Disqus
10 Zwariowanych Gadżetów Z Targów IFA 2014