PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych

TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych

Gry komputerowe głównie dostarczają przyjemności. Jednak są i tacy gracze, którzy potrafią na grach zarobić. Nie mam tutaj na myśli zawodników eSportu a bardziej zwykłych graczy. Przedmioty w grach MMORPG czy innych gatunkach potrafią być bardzo drogie. Jest jeszcze druga połowa graczy, która jest skłonna zapłacić prawdziwe pieniądze za wirtualne przedmioty. Zapraszam do przeczytania artykułu!

7 EVE Online

W grach multiplayer gracze z płatnym kontem posiadają zazwyczaj zupełnie inny wygląd postaci. Ten wirtualny avatar może wzbudzać podziw wśród darmowych graczy i być obiektem pożądania. Są jednak i tacy gracze, którzy będą skłonni zapłacić 60$ za monokl. Przedmiot do oka wirtualnego avatara naszej postaci. Co najdziwniejsze przedmiot nie daje żadnych bonusów oprócz dziwnego wyglądu.

EVE Online

6 Team Fortress 2

Gracze i kobiety kochają diamenty. Twórcy TF2 oferowali swoim fanom za 100$ wirtualny diament. Znaleźli się gracze, którzy to kupili pomimo faktu, ze nie ma z tego żadnych korzyści. Znakomity biznes na pozyskanie łatwych pieniędzy.

Team Fortess 2

5 Tibia

Ten tytuł niestety niezbyt dobrze się kojarzy w środowisku graczy. Najczęściej jak ktoś powie, że gra w Tibie mamy obraz gimnazjalisty. Pomimo tego, że gra nie jest aż tak zła. Przejdźmy jednak do konkretów. Całkiem niedawno zrobiło się głośno o tej grze, ponieważ pewien posiadacz niezwykle rzadkiej tarczy (Blessed Shield) sprzedał ją za 5000€. Warto zauważyć, że jest to jedyny taki przedmiot na wszystkich serwerach dlatego jego cena jest dość wysoka. Ciekawe czy nowy posiadacz tarczy będzie się ją chwalił w swoim domku?

Tibia

4 World of Warcraft

To kolejny popularny MMORPG. Jest on jednak płatny i większość graczy woli grać w darmowe tytuły. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby i w tej grze zarobić dużo pieniędzy. Pewna osoba sprzedała swoje konto za uwaga 10 000$. Cena niezwykle wysoka jak na wirtualną zawartość jednak co najciekawsze konto nowego wściela może zostać zablokowane. Sprzedawanie postaci jak i innych rzeczy z gry za prawdziwe pieniądze jest nielegalne.

World of Warcraft

3 Age of Wulin

Kolejna gra z gatunku MMORPG. Tym razem może trochę mniej popularnej w Polsce. Na świecie jest to rozpoznawalna marka. Pewien gracz wylicytował miecz do zabijania smoków za 16 000$. Teraz polowanie na smoki stało się z pewnością łatwiejsze ale za jakie pieniądze.

Age of Wulin

2 Counter-Strike: Global Offensive

Zmieniamy teraz gatunek i przenosimy się do niezwykle popularnej strzelanki. Czas w którym większość graczy spędzało czas w kawiarenkach internetowych odeszły do lamusa. Pewien gracz sprzedał dość rzadki nóż za uwaga około 24 000$! Czy wy drodzy czytelnicy zapłacilibyście tyle pieniędzy za M9 Bagnet?

Counter-Strike: Global Offensive

1 Entropia Universe

Jedyna gra z całego zestawienia, która ma rekordy Guinessa w kategorii najdroższego sprzedanego wirtualnego przedmiotu. Pewien kurort na fikcyjnej plancie Calypso został rozprzedany za łączną kwotę 635 000$. Są to naprawdę ogromne kwoty a dodajmy, że to wirtualne przedmioty z gry komputerowej.

Entropia Universe

Jakie klawiatury są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu klawiatur z 6/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które klawiatury warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Tracer Blackjack Rf Nano (TRAKLA44517) Tracer Blackjack Rf Nano (TRAKLA44517)Best of the best!
2Tracer Battle Heroes Squadron (TRAKLA44999) Tracer Battle Heroes Squadron (TRAKLA44999) Sprawdź sam
3Esperanza TITANUM SLIM (TK103) Esperanza TITANUM SLIM (TK103) Ten ma niezłą cenę!
4Media-Tech MT1248US Media-Tech MT1248US Polecany model
5Tracer Amerikana (TRAKLA45198) Tracer Amerikana (TRAKLA45198) Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: TOP 5 Polecanych Najtańszych Klawiatur

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych
Autor: Paweł