PODPOWIEDZI:

TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych

TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych

Gry komputerowe głównie dostarczają przyjemności. Jednak są i tacy gracze, którzy potrafią na grach zarobić. Nie mam tutaj na myśli zawodników eSportu a bardziej zwykłych graczy. Przedmioty w grach MMORPG czy innych gatunkach potrafią być bardzo drogie. Jest jeszcze druga połowa graczy, która jest skłonna zapłacić prawdziwe pieniądze za wirtualne przedmioty. Zapraszam do przeczytania artykułu!

7 EVE Online

W grach multiplayer gracze z płatnym kontem posiadają zazwyczaj zupełnie inny wygląd postaci. Ten wirtualny avatar może wzbudzać podziw wśród darmowych graczy i być obiektem pożądania. Są jednak i tacy gracze, którzy będą skłonni zapłacić 60$ za monokl. Przedmiot do oka wirtualnego avatara naszej postaci. Co najdziwniejsze przedmiot nie daje żadnych bonusów oprócz dziwnego wyglądu.

EVE Online

6 Team Fortress 2

Gracze i kobiety kochają diamenty. Twórcy TF2 oferowali swoim fanom za 100$ wirtualny diament. Znaleźli się gracze, którzy to kupili pomimo faktu, ze nie ma z tego żadnych korzyści. Znakomity biznes na pozyskanie łatwych pieniędzy.

Team Fortess 2

5 Tibia

Ten tytuł niestety niezbyt dobrze się kojarzy w środowisku graczy. Najczęściej jak ktoś powie, że gra w Tibie mamy obraz gimnazjalisty. Pomimo tego, że gra nie jest aż tak zła. Przejdźmy jednak do konkretów. Całkiem niedawno zrobiło się głośno o tej grze, ponieważ pewien posiadacz niezwykle rzadkiej tarczy (Blessed Shield) sprzedał ją za 5000€. Warto zauważyć, że jest to jedyny taki przedmiot na wszystkich serwerach dlatego jego cena jest dość wysoka. Ciekawe czy nowy posiadacz tarczy będzie się ją chwalił w swoim domku?

Tibia

4 World of Warcraft

To kolejny popularny MMORPG. Jest on jednak płatny i większość graczy woli grać w darmowe tytuły. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby i w tej grze zarobić dużo pieniędzy. Pewna osoba sprzedała swoje konto za uwaga 10 000$. Cena niezwykle wysoka jak na wirtualną zawartość jednak co najciekawsze konto nowego wściela może zostać zablokowane. Sprzedawanie postaci jak i innych rzeczy z gry za prawdziwe pieniądze jest nielegalne.

World of Warcraft

3 Age of Wulin

Kolejna gra z gatunku MMORPG. Tym razem może trochę mniej popularnej w Polsce. Na świecie jest to rozpoznawalna marka. Pewien gracz wylicytował miecz do zabijania smoków za 16 000$. Teraz polowanie na smoki stało się z pewnością łatwiejsze ale za jakie pieniądze.

Age of Wulin

2 Counter-Strike: Global Offensive

Zmieniamy teraz gatunek i przenosimy się do niezwykle popularnej strzelanki. Czas w którym większość graczy spędzało czas w kawiarenkach internetowych odeszły do lamusa. Pewien gracz sprzedał dość rzadki nóż za uwaga około 24 000$! Czy wy drodzy czytelnicy zapłacilibyście tyle pieniędzy za M9 Bagnet?

Counter-Strike: Global Offensive

1 Entropia Universe

Jedyna gra z całego zestawienia, która ma rekordy Guinessa w kategorii najdroższego sprzedanego wirtualnego przedmiotu. Pewien kurort na fikcyjnej plancie Calypso został rozprzedany za łączną kwotę 635 000$. Są to naprawdę ogromne kwoty a dodajmy, że to wirtualne przedmioty z gry komputerowej.

Entropia Universe

blog comments powered by Disqus
TOP 7 Najdrożej Sprzedanych Przedmiotów W Grach Komputerowych